Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: snel

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 127
Volgende pagina

DHFC070

Zo Catic en Elia hebben nu wel een aanspeelpunt gaat heel veel schelen. Met Besuijen in de spits kun je net zo goed met 10 man spelen zeker als je niet snel de diepte zoekt.
0
Vrijdag 21 januari 2022 om 21:04 uur

Baco070

Lekker gedaan hoor door ons Ruud.

Volle oorlogssterkte opstellen in een bekerwedstrijd tegen een eredivisionist. Al had je een ronde verder gekomen, dacht hij nou echt dat we de finale zouden halen?

Janmaat en Breinburg zouden al niet mee doen en het heeft je nu ook nog Kishna, Kemper en (voor het grootste gedeelte) Verheijdt gekost. Brood met al zijn ervaring had dit toch veel beter moeten doen en vooral Kishna, Kemper en Verheijdt moeten sparen.

Overigens zijn Bourard en Besuijen echt bijzonder slecht. Om nog maar te zwijgen over Seedorf, het was me nog niet eerder opgevallen dat deze man ondanks zijn bouw nog zo snel is als een veteraan van WIK.
0
Vrijdag 21 januari 2022 om 21:03 uur

adorob

Heel snel verheydt erin
0
Vrijdag 21 januari 2022 om 20:48 uur

TheMariner

Zo dan, tot nu toe krijgen we hier ff een lesje in alle onderdelen van het voetbal: we verliezen bijna elk persoonlijk duel en de tweede bal, we leggen het af in felheid en handelingssnelheid. Positiespel is om te huilen... Ik dacht dat dit de week van de waarheid was? Hoop dat de heren dit snel gaan beseffen, of moeten we accepteren dat onze selectie te smal is bij schorsingen, blessures/"niet fit zijn"...?
0
Vrijdag 21 januari 2022 om 20:36 uur

Aad

R.E. schreef:

Helaas liep het (mede dankzij Brood en Koopmans) anders, maar het is je toch wel bekend dat Feyenoord al eerder uitgeschakeld was?
Het enige wat ik Brood en alle spelers verwijt is dat ze het tot een verlenging hebben laten komen. Al snel in de tweede helft werd duidelijk dat we aan het kortste eind zouden trekken omdat we niet meer boven het niveau amateurvoetbal uitkwamen. Door wat voor een oorzaak dan ook. Ze hadden gewoon RKC binnen de normale speeltijd moeten laten scoren. Dan was het 3-2 geworden, de kans op blessures verminderd en was niet zo duidelijk geworden dat alle invallers (inclusief Elia) niets toevoegen aan deze selectie wanneer het een keertje niet draait. Want ook bij voorbeeld een Verheijdt haalde niet zijn normale niveau om over Besuijen maar niet te spreken.
0
Woensdag 19 januari 2022 om 11:50 uur

Heino

Van VI Pro:

Premierel nog niet opgelost: ADO-selectie schakelt VVCS in

De selectie van ADO Den Haag en de clubleiding zijn het nog altijd niet eens over de premievoorstellen. De spelersraad heeft daarom de VVCS ingeschakeld. Maar wat kan de Vereniging voor Contractspelers uitrichten?

Vorige week maakten we al melding van een conflict tussen de Haagse spelersgroep en de directie. Inzet waren de premies voor het seizoen 2021/22. Normaliter worden daar aan het begin van het seizoen duidelijke afspraken over gemaakt. Maar ADO Den Haag was destijds praktisch failliet en zat in een zogenaamde WHOA-procedure. Het was op zoek naar een nieuwe eigenaar én kon financieel vrijwel niks uitrichten.

En dus werd besloten de gesprekken op te schorten totdat er een nieuwe eigenaar zou komen. Inmiddels heeft ADO met Globalon Football Holdings een beoogde nieuwe eigenaar gevonden. Het moet nu enkel nog de WHOA-procedure afronden én groen licht krijgen van de licentiecommissie van de KNVB. Reden voor de spelersgroep om de gesprekken opnieuw op te starten.

Maar het gesprek begin vorige week zorgde voor meer frustratie dan opheldering. Er werd een maximaal totaalbedrag voor dit seizoen beschikbaar gesteld. Een geldbedrag dat volgens de spelersgroep veel lager lag dan wat verwacht mocht worden op basis van eerder gedane, mondelinge toezeggingen én het was bovendien niet conform de huidige sportieve prestaties.

De clubleiding kreeg tot woensdag om met een beter voorstel te komen, anders zou de selectie op donderdag gaan staken. Een beter voorstel kwam er niet en dus besloot de selectie op donderdag enkel warm te lopen en een rondo te doen. Vervolgens ging het weer naar binnen. Waar er eerder in de week nog werd overwogen ook het competitieduel te laten schieten, speelde ADO gewoon tegen TOP Oss (2-0 winst). Maar de problemen waren daarmee nog niet verholpen.
Na de 2-0 zege op TOP Oss bezet ADO Den Haag de vierde plaats in de Keuken Kampioen Divisie.

Donderdag

Het vertrouwen in interim-directeur Edwin Reijntjes is broos. De selectie meent dat het gepiepeld wordt, maar heeft niet de indruk dat de huidige directeur mee wil bewegen. En dus namen ze contact op met de Vereniging voor Contractspelers (VVCS). Zij nemen het dossier nu over.

‘De spelersgroep van ADO heeft medio vorige week contact met ons opgenomen’, laat VVCS-directeur Louis Everard weten. ‘Ze hebben ons helemaal bijgepraat en gevraagd of wij de verdere onderhandelingen willen voeren. De spelers willen zich volledig focussen op hun sportieve verplichtingen.’

