Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: laatste

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 147
Volgende pagina

Vos

ADOZoetermeer schreef:

Dat klopt maar ook jij niet Youp! Dus als club beslist dat achter goal moet dan accepteer jij dat toch neem ik aan!
Dat lijkt me heel onverstandig.
Jij wilt een deel van het laatste plukje trouwe fans dat we nog over hebben ook kwijtraken?
0
Donderdag 29 september 2022 om 17:24 uur

Wahter

Kees schreef:

AZ heeft een heel klein achterland (concurrentie van Amsterdam).

Heerenveen en Groningen teren op een stevige omzet van SCC`s en hebben weinig bedrijvigheid in de omgeving in vergelijking met onze club.

Ik blijf erbij dat ADO de potentie en mogelijkheid heeft om bij de top zes te horen. Maar ja, al die ego`s ..............
Je zegt het goed Kees, Potentie.
Helaas slagen we er al 30 jaar niet in deze potentie voor een gedeelte te benutten.
Geen visie, geen beleid, jeugdafdeling doen ze maar wat op enkele mensen na, sponsoren worden weggejaagd, suporters worden weg gekeken, financiele janboel, allemaal gericht op korte termijn en daarna zit de club weer in nood.

De passanten in het bestuur ontbreekt het aan "Hoe run je een voetbalclub"
Het zijn allemaal lichtgewichten geweest op vd Kallen na.

Ik denk dat we de potentie ook nooit gaan waarmaken. De bedrijven staan op zijn minst zeer sceptisch tegenover onze club. Als je de berichtgeving over onze club de laatste 10 jaar in kaart brengt ken je wel janken.

Er is niets te vieren, het voetbal is in de eredivisie was al jaren om te janken. En na een (plotseling) heel leuk jaar in de KKD is het nu opnieuw kommer en kwel.
Achterin is het een gatenkaas en wat halen we binnen, de vijfde buitenspeler voor de voorhoede.
Wat Bleek hier shoute: we zijn in alle opzichten een pauperclub waar eigenlijk weinig logische beslissingen worden gemaakt.
0
Donderdag 29 september 2022 om 12:06 uur

fcdh-denhaag

Het blijft al met al toch gissen hoe het er financieel nu voorstaat, inkomsten nihil.
en Kishna zal toch ook weer het nodige binnenharken.
Zou het mysterieuze Bolt dat geen plannen behalve de open deuren uit het interview ,met Beristain straks gewoon bij het kruisje tekenen bij een tekort, afwachten maar,
vrijdag 3 puntjes, 8 uit de laatste 4 en het begin en hopelijk het vervolg van een langere serie..
0
Woensdag 28 september 2022 om 21:47 uur

fcdh-denhaag

schreef:

Wie is verantwoordelijk voor de vrije verkoop tegen excelsior?
wie is er verantwoordelijk voor het binnenhalen van het verzamelde tuig?
Waarom wordt er zulke idiote maatregelen opgelegd?
Wie is er verantwoordelijk voor de ontstane ellende?
NIET DE DUIZENDEN GOEDWILLENDE SUPPORTERS DIE NU ONTERECHT NIET MEER NAAR HUN CLUB KUNNEN KOMEN KIJKEN.
vooral die laatste zin.. Onbegrijpelijk dit nieuwe regime
helaas voor alles wat ado een warm hart toe draagt, `22 kan je gewoon afschrijven qua een normale wedstrijddag,
0
Maandag 26 september 2022 om 19:50 uur

Law

schreef:

Ga jij lekker dingen omdraaien met je interesantdoenerij 2.0. Mij boeit het niet, ik ken mensen die het wel weten hoe het zit. Maar het rotte tegenover andere shouters is dat jij hier op een forum iedereen maar blijft voorliegen terwijl dat hele hsc niet eens meer bestaat. Doe de groeten aan Jol en kornuiten, en jij ook een geweldig leven verder, zelfbenoemde voorvechter die hier onder eigen naam shout
Laat me niet lachen mooie man. Praatjesmaker onder een pseudoniem….lekker jezelf refreshen. Heb ik gezegd dat HSC nog actief is dan. Heb ook gezegd dat ik daar geen bemoeienissen mee heb. Volgens mij is de afhandeling van de gelden het laatste wat de mannen doen die nog actief zijn. Jij weet niet half hoe het zit wat ben geen pro jol persoon dus laat je beter informeren mooie spatiebalk…

