Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: waarom

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 132
Volgende pagina

Ranthehague

Hè hè eindelijk een doorbraak. Dus nu wachten tot deze hele box weer volstaat met waarom deze groep een drama is en de ondergang van de club wordt 🤣. Ikzelf ben blij dat het gezeik nu voorbij is en het weer over voetbal mag gaan. Let’s go Yankees👍🏻
0
Donderdag 4 november 2021 om 11:50 uur

ADODENHAAG

BLEISWIJK-1 schreef:

Maar met de 10 a 15 miljoen die ze meenemen. Heb je toch geen sluitende begroting voor de komende jaren?

Het gevolg zal alleen maar zijn dat nog meer lokale bedrijven/sponsoren zich terug trekken. Dat heb je bij UVS toch ook gezien.

Bolt zal er alleen voor komen te staan. Ik neem aan dat de gemeente dit ook wel weet
Waarom zouden sponsors afhaken als het wel gewoon werkt? Dat heilige lokale werkt niet bij ons. Enige lokale geluk zit hem in onze behulpzame gemeente.
0
Donderdag 4 november 2021 om 11:50 uur

Superfc

Goedemorgen, zure nederlaag zeg. Voor mijn gevoel 1e wedstrijd waar je zelf geen kans hebt gecreëerd. Zonde maar voor mijn gevoel niet onverwacht. Het gros van de selectie is 20 en vorig jaar nauwelijks gespeeld. Sommige op de box denken dat we tot top kdd horen maar we zijn vooralsnog gewoon subtop. Laten we ajb ook stoppen te wijzen naar spelers die schuldig zijn. Sowieso de vader van er buiten houden dat doe je niet.
Laten we hopen dat de overname eindelijk klaar is. Ik geloof niet dat dit geen invloed heeft op het team. Wat een gedoe zeg.
Ten slotte nog een vraag nav interview dat is gepubliceerd heeft iemand gevraagd waarom Horto geen voet tussen de deur krijgt? Volgens mij een fantast die weer een platform krijgt.
0
Zaterdag 30 oktober 2021 om 07:44 uur

Tommy

DH070 schreef:

Die muldertjes bakken er niets van, maar dat durven ze hier niet te zeggen omdat die vader van ze op de box zit…
Ben toch benieuwd wat micheal mulder fout gedaan heb gister. Zeker als je bedenkt dat ie de hele 2e helft met een gat in zn kop gespeelt heeft.
Jonathan is soms een beetje onzeker maar zeker talentvol.
Probleem was gister dat het middenveld continue werd over geslagen door lange ballen en voorin geen bal werd vast gehouden.
Toen brood besloot om ook de snelheid te wisselen met besuijen en catic werd het lastig en toen brood de lengte eruit haalde door verheydt te wisselen kwam helemaal alles weer terug wat weg geschoten werd.

Koopmans keepte redelijk gister maar zijn spel inzicht en spel voorzetting is rampzalig.
Dus waarom jij de muldertjes nu zo slecht vond spelen is mij een raadsel. Ik vind micheal mulder ongeveer de beste jonge verdediger die we hebben hij is groot, sterk. Durft risico te nemen maar niet teveel.
0
Zaterdag 30 oktober 2021 om 07:35 uur

DHFC070

Koopmans gered door Verheydt.
Seedorf en eerstgenoemde zijn toch wel echt zorgenkindjes de laatste paar weken maar gelukkig staat het nog 0-0.

Btw vuurwerk prima maar waarom altijd op dat veld? Ben geen moraalridder maar nu is alles al bijna buscombi met speciale aanmeld procedure.
0
Vrijdag 29 oktober 2021 om 20:29 uur

Advertentie

purnie&pino

De ADO fabeltjeskrant is nog niet gesloten!  Zo ook vandaag weer naar aanleiding van een interview kunnen we niet anders dan concluderen dat er sprake is van serieus en structureel wanbeleid bij onze club. Er is geen sprake meer van falen door een gemiste kans, dit ligt veel dieper. Hier is sprake van een uiterst secure en gecoordineerde actie door meer dan 1 persoon binnen de club.

Vandaag om 100 uur hebben wij telefonisch contact gehad met een vertegenwoordiger van een overname kandidaat die schijnbaar al langere tijd probeert ‘zijn’ partij naar voren te schuiven om ADO Den Haag over te nemen. Uit onderstaande mag een ieder zijn/haar eigen conclusies trekken maar er zijn teveel signalen dat er iets structureel mis is binnen de club, da’s onze conclusie, maar oordeel zelf.

Horta: In april ben ik in contact gekomen met Hamdi. Hij wilde toen nog geen gesprek aangaan, ze waren bezig met die Zwitserse groep, volgens mij Cosinus, die hebben ze toen voorrang gegeven, helaas is dat niets geworden. Daarna ben ik door COVID uit de roulatie geweest. Ongeveer drie weken geleden is er een hernieuwd contact geweest met ADO Den Haag, met Reijntjes. Uitgelegd dat het geld er is en eventueel op een derden rekening gestort kan worden.

HCF: Maar hoe wordt hierop dan gereageerd?
Horta: Niet, men negeert dit.

HCF: Wat denkt u dat de reden is?
Horta: Sabotage, simpel. Daarop heb ik contact opgenomen met de KNVB die spraken ook hun zorgen uit. Daarna ook nog contact gezocht met Reiziger, deze heeft ook geen verdere actie ondernomen. We hebben voorgesteld om de zekerstelling te storten op een derden rekening van Trip advocaten. Geen reactie van dhr C. Glas (collega van Reiziger) ontvangen. Hierop kan ik alleen maar concluderen dat er gericht “vertraagd” wordt en naar de uitgang te manoevreren.

Reeds eerder heb ik van Hamdi nooit begrepen waarom ze zoveel aandacht hebben besteed aan die Zwiterse groep (Cosinus) zonder met ons te willen praten, en dat het zich nu weer herhaald bij de huidige directie.

HCF: Is er contact met United Vansen geweest?
Horta: We zoeken steeds contact met dhr. Wang, dit lukt helaas ook niet.

HCF: Het beeld wat wij hebben is dat zij willen blijven zitten en daarom geen medewerking willen verlenen, hoe denkt u hierover?
Horta: Dat klopt voor 99% zeker ja.

HCF: Wat zijn de korte termijnplannen indien jullie de club overnemen?
Horta: Wij willen de club eerst helpen te promoveren. De club heeft puntenaftrek gekregen door bestuurlijk wanbeleid.
Stel Den Haag zou in zee gaan met de club die ik vertegenwoordig dan kun je verwachten dat er bij het eerst volgende transferluik er al nieuwe spelers over kunnen komen.

HCF: Wat is het masterplan?
Horta: Heb ik niet op dit moment, dat ligt bij de premier league club, die heeft dat plan wel. Als Martin Jol technisch directeur wordt kan hij het plan technisch uitrollen.

HCF: Hoe wordt dit gelanceerd?
Horta: Is nog niets over bekend, eerst maar eens echt contact met de club en zelfs dat lukt niet.

HCF: Wordt ADO een satellietclub van een Engelse club?
Horta: Nee. Het gaat echter wel om een premier klasse club. Martin Jol zouden wij graag zien als technisch directeur.

HCF: Wat is het korte termijndoel van de eventuele investeerder?
Horta: Omhoog – groeien en promoveren, Merchandise etc. is voor latere zorg.

HCF: Wat is het lange termijndoel van de eventuele investeerder?
Horta: Winst maken. Europees voetbal zien te halen.

HCF: Wij lazen klachten over het totaal niet ontvankelijk zijn van ADO. Kunt u dit begrijpen?
Horta: De zogenaamde driehoek van STA, HFC en RvC is te bang dat zij buitenspel worden gezet. Voor een club van een dergelijke omvang staat de bestuurlijke laag te ver van de supporters. Het geld kan binnen 2 dagen op de rekening staan, vanaf dat moment wilde Reijntjes/Reiziger het gesprek beëindigen. Natuurlijk heb ik als bemiddelaar ook een financieel belang, logisch, maar er gaat nu al weer een week voorbij zonder dat er iets gebeurd.

HCF: Wij begrijpen dat naam club/investeerder niet genoemd mag worden. Dat is prima maar anderzijds werd/worden eventuele investeerders door club en herstructureringsdeskundige simpelweg weggezet als fantasten en gloryhunters. Kunt u ons overtuigen een gedegen en serieuze partij te zijn?
Horta: Het gaat om een Amerikaanse investeringsgroep, dus niet om Bolt, de groep die ik vertegenwoordig ziet graag een supporter als afgevaardigde in het bestuur.
Een lange termijn visie is van belang, de negatieve spieraal moet eruit. Stel je hebt een gunstige loting, het winnen van de beker, is heel belangrijk. Dus de weg omhoog is dan ingezet.

HCF: Bent u momenteel in gesprek met ADO?
Horta: Nee helaas niet.

HCF: Zo u niet in gesprek bent, wat is daarvan de reden?
Horta: Dat zou u aan hen moeten vragen.

HCF: Kunt u aangeven of en zo ja wanneer er weer contact gezocht gaat worden met ADO?
Horta: Kan ik geen verdere uitspraken over doen.

0
Vrijdag 29 oktober 2021 om 12:47 uur

ghostdrift

BLEISWIJK-1 schreef:

Morgen doen dus Klas, Breinburg, Kemper en Amofa niet mee. Ik ben erg benieuwd wie er dan op het middenveld spelen?

De Graafschap is een behoorlijk fysiek elftal. Ik kan me niet voorstellen dat Brood Komljenovic opstelt. Daarbij zijn Bourard en Steyn aanvallend ingestelde spelers. En ook niet fysiek de sterkste spelers. Zelf denk ik dat Asante weer een kans krijgt.
waarom speelt Klas niet ?
0
Donderdag 28 oktober 2021 om 19:29 uur

Bolskie

BLEISWIJK-1 schreef:

Morgen doen dus Klas, Breinburg, Kemper en Amofa niet mee. Ik ben erg benieuwd wie er dan op het middenveld spelen?

De Graafschap is een behoorlijk fysiek elftal. Ik kan me niet voorstellen dat Brood Komljenovic opstelt. Daarbij zijn Bourard en Steyn aanvallend ingestelde spelers. En ook niet fysiek de sterkste spelers. Zelf denk ik dat Asante weer een kans krijgt.
Waarom klas niet?
0
Donderdag 28 oktober 2021 om 19:29 uur

Aad

janjazz37 schreef:

Ik wil geen ouwe koeien etc, maar beste Aad, jij was dus vanaf het begin van mening dat Wang/UVS slecht waren voor ADO?
Wel, ik denk daar totaal anders over.....
Kijk de shouts van die tijd er maar op na. Nooit begrepen dat Wang ADO kocht en waarom ADO supporters daar blij mee moesten zijn.

Ik heb later wel eens geschreven dat als UVS er niet geweest was ADO al 4 jaar geleden failliet was geweest. Maar dat is wat anders dan blij zijn met UVS.
0
Woensdag 27 oktober 2021 om 10:20 uur

GroenGeelHart070

Vrijdag uit naar De Graafschap. Fijn dat Kishna (steeds) meer minuten gaat maken. Ook geen verkeerde ploeg hoor die superboeren, al kregen ze vanavond wel van PEC op hun kl@ten.
We missen vrijdag dus Kemper en na vanavond ook Amofa. Waarom kon Steijn vanavond niet?
0
Dinsdag 26 oktober 2021 om 22:01 uur

Nu online

Vos, ozfcdh, Peter87, Michiel, ADOZoetermeer, den haag, twaalfdespeler, Jacco, Koos43 en 112 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 132
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5