Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: contract

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 147
Volgende pagina

ghostdrift

is er al een beslissing genomen over Lazic of hij een contract krijgt bij ADO ?
0
Dinsdag 17 augustus 2021 om 16:41 uur

BLEISWIJK-1

ghostdrift schreef:

je wilt geen oudere spelers halen maar een nooit meer fitte Janmaat verlengen ?
Dat zeg ik niet. Zijn contract loopt tot 2023 door. Dus.....als hij dit jaar niet speelt. Dan speelt hij mogelijk wel in het seizoen 22/23.

Al gaat het heel moeilijk voor hem worden.
0
Zaterdag 14 augustus 2021 om 22:13 uur

BLEISWIJK-1

ghostdrift schreef:

Als jij Janmaat en Kishna niet meer terug ziet vind ik dat zij het fatsoen moeten hebben nu hun contract te laten ontbinden
Het contract van Janmaat loopt nog een extra jaar door. Misschien wil hij daar voor gaan?
0
Zaterdag 14 augustus 2021 om 21:36 uur

Daily Shorts

ghostdrift schreef:

Als jij Janmaat en Kishna niet meer terug ziet vind ik dat zij het fatsoen moeten hebben nu hun contract te laten ontbinden
Kishna voetbalt toch op prestatie contract ?
En Janmaat als ie inderdaad nog een jaar is uitgeschakeld mag ie wieberen
0
Zaterdag 14 augustus 2021 om 20:36 uur

ghostdrift

BLEISWIJK-1 schreef:

Klopt. Maar heb je geen geld, dan moeten we het zo maar doen.

Maar stel, na overname, is er wel wat mogelijk. Dan zou ik nog een aanvaller halen. Maar wel iemand die het vuur voor ADO en de KKD kan opbrengen. Dus heel gericht te werk gaan.

Zo de situatie nu is, heb je voor de rechtsback positie ook een concurrent voor Seedorf nodig. Misschien is die stageloper iemand die goed in de groep valt. En het gene wat we goed kunnen gebruiken.

Persoonlijk ga ik er vanuit, dat we Janmaat en Kishna dit seizoen niet meer terug zien. En Bijen pas na de winterstop weer kan aansluiten. De vraag is of een centrale verdediger nog nodig is?
Als jij Janmaat en Kishna niet meer terug ziet vind ik dat zij het fatsoen moeten hebben nu hun contract te laten ontbinden
0
Zaterdag 14 augustus 2021 om 20:28 uur

haagse jr

Je hebt echt nog een aantal spelers nodig. Liefst een buitenspeler want Catic is te wisselvallig en wat er nu vanaf de bank in komt is gewoon te mager. Elia hoeft van mij niet mits die echt alles geeft. Verder is dat blok Klas en Breinburg achter Steyn heel goed. Die bewaken de balans en Steyn moet zorgen voor creativiteit. Snel verlengen zijn contract.
0
Zaterdag 14 augustus 2021 om 00:50 uur

Advertentie

ghostdrift

Bolskie schreef:

Denk jij nou eens logisch na voor je iets zegt. Gaat ook niet op het moment, ze staan onder contract of blijven ze de gehele contractduur in de ziektewet?
Alleen Janmaat heeft contract tot 2023 en heeft al salaris ingeleverd dus ik zie geen problemen want met de andere 3 zie ik geen toekomst verder bij ADO maar dat is mijn mening
0
Zaterdag 14 augustus 2021 om 00:24 uur

Bolskie

ghostdrift schreef:

Als je even logisch nadenkt kosten de genoemde spelers weinig op dit moment Janmaat,Bijen en Kishna zitten in de ziektewet dus kosten ADO niets en Goossens gaat maandag weer met de groep trainen
Denk jij nou eens logisch na voor je iets zegt. Gaat ook niet op het moment, ze staan onder contract of blijven ze de gehele contractduur in de ziektewet?
0
Vrijdag 13 augustus 2021 om 23:54 uur

Bolskie

Remy V schreef:

nou mocht er ooit nog een nieuwe eigenaar komen dan is het zaak een aantal contracten op te waarderen. kemper catic besuyen oa. Verder wellicht nog wat versterkingen in de breedte en dan is het prima voor dit jaar. Mocht je dit jaar al kunnen promoveren dan is dat mooi. Anders heb je een prima basis voor komend seizoen.

Breedte leuk. Maar voor de breedte heb je al spelers onder contract dan moet je van contracten af. Bijen, kishna, goosens , Janmaat.
0
Vrijdag 13 augustus 2021 om 22:45 uur

Barend

Hoelang blijft Bijen nog onder contract?!
0
Donderdag 12 augustus 2021 om 21:06 uur

Nu online

Koos43, James, Swaber, Ronaldo, wiegah070, Bhattoe 74, Kees en 97 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 147
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5