Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: contract

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 136
Volgende pagina

Vos

Het is veel te makkelijk om alleen Hamdi en Jol de schuld te geven.
In de zomer van 2019 is er besloten dat er bezuinigd moest worden. Omdat ze toen al dondersgoed wisten dat de club er financieel niet goed voor stond. 600.000 bezuinigen betekent 2 a 3 transfervrije, goeie spelers niet kunnen halen. Manders kneep hem er snel tussenuit en vervolgens staat Groenendijk in de winterstop onderaan.

Hamdi en Jol hadden naar eigen zeggen niks te maken met de Engelse enclave en Pardew. In maart wordt de laatste wedstrijd met publiek gespeeld. Daarna loop je flink wat geld mis door de 4 thuiswedstrijden zonder publiek.

Dan begin je seizoen 20/21. Je weet dat je zelfs nog meer moet gaan bezuinigen. Dat is wel heel duidelijk te zien aan de selectie en aan het vertrek van routiniers (die nooit een contract hadden moeten krijgen voor een dergelijke lange termijn van Manders en van As).
Er is dus heel duidelijk geprobeerd te bezuinigen. Helaas kan dat nog niet met cijfers onderbouwd worden, omdat er nog geen jaarverslag is.

Je mist dan bijna het hele seizoen je losse kaartverkoop. Dat zijn ongeveer 6000 mensen x 17 wedstrijden x gemiddeld €20 = €2.040.000. Dan reken ik de horeca inkomsten en merchandise niet mee en zit ik te laag qua ticket prijs waarschijnlijk. Boven de 2,5 miljoen zit je dan makkelijk. Mensen ontslaan kan niet zomaar en zoveel mogelijkheden om te bezuinigen zijn er niet, want er was al enorm bezuinigd op de selectie (immers, beugelsdijk, falkenburg, meijers, bakker, malone). Je moet dus hopen dat UVS geld bijlegt. Dat beloven ze en doen ze niet. Deze situatie had elke directie tegenaan gelopen. Het is allemaal al eerder fout gegaan door lange contracten voor verkeerde mensen.

Tuurlijk hebben Hamdi en Jol ook dingen fout gedaan. Bijvoorbeeld de niet fitte spelers halen in de winterstop en slechte huurspelers als Karelis etc. Wellicht het contract met BMW. Maar vergis je niet dat die huurspelers vele malen minder geld kosten dan het te lange contract van Goossens of Meijers.

Dankzij Jol en Vd Dussen staat er nu wel een topploeg en dat was plan B begin 2020/2021 voor als we er niet in zouden blijven dat seizoen. Petje af wat mij betreft voor het samenstellen van de huidige selectie. Er zit bijna geen speler bij met een vast contract die niet speelt. Alle magere spelers van vorig jaar waren gehuurd.

Wat mij betreft begint het al met Manders en van As. Teveel geld uitgeven en te lange contracten aan oude spelers. Die zorgden, samen met de corona maatregelen, voor een niet op te lossen situatie. Van waaruit Jol samen met vd Dussen een topelftal heeft samengesteld.
0
Dinsdag 21 december 2021 om 15:52 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO praat met Steijn over verlening
Het contract van Sem Steijn, dat in 2018 begon, loopt deze zomer af.
Lees het nieuwsbericht
0
Dinsdag 21 december 2021 om 13:55 uur

ghostdrift

BLEISWIJK-1 schreef:

Goed speurwerk. Mijn gevoel zij al zoiets.

Ik hoop alleen niet ten koste gaat voor onze eigen talenten. Dat die hierdoor mogelijk geen contract krijgen.
Daar jij veel betrokken bent bij ADO zal jij wel kunnen inschatten wie er geen contract krijgen
0
Donderdag 16 december 2021 om 14:45 uur

BLEISWIJK-1

FC Den Haag! schreef:

Komt uit Portugal voor wat ik op google over hem kan vinden. Daar onder contract gestaan bij Gil Vicente.

Is die Ignacio Beristain waarvan in het nieuws is gekomen dat hij op bezoek is geweest in Den Haag, dezelfde als de president/directeur bij de Portugese club Estoril Praia (waarvan Globalon/Bolt ook de eigenaar is)?

Dat zou dan wel de link verklaren van een speler uit Portugal die nu naar Den Haag komt.
Goed speurwerk. Mijn gevoel zij al zoiets.

Ik hoop alleen niet ten koste gaat voor onze eigen talenten. Dat die hierdoor mogelijk geen contract krijgen.
0
Donderdag 16 december 2021 om 13:26 uur

FC Den Haag!

ghostdrift schreef:

Moises Eliseu Gomes is een voetballer van 19 JAAR die 1 jaarcontract heeft gekregen bij ADO 021 heeft iemand hem al zien voetballen in de vriendschappelijke wedstrijd en is het een aanwinst ?
Komt uit Portugal voor wat ik op google over hem kan vinden. Daar onder contract gestaan bij Gil Vicente.

Is die Ignacio Beristain waarvan in het nieuws is gekomen dat hij op bezoek is geweest in Den Haag, dezelfde als de president/directeur bij de Portugese club Estoril Praia (waarvan Globalon/Bolt ook de eigenaar is)?

Dat zou dan wel de link verklaren van een speler uit Portugal die nu naar Den Haag komt.
0
Donderdag 16 december 2021 om 13:20 uur

Advertentie

hamlap

Die den Dekker maar contract aanbieden
0
Dinsdag 14 december 2021 om 19:26 uur

yesyes

Teeg070 schreef:

Vond ik ook topppppp om te zien werelds .

Mäar was zeker slecjt vandaag maar mag ook wel een keer vanaf nu weer knalluhhh en gemert oprolle en nac winne en dan na de winterstop excelcior voetbales geven want dat hebbe ze nog te goed .

Come onnnnnnnnnnn
Ja leuk en aardig. Maar het is toch weer te bizar voor woorden dat die jongen niet nu al meerjarig vastligt. Dit zien meerdere al jaren geleden dat hij een groot talent is. Straks moeten we hem weer voor een prikkie verkopen omdat die anders weer transfervrij uit zijn contract loopt. Of straks weer niet willen verlengen omdat die hogerop wil. Op zulke spelers moet je lekker verdienen als je echt wil groeien.
0
Zaterdag 11 december 2021 om 09:39 uur

BLEISWIJK-1

rd.. schreef:

Het is een consortium van 5 investeerders, waar Pacific Media Group een beetje de lead heeft. Inderdaad waar UVS naar verluidt in de lente van dit jaar gesprekken mee voerde.

Bij Den Bosch zal de nadruk ook in eerste instantie ook liggen op reorganiseren, saneren en niet zomaar geld in de club pompen.

Eentje die op amateurbasis aar RKC gaat, daar verwacht ik dan ook niet van dat hij op termijn het verschil écht gaat maken bij Den Bosch. Ik ken die jongen verder niet overigens.
Ik mag toch hopen dat wat jij schrijft bij ons anders gaat. Onze nieuwe eigenaar hoeft echt niet met geld te gaan strooien. Maar spelers die in de basis staan. Die moeten gewoon een contract hebben.

En ze hadden inderdaad al geleerd van Klas. Daarom wel een slechte zaak voor Den Bosch. Om je topscoorder voor de transfer window, midden in het seizoen, de deur uit te zien lopen.
0
Vrijdag 10 december 2021 om 10:56 uur

BLEISWIJK-1

rd.. schreef:

Toch ook Kemper. Geen eigen jeugd, wel waarde.
Ik dacht jij het over de spelers uit onze jeugd had.

Kijk je naar de basis. Dan graag Kemper, Breinburg, Steyn en Besuijen verlengen. Anders moet je, m.u.v. Breinburg, die spelees van de zomer verkopen.
Kishna loopt ook uit zijn contract. Echter eerst maar eens kijken of hij fit blijft.
Matthijs en Bourard afhankelijk of we volgend jaar KKD spelen.

Klas en Verheijdt liggen nog een tijdje vast. En Amofa kan je rond de zomer over beslissen. Heeft nog een optiejaar.
0
Donderdag 9 december 2021 om 22:20 uur

Kees

opper schreef:

Omdat we de ontknoping van de periodetitel zo volledig mogelijk willen aanbieden, zenden we vrijdag een extra wedstrijd uit door zowel FC Volendam – Jong PSV als Excelsior – MVV live uit op een eigen tv-kanaal te brengen. Net als de Eredivisiewedstrijd Willem II – sc Cambuur uiteraard. En uiteraard komen de hoogtepunten uit alle wedstrijden voorbij in het schakelprogramma van Voetbal op Vrijdag.

Daarnaast heeft een aantal clubs bij de CED een verzoek ingediend om ook hun wedstrijd in beeld te brengen en uit te zenden. Dit betreft de volgende wedstrijden en deze zijn te zien via een ESPN Extra-kanaal op ESPN Watch:

De Graafschap – Helmond Sport
NAC Breda – Almere City
FC Emmen – FC Dordrecht

Het kan dus wel, maar dan moet er geld op tafel. Denk dat de wedstrijd tegen NAC wel wordt uitgezonden. Is een groter affiche.
Dit is zo`n bull shit. Ik heb een TV-contract met ESPN en niet met de club.
ESPN levert niet voldoende en legt het nu bij de clubs neer.
0
Donderdag 9 december 2021 om 16:29 uur

Nu online

Michiel, Tante Wil, Ronaldo, Erik070, Rob2002, TheMariner, Rooie91, langepino en 146 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 136
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5