0
Donderdag 22 september 2022 om 19:01 uur

Advertentie

slash070



💛💚| ADOpraat #46, laatste aflevering. | ‘Dank voor alles. Ik zal jullie missen..’
Deze week in ADOpraat: oud-speler Leo Schellevis te gast 😊, ADO wint van koploper PEC Zwolle 💪, Boy Kemper geopereerd 🤕, de ADO Vrouwen winnen eerste competitiewedstrijd, loting voor de winnaar(s) van de prijsvraag 🎁 en een emotioneel einde.. 😥
Dank aan alle (trouwe) kijkers! 🙏


https://www.denhaagfm.nl/dhfm/4624918/adopraat-46-dank-voor-alles-ik-zal-jullie-missen
0
Dinsdag 20 september 2022 om 20:11 uur

ADOZoetermeer

schreef:

Geen flauw benul van hoe het daar inelkaar steekt.. Maar ok, jij kent het o23:van Estoril blijkbaar. Hoe hoger moet dat inngeschat worden? En weet iemand hoe de entree tegen Jong psv thuis geregeld wordt? Daders van rellen zijn immers veroordeeld en hebben stadionverbod.
Laatste 2 jaar kampioen en spelend tegen Benfica, sporting etc. Waar onze onder 21 tegen kleine bvo teams(misschien Feyenoord van beetje niveau) speelt voor spek en bonen.
0
Dinsdag 20 september 2022 om 17:41 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Kemper opgelucht na operatie
Het waren tropenjaren voor Boy Kemper, die al in zijn laatste seizoen bij Ajax last kreeg van zijn achillespees.
Lees het nieuwsbericht
0
Dinsdag 20 september 2022 om 09:00 uur

DHFC070

Winnen in een uitwedstrijd tegen de koploper is natuurlijk een goede prestatie. Hoe dat dan tot stand maakt niet uit zeker niet in de fasen wij waar inzitten en waar we vandaan komen. Als team een prestatie leveren met vooral vechtlust en voor elkaar door het vuur willen gaan was voor mij de eerste keer dit seizoen en biedt echt wel aanknopingspunten, als je dat wilt zien natuurlijk. Bij het laatste fluitsignaal de manier hoe de spelers juichte en elkaar feliciteerde zegt genoeg.

Wat ik eigenlijk nog veel belangrijker vind is hoe het staat met de veiligheidsissues in en rondom het stadion? Daar hoor je vanuit de club maar bar weinig over maar wel blijven wijzen en alle supporters over één kwam scheren ook wel stigmatiseren genoemd.

Zijn er al meer stewards aangenomen ipv studenten met een jas XXXL? Waar blijven die stalen punten op de grachtenwand? Hoe zit het met het biometrische systeem waar letterlijk miljoenen naartoe zijn gegaan? etc?

Misschien kan de supportersvereniging eens om opheldering vragen want dit beleid om de club te vervreemden van de grote groep goedwillende supporters heeft wel lang genoeg geduurd en is niet meer houdbaar.
0
Zaterdag 17 september 2022 om 18:24 uur

FJDH

Wie zegt dat het we niet probeerde te voetballen heeft óf niet goed gekeken óf je wil het gewoon niet zien óf je snapt er niks van.

Er werd juist heel veel opgebouwd van achteruit. Elke achterbal werd kort gespeeld, Asante paar keer het middenveld ingedribbeld, Klas die uitzakte om bal op te eisen. En idd een paar keer de lange bal, maar waarom zou je dat niet doen als de laatste lijn van slome duikelaars van Zