Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jong

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 128
Volgende pagina

Law

Zag de vertrouwde Breinburg in de loop van de wedstrijd terug komen. Zo belangrijk in zijn rol.

Siereveld is nog jong en had een sterke tegenstander tegenover zich. Heeft gewoon zijn best gedaan. Werker viel positief op bij mannelijke luchtduels maar moet niet de bal hebben of een lopende tegenstander op zich af krijgen.

Rodrigues bloedfanatiek maar wel gefocust top ingevallen. Hall lekkere pot gespeeld.

Aan de bal klas en de Waal toch de spelers met voetballend vermogen. Persoonlijk zou ik Klas toch wat hoger in de linie willen zien komt ie beter tot zijn recht.

Abeslam gegeven voor wat ie waard is. En toch nog best een handige verdediger.

Duidelijk dat er in de verdediging wat meer power en voetbal in moet komen en een stabiele ervaren factor. Vergeet niet uit bij Zwolle tegen de koploper met zo’n jonge verdediging ondanks dat er best wat kansen waren toch nog redelijk staande gehouden. Bedenk dat 3 van de 4 weinig betaald voetbal in hun benen hebben.

Asante hard gewerkt en toch ook wel in de verdediging diegene die er wat pit in gooide en ja iets te ver door gevoerd maar paar keer goed in gedribbeld vanaf de achterhoede en dan zie je toch gelijk een bepaalde dynamiek op het veld ontstaan.

Catic zorgt toch voor behoudendheid bij de tegenstander als ie als invaller binnen komt en Esajas heeft ook wel wat…durft te voetballen ook onder druk.

En die rooie gek…die had nog ff wat reserves aan het eind van de wedstrijd. Denk dat ie nog nooit zo fit is geweest. Veel vuile meters gemaakt en toch verrassend regelmatig in positie gekomen.

Zwart schaap was toch wel echt zwarts… loopt weinig vuile meters en heb totaal niet het idee dat het een teamplayer is. Toch een behoorlijke dissonant.

Nee we zijn er nog totaal niet maar deze smaakt gewoon erg lekker. Het was soms niet best maar genoeg punten gezien die redelijk positief stemmen.

Gefeliciteerd mannen.

0
Vrijdag 16 september 2022 om 22:31 uur

Baco070

Heerlijke overwinning! Gelijkspel had het meest verdient geweest maar het zat eindelijk is een keer mee in plaats van tegen dit seizoen. Paar kansjes nog gehad op de 1-3 maar we mogen niet klagen. Ik denk en hoop vooral dat deze overwinning de ploeg meer zelfvertrouwen geeft dan na de overwinning op jong Ajax. Zo jammer dat we in die wedstrijden tegen die jong ploegen punten hebben verspeeld anders had de wereld er heel anders uitgezien.

0
Vrijdag 16 september 2022 om 22:15 uur

Sprinkhaan070

FFL schreef:

John de jong gaat ws weg bij psv. Hagenees en groot netwerk
Vind John de Jong nou niet echt een groot netwerk hebben hoor. Vind het hem trouwens ook helemaal niet goed doen bij PSV. Heeft daar best wat mogelijkheden maar haalt er denk niet meer dan 50% uit. Als je hem dan bij Den Haag neer zou zetten dan zal die pas echt door de mand vallen.
0
Vrijdag 16 september 2022 om 18:26 uur

ADOZoetermeer

Bolskie schreef:

Toen ik hem en Santi een keer na ado vroeg piste ze beide nog net niet in hun broek van het lachen.
Die de Jong komt never nooit. Zoals je zegt die lachen nog net niet hun broek vol.
0
Vrijdag 16 september 2022 om 17:49 uur

FFL

Bolskie schreef:

Eens zelfde geld voor een td. Zn man zit er voor de lange termijn en levert inkomsten voor de club dus zn man verdiend zich normaal gesproken terug. Maar goed niet zo’n lichtgewicht als reijntjes en alle oude directeuren van tram baasje tot manders.
John de jong gaat ws weg bij psv. Hagenees en groot netwerk
0
Vrijdag 16 september 2022 om 16:29 uur

Jelle

Matige spelers kunnen nog steeds als een collectief spelen, strijd te leveren en pogen goed positiespel op de mat te leggen. Als je dat niet voor elkaar krijgt dan heb je gefaald als trainer. En ook met matige spelers mag je een beter resultaat verwachten tegen Jong Utrecht. En er zijn nog genoeg spelers van vorige jaar om dit spel te vergelijken.

Het is gewoon treurig. Gewoon zo snel mogelijk weg sturen.
0
Woensdag 14 september 2022 om 14:36 uur

BLEISWIJK-1

rd.. schreef:

Ja. Ik denk gewoon oprecht dat die jong teams de best voetballende ploegen zijn. Maar dat terzijde.

