Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 136
Volgende pagina

fcdh-denhaag

rd.. schreef:

Ik denk dat de club er verstandig aan doet dit op te pakken met de nieuwe AD en zo'n dossier niet meer op laat pakken door een interim.

Verder zegt hij (Reijntjes) niet zoveel verkeerds. We hebben allemaal de raadsvergaderingen kunnen zien niet zo gek lang geleden (nog ruimschoots voor de rellen) waarin 'geld geven aan de club' nou niet direct alle handen op elkaar kreeg van de raadsleden. Kortom, die constatering is juist. Waarom hij dat voorbeeld erbij haalt... Op zijn zachtst gezegd onnodig.
tsja die raad, zitten liever tussen de betogers op de weg in deze huidige tijden.
0
Maandag 20 maart 2023 om 13:17 uur

Olitano

schreef:

Wat is er dan mooi aan uit supporters die mooie liederen over en weer met allerlei verwensingen of dat zij juichen in jou stadion terwijl jij de pest erin hebt of de hoge inzet van politie zodat je ze kan uitdagen/schelden. Het is gewoon een geromantiseerd iets maar feit is dat het wekelijks misgaat in en buiten het stadion en wat er in het buitenland gebeurt zal de politie en politiek toch werkelijk een worst wezen we zijn in Nederland en genoeg is genoeg zeker omdat de politie al zwaar onderbezet is en geen tijd meer heeft voor deze onzin en veel belangrijkere dingen te doen hebben dan zoveel mensen inzetten voor anderhalf uur voetbal.
De enigen die dit structurele probleem kunnen oplossen zijn de supporters die deelnemen aan gevechten, vernielingen en andere (verbale) misdragingen.

In het belang van zijn club en medesupporters kan iedere individuele supporter voor zich zelf beslissen om het niet te doen.

Als die supporters door blijven gaan met misdragingen zijn we aan de burger-meesters en aan de politiek overgeleverd. En die kiezen voor de kortste weg.
0
Maandag 20 maart 2023 om 11:19 uur

Thehague070

Lellow schreef:

Als je het lijstje ziet met spelers die in onze jeugdopleiding hebben gespeeld zonder het eerste elftal te hebben bereikt .
Dan kan je 2 dingen concluderen .
1.Wij hebben oog voor talent .
2. Wij zijn verschrikkelijk slecht in talent behouden en een kans te geven in de selectie.

Youri Vergeer
Hicham Faik
Lance Duivensteijn
Jerdy Schouten
Pascal Struijk
Denzo Kasius
Sven Mijnans
Gustavo Hamer

Om het lijstje van spelers die ADO 1 wel hebben gehaald ,die transfervrij of te goedkoop van de hand zijn gedaan maar niet te noteren .

Hopelijk veranderd dit de komende jaren en gaan we stoppen met die idioten van huurspelers of terughalen van zogenaamde iconen zonder restwaarde .

Goede TD voor de komende 3-5 jaar plus een financiële man die de TD overruled zodra er een club komt voor laten we zeggen een Danny Bakker die een bedrag wilt neerleggen tussen de 1-2 miljoen .
Exact. Het lijstje is trouwens nog veel groter. Kom vaak bij de jeugd zijn er echt heel erg veel weg gegaan puur door ook niets te horen van ado.
0
Zondag 19 maart 2023 om 13:37 uur

Law

slash070 schreef:

Schijnt in de hele maatschappij zo te zijn na het corona tijdperk. Uitgaansleven enz.
Wat denk je van demonstraties die er sinds Corona veel groter is. Ergens beetje de makkelijkste weg om dan bij het voetbal dit soort dingen te bedenken.

Bij een demonstratie in Den Haag dan maar vaststellen dat alleen hagenezen en regiogenoten mogen demonstreren
0
Zaterdag 18 maart 2023 om 12:33 uur

Gast

Het is niet anders maar dit was wel een tegenstander die je normaal gesproken moet kunnen verslaan. Het probleem is dat je maar 4 spelers hebt die de top 9 kkd aankunnen waarvan er 2 niet aanwezig waren en een hopeloos uit vorm dus dan verlies je gewoon van zo’n matige tegenstander. Kuijt en Reijntjes zijn hier verantwoordelijk voor de een is al weg en de ander gaat weg maar ze laten de club wel onnodig achter in die vreselijke kkd. Maar gelukkig wil Advocaat wel blijven onder voorbehoud van de toekomstplannen van Bolt. Dat zal mooi zijn want dan kan het volgend seizoen eindelijk sinds jaren wel eens heel leuk gaan worden.
0
Zaterdag 18 maart 2023 om 08:08 uur

Ranthehague

Verheijdt loopt echt alleen maar in de weg! Ff wisselen…
0
Vrijdag 17 maart 2023 om 21:17 uur

Bolskie

rd.. schreef:

Hoewel het geen hele langzame achterhoede is! Werker wel. Maar die moet ook nooit spelen.
Aanval is de beste verdediging zeggen ze wel eens. En wat je zegt we hebben snelle jongens achterin dus kan best wat na voren spelen.

Je kan ook hoger staan maar wel compact zodat ruimtes klein blijven. We zien al heel het seizoen dat we zo weinig aan verheyd hebben, kan die mooi balletjes weg koppen maar hij moet ze juist erin koppen.
0
Vrijdag 17 maart 2023 om 09:48 uur

Vink

Law schreef:

Wie zegt of waar staat dat Kuyt al die spelers heeft gehaald ik verras me daar telkens weer over het zelfde geld eigenlijk voor Janmaat die heeft ook zgn een hele dikke vinger in de pap gehad mbt het aantrekken van spelers.

En de advocaat euforie tsja de prestaties zeggen al genoeg dus dat is mooi voor ons de club en de spelersgroep want als Je wint of punten haalt heb je vrienden. Toch nog wel een kritische noot…gisteren weer te laat wisselen. Klas heeft het al aan dat de vermoeidheid op het middenveld op een gegeven moment aanwezig was dat ze teveel moesten kantelen en praten hoe dat in te vullen op het veld. Was ook duidelijk zichtbaar zelfs op een stream. We waren de druk op de bal compleet kwijt. Aanval was op een gegeven moment niet om aan te gluren en het team kwam niet onder de druk uit. Getuige de 1-1 waar totaal geen druk meer op de bal zat en Eindhoven op een bepaalde plek zonder druk een voorzet kon geven die je normaal gesproken eruit moet halen. Ben blij met advocaat en de resultaten die ze met zijn allen behalen maar een man met zoveel kunde had wat mij betreft al meerdere wedstrijden een ander wisselbeleid mogen hebben
Nog een ander punt. Klas geeft in zijn interview aan dat Ehv na de rust net iets anders stond. Naar alle waarschijnlijkheid lijkt het er op dat zowel de selectie als de technische staf er geen antwoord op had.

Persoonlijk verwacht je meer als je een trainer met zoveel ervaring in je gelederen hebt. Een kleine omzetting en je bent weg.
0
Woensdag 15 maart 2023 om 07:20 uur

Advertentie

Lellow

Dit seizoen is het me om het even wat er gebeurt.

Een PO plek is te doen zeker in deze competitie waarin iedere week weer verrassende uitslagen te vinden zijn.
Onder Dick zijn we wel constanter en zakken we niet door de ondergrens .
Plek 3-6 is realistisch met deze groep , je hebt nu wel een keeper waardoor je die wedstrijden niet verliest maar helaas geen spits die wedstrijden voor je wint .

Nu promoveren is kansloos met deze organisatie en waardoor je weer linea recta weer degradeert .

Linkerrijtje eredivisie is nog zo ver weg .
0
Dinsdag 14 maart 2023 om 06:38 uur

Thehague070

Ano-Niem schreef:

Wat een armoede weer de tweede helft.
Verheijdt trekt z’n niveau van de voorgaande wedstrijden probleemloos door en is onzichtbaar en ongemotiveerd.
Die jongen heeft mazzel dat we verder geen spits hebben anders had ie er allang naast gestaan.

Zn geld totaal niet meer waard.
Moet er ook eens een fatsoenlijke voorzet gegeven worden... Iedere halve ziet dat die man 't beste kan koppen van Nederland na Luuk de Jong... Man krijgt 1 voorzet per wedstrijd af en toe... Gekut over de grond... Catic geloof ik 15 assists vorig seizoen beker meegenomen ..staat 1x in de basis dit seizoen...steijn word niet opgevangen... En dus nog eens 16 goals weg.. De Waal zou daar toch op z'n plek moeten spelen... Die maakt er echt heus wel 10...maar krijgt nu ook geen kans... Kishna is een linksbuiten... Loopt een of andere pass gave magiër uit te hangen... Breinburg echt een klasse apart als je t mij vraagt in 't afpakken van ballen of ergens tussen zitten...speelt minder.. Achterin die Hall tja... Dacht dat Asante toch eerst als rechtsachter speelde vorig jaar en daar z'n beste spel liet zien... Werd zelfs de Haagse Alexander arnold genoemd... Allemaal weer iets anders doen... Opzoek naar een of ander systeem terwijl wanneer t het best ging doen we net of t er niet meer is...
0
Maandag 13 maart 2023 om 22:17 uur

Nu online

denhaagmufc, ADOZoetermeer, Alle ballen op Jort, frans swa en 94 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 136
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
2-0
13 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
Morgen om 16:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5