Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: miljoen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 139
Volgende pagina

Lellow

BLEISWIJK-1 schreef:

Te gek voor woorden toch? 4,75 miljoen. Waar praten we nog over.
Maak een deal met UVS 3 miljoen take it our leave it , we betalen deze in delen terug ( soms misschien te laat )
1 miljoen per jaar om de club in handen van ons te doen laten komen.
0
Maandag 26 april 2021 om 19:07 uur

marcellino

BLEISWIJK-1 schreef:

Dan kunnen we over een dag of drie zelf ADO kopen.
Ja en zo denken die mensen ook die geen geld te spenderen hebben ado kopen en dan?

Ik hoor al 2 maanden bedrijven die geld bij elkaar moeten vinden om ado te kopen, nee daar ziten we op te wachten.zo ook die iconen die schreeuwers.
Die gaan van het beste sanario uit ,zit er maar iets tegen moeten zij ook verkopen omdat ze het vermogen niet hebben om ado overeind te houden.
Als je dit allemaal meemaakt word je toch zeer verdrietig dat zelfs 4.5 miljoen teveel is voor bedrijven.
Ado leeft niet ,en als we niet snel het geluk aan onze kant krijgen zitten we over 3 a 4 jaar weer met hetzelfde probleem.
0
Maandag 26 april 2021 om 18:43 uur

Puht

Red schreef:

5 miljoen EURO voor het gemak.

Als we nou met 2500 supporters instappen, 2000 EUR gemiddeld? ;-)

En dan maakt de directie er een potje van en kun je elk jaar 2 miljoen bijstorten, staan die 2500 dan nog te springen?
0
Maandag 26 april 2021 om 18:24 uur

DHFC070

FC Den Haag! schreef:

Cosinus is weer back in town!
Luchtfietsers 4.1 back in town.
Wat was het ook alweer 37 miljoen per jaar aan Ado verdienen? Haha ga toch weg joh. Iedere keer als je die zogenaamde supporter in de media verschijnt gaan de scam en Hyip bellen nog harder rinkelen met al die gladde uitspraken. Nu staan er ineens weer miljoenen op een bank in Utrecht niks te doen... yeah right.

Verwacht overigens dat UVS nog verder gaat dalen in prijs, alles om maar geen nieuw geld te hoeven overmaken. Daarnaast denk ik dat de KNVB alleen akkoord gaat met een nieuwe overname als het eerlijk verdiend Europees geld betreft wat te traceren valt maar we gaan het allemaal zien.
Eerst maar eens een overbruggingskrediet ergens vandaan halen.
0
Maandag 26 april 2021 om 18:18 uur

Red

5 miljoen EURO voor het gemak.

Als we nou met 2500 supporters instappen, 2000 EUR gemiddeld? ;-)

0
Maandag 26 april 2021 om 18:18 uur

Advertentie

Max

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik weet de exacte cijfers niet meer. Hoeveel is de vraagprijs vandaag gezakt?
Ruim 2 miljoen als ik het goed bereken. Was eerst 5 miljoen exclusief de 2,1 schuld van UVS aan ADO.
0
Maandag 26 april 2021 om 18:16 uur

BLEISWIJK-1

Ronaldo schreef:

Nog even wachten en de kans is groot dat ik ook kan gaan bieden. 2e hypotheek moet voldoende zijn
Te gek voor woorden toch? 4,75 miljoen. Waar praten we nog over.
0
Maandag 26 april 2021 om 18:03 uur

Ronaldo

 Vraagprijs ADO keldert: club kost nog 4.75 miljoen euro

17.30 uur

6

 

© Pro Shots

Door Stef de Bont 

Altijd al eens een voetbalclub willen kopen? Voor 4.75 miljoen euro kunnen geïnteresseerden ADO Den Haag overnemen. Voor dat bedrag wil grootaandeelhouder United Vansen de club van de hand doen aan het Amerikaanse World Soccer Holdings. Maar andere partijen zitten op het vinkentouw.

De hekkensluiter van de Eredivisie staat al enkele maanden te koop. Grootaandeelhouder United Vansen (UVS) wil zo snel mogelijk af van haar Haagse aandelen. Nadat eerder gesprekken met Cosinus Group op niks uitliepen, hoopt het nu een akkoord te vinden met het Amerikaanse World Soccer Holdings (WSH).