Positioneel kan het stukken beter. Maar ik denk dat we over die wedstrijden tegen de 125 kansen hebben gecreëerd. Hadden we er daar 10 van gemaakt, dan was er 50% minder discussie over de positionering. Maar goed dat is als-als. Achterin is het drama. Simpel zat.
Tegen Willem II en Jong Ajax had je 30% balbezit. Ook jtegen ong Utrecht, dat onder ons staat, hadden we minder balbezit.

We voetballen niet!!
0
Dinsdag 13 september 2022 om 21:58 uur

rd..

slash070 schreef:

Nou, niet panieken, niet panieken . . . Ik denk dat als je tijdens je 7de wedstrijd nog steeds voetballend positioneel veruit de mindere bent tegen een jong tegenstander die 18de staat, juist alle alarmbellen als een gek zouden moeten rinkelen in de bestuurskamer.

Volgens onze trainer gaan we trouwens nog steeds promoveren, aan hem zal het niet liggen zei die zondag.
Ja. Ik denk gewoon oprecht dat die jong teams de best voetballende ploegen zijn. Maar dat terzijde.

Positioneel kan het stukken beter. Maar ik denk dat we over die wedstrijden tegen de 125 kansen hebben gecreëerd. Hadden we er daar 10 van gemaakt, dan was er 50% minder discussie over de positionering. Maar goed dat is als-als. Achterin is het drama. Simpel zat.
0
Dinsdag 13 september 2022 om 21:51 uur

Advertentie

slash070

rd.. schreef:

Een maand geleden gingen we nog promoveren.

Zo zie je maar. Niks loopt zoals je denkt. Ik had vooraf aan het seizoen met velen hier het idee dat er een idee zat achter de genomen beslissingen. Dat kan ook, hoeft niet.

Maar met dat in het achterhoofd, denk ik persoonlijk dat je nu niet te snel moet panieken.
Nou, niet panieken, niet panieken . . . Ik denk dat als je tijdens je 7de wedstrijd nog steeds voetballend positioneel veruit de mindere bent tegen een jong tegenstander die 18de staat, juist alle alarmbellen als een gek zouden moeten rinkelen in de bestuurskamer.

Volgens onze trainer gaan we trouwens nog steeds promoveren, aan hem zal het niet liggen zei die zondag.
0
Dinsdag 13 september 2022 om 21:44 uur

pajam

Vak_W schreef:

Ik vind dit onzin. Hoe lang gaan we nog roepen dat `Excelsior nog in het hoofd zit`? Zijn deze spelers geen profs die de knop om moeten zetten? En buiten dat is niet dit hele elftal `belast` met de wedstrijd tegen Excelsior.

Er zijn geen aanknopingspunten. Wij staan niet 16e omdat het kwartje steeds nét niet onze kant op valt. Wij staan 16e omdat er weinig tot geen voetbal in de ploeg zit, we onze spelers niet op de juiste manier gebruiken, onze spelers geïrriteerd zijn, wij onze tegenstanders onze wil niet op kunnen leggen en andere teams gewoon veel beter zijn. Tel daar een trainer bij op die zijn eerste stappen zet in het vak en je hebt een recept voor ellende.

Kishna en een CV gaan bovenstaande problemen niet oplossen, want Kuyt is in staat om Kishna de opdracht te geven tot onze zestien met zijn tegenstander mee te lopen. Zolang Kuyt de (tactische) beslissingen neemt, gaat dit niet goed komen.

Er roepen hier mensen dat ADO Kuyt tot de Kerst of zelfs tot februari moeten geven. Tegen die tijd hebben je supporters alles al gesloopt, hebben je beste spelers hun zaakwaarnemers al gevraagd op zoek te gaan naar wat anders, is er geen sponsor meer te vinden en sta je onderaan in de KKD. Waanzin...
Kuijt had vanaf dag 1 al verloren. Zoveel borst geklop, zo hoog van de toren blazen en geen rijmboek op zak a la Hazes, maar een oneline top 1.000.

1/5 van het seizoen achter de rug & van de 7 potjes 3 tegen jong teams, 1 (THUIS) tegen de nr laatst, 1 tegen een lauwe middenmoter MVV en 2 lastige potjes in Tilburg en Almelo.
In plaats van minstens 15 punten, hebben we er 5 (!)

We hebben 13 doelpunten (bijna 2 per wedstrijd) tegen gekregen, alleen 2 ploegen kregen er meer tegen.
Zelf scoren we 8x in 7 wedstrijden, dat is maar net iets meer dan 1x per wedstrijd.

HOEZO moet iemand die geen klik lijkt te hebben met zijn ploeg en dit soort dramatische resultaten op de mat legt nog meer tijd moeten krijgen?

Schiet mij maar lek.

KUIJT OUT!
0
Dinsdag 13 september 2022 om 21:20 uur

Nu online

jamesjones, Thehague070, BigMac en 97 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 128
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5