De directeur van de spelersvakbond wil nu niet te diep op de casus ingaan. Hij zegt dat de VVCS wel vaker optreedt namens spelersgroepen, ook waar het gaat om premies. ‘Maar dit is wel wat laat in het seizoen, moet ik eerlijk zeggen. Dat heeft waarschijnlijk ook te maken met de wat bijzondere situatie waarin de club verkeert. Het neemt niet weg dat wanneer er door directieleden toezeggingen worden gedaan, deze ook nagekomen moeten worden.’

De vraag is wat de VVCS kan betekenen in een conflict als deze. ‘Wij hebben natuurlijk jarenlange ervaring en kennen de rechten en plichten van spelers. In dit geval is het vooral belangrijk dat wij zoveel mogelijk uit handen nemen van de selectie. Ik kan me voorstellen dat zij hier niet te veel mee bezig willen zijn. Maar het moet wel worden opgelost.’


De VVCS komt op voor de rechten van de spelers en zou, waar nodig, zelfs vervolgstappen kunnen ondernemen. Toch hoopt iedereen, inclusief de spelersgroep, dat er zo snel mogelijk een oplossing wordt gevonden met de Haagse clubleiding. Dat er een akkoord uitrolt en dat de focus kan op het sportieve gedeelte. Tegelijkertijd is het vertrouwen tussen spelersgroep en directie flink aangetast. Valt dat nog wel te lijmen?

‘Dat gaan we zien. De spelers hebben de intentie om er zo snel en goed mogelijk uit te komen’, aldus Everard. ‘Zoals gezegd willen ze de focus op het voetballende gedeelte houden. Ervaring leert dat dit soort zaken doorgaans niet bijdragen aan de sportieve prestaties.’

En dus is snelheid geboden. De VVCS heeft inmiddels een afspraak gemaakt met de ADO-directie. ‘Donderdagmiddag zitten we met ADO om tafel. Daar zullen we proberen tot een acceptabel compromis te komen’, besluit Everard.

Later deze week in de nieuwe Voetbal International en op VI PRO meer over de overnameperikelen in Den Haag.
0
Maandag 17 januari 2022 om 19:43 uur

GroenGeelHart070

Tommy schreef:

Dan verliezen ze.
We kunnen tenminste nog verliezen.
Of te wel we bestaan nog.
Promoveren is leuk maar dit seizoen echt geen noodzaak met al dat gezeik erom heen
Promoveren zou alleen verstandig zijn als de overname snel rond is en daarna gelijk sterkhouders en talenten behouden/verlengd kunnen worden.
Winst tegen RKC zou leuk zijn, maar verlies niet erg. Als van het resultaat maar iets opgestoken wordt zodat de opmars in de KKD door blijft gaan.
Allerbelangrijkste: de stadions weer open voor publiek!
0
Zondag 16 januari 2022 om 17:37 uur

Advertentie

rd..

Kees schreef:

Dat vind ik juist een heel groot nadeel dat RKC er tussendoor komt. Je bent nu in een flow van overwinningen. Dan liever nooit tegen sterkere tegenstanders. Die Odgaard speelt wrs niet mee.

Overigens is er geen club in het betaalde voetbal in Nederland (en bijna ook niet in Europa) welke vaker dan ADO gewonnen heeft. En promotie hebben we in eigen hand aangezien Emmen en Excelsior nog komen.
En die clubs om ons heen moeten ook tegen elkaar. Die kunnen niet allemaal winnen. Veel gelijke spelen is gunstig.

Maar goed, hoe wordt de club weer gezond en wordt zij nog gezond? Vraag 2! Last dat ajb snel duidelijk zijn...
0
Zondag 16 januari 2022 om 09:53 uur

barney0700

Bolskie schreef:

Persoonlijk had het van mij veel eerder gemogen, ik zie het risico niet. Wel moet het mes indd aan 2 kanten snijden maar Pec is een goed voorbeeld dat dit nooit gebeurd. die moet gewoon spelen, Excelsior word uitgesteld.
Dordrecht - jong az is ook uitgesteld dus het is inderdaad een beetje een vreemde situatie en ook dat excelsior weer zo snel mogen spelen aangezien het net voorgevallen is.

Ach dat is Nederland zullen we maar zeggen. De regels worden altijd zo gebogen net hoe het hun uitkomt.
0
Donderdag 13 januari 2022 om 20:19 uur

barney0700

Vak_W schreef:

Ja, je hebt gelijk. Sponsoren zullen in de rij staan om meer te betalen als ze nu met de WHOA een procent of 20 van hun vordering krijgen. Ere of niet, je bent goodwill kwijt. Dat is niet in geld uit te drukken en de schade daarvan is groot. Net als het goodwill dat de spelers nu in mijn optiek vergooien.
Ik denk dat het eigenlijk best mee zal vallen met de huidige sponsoren mits er een nieuw en beter bestuur neergezet word. De sponsoren sponseren uiteindelijk de club ADO Den Haag en niet het bestuur direct.

Het zal natuurlijk wel te prijzen zijn wanneer er extra dingen voor de sponsoren geregeld zullen worden zodra het mogelijk is financieel om ze te bedanken voor hun steun. Dit is wel het minste wat er gedaan kan worden en zo kan je ook zeker wel weer wat goodwill terug krijgen.

De spelers zijn weer een ander verhaal. Als je die niet snel tevreden krijgt dan is het seizoen verloren en zijn we nog veel verder van huis.
0
Donderdag 13 januari 2022 om 15:04 uur

Nu online

James, Tante Wil, Aad, Megafoon, Dannyy, rh_vakc, ADOZoetermeer, ADO079, Ap happie, Ronnie en 104 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 127
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
2-0
13 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
Vandaag om 16:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5