Beide partijen zijn een afkoopsom van 4.75 miljoen euro overeengekomen. Daarin zit de 2.1 miljoen die de Chinezen volgens de rechter nog aan ADO moet betalen. Door de tegenvallende prestaties én de tijdsdruk, is het aankoopbedrag flink gedaald. In september hoopte UVS nog meer dan vijftien miljoen euro voor de Hagenezen te krijgen.

Als het aan UVS ligt wordt de deal vandaag (maandag) nog rondgemaakt en staat het geld voor middernacht op de Haagse bankrekening. Dit scenario wordt in Den Haag echter zeer onwaarschijnlijk geacht. In de nieuwe intentieverklaring tussen UVS en WSH zouden een paar onhaalbare voorwaarden staan én ook wordt getwijfeld aan de financiële dadendrang van de Amerikaanse partij. Bovendien moeten de Amerikanen dan eerst nog op één lijn komen met de Stichting Toekomst ADO (STA) én de vereniging HFC. En dat zijn ze allesbehalve.

Aanbevolen: Rechter: United Vansen moet ADO Den Haag betalen

VI ontving maandag een perscommuniqué vanuit WSH waaruit bleek dat de Amerikanen, de STA en HFC het niet eens kunnen worden over de toegestuurde documenten en regeltjes. Tot een inhoudelijk gesprek is het nog niet eens gekomen. Een deal met World Soccer Holdings is zeer onwaarschijnlijk.

Intussen gaat de club een poging wagen beslag te laten leggen op de aandelen van United Vansen. Als dit lukt, kan het zelf de aandelen onderhands verpanden. Een groep invloedrijke Hagenezen werkt achter de schermen aan een mogelijke overname en ook de eerder geïnteresseerde Cosinus Group overweegt weer in te stappen.

`Er is hulp vanuit Duitsland`, laat Anthony Rothengatter van Cosinus Group aan VI weten. `Zij willen wel als Limited Partner bij ons instappen. Er staan miljoenen klaar op een bank in Utrecht. Dat mag dus geen probleem zijn. We hebben vanmiddag om 16.00 uur een meeting gepland staan. Ik neem aan dat we gezien de huidige situatie bij ADO wel weer aan tafel komen bij UVS. Er moet snel een oplossing komen.`

ADO heeft inmiddels een serieus betalingsprobleem. De verwachting is dat het op zeer korte termijn uitstel van betaling aan zal vragen.

0
Maandag 26 april 2021 om 17:46 uur

jamesjones

slash070 schreef:

Oh ok, valt nog mee dan vier weken termijn. Daar wachten ondermeer de zg Haagse koopjes jagers waarschijnlijk op.
Denk dat het nu niet alleen hierom draait hoor. Zal voor hun wel aardige bijkomstigheid zijn dat zal best.

Maar belangrijkste vandaag was de uitkomst dat de chinezen moeten betalen, als rechterlijke uitspraak, dus in principe ga je nu niet failliet want zij moeten betalen.

Betalen ze niet door het over te maken dan hebben ze nu in ieder geval op bezittingen beslag gelegd als soort verzekering voor de 2 miljoen.

Stel dat dat het niet oplevert kunnen ze nog gaan kijken naar andere bezittingen van UVS.
0
Maandag 26 april 2021 om 16:58 uur

Tommy

Lellow schreef:

Tommy je kan hem ook omdraaien , wat als die Haagse sterren zeggen wij douwen er 10 miljoen in , het enige wat jullie moeten doen is 12.000 seizoenskaarten kopen .

Ik weet het antwoord wel , jij ook ?

We weten altijd precies wat een ander moet doen , als je club de laatste strohalm kan pakken en je verkoopt 900 van de 1700 kaarten ben je als supporters zijnde niets waard .

Welke test straat houdt je dan tegen , ik dacht serieus dat het gewoon “uitverkocht “ was . Burgemeesters hebben ons tegen proberen te houden .
In grote lijnen ben ik het hier wel mee eens.
Maar vergeet niet dat 4 miljoen voorbepaalde mensen hetzelfde is als voor jou en mij 350 euro voor een scc.
Dan lijkt 4 miljoen een heel bedrag.
De naam ado den haag isvoor de komende jaren weer helemaal naar de klote.
Gewoon onbetrouwbaar.
De nieuwe eigenaar mag eerst alle scherven opruimen die uvs en alle algemeen directeuren onder uvs hebben gecreerd.
0
Maandag 26 april 2021 om 16:53 uur

Nu online

barney0700, yesyes, Michiel, haguhnees87 en 65 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 139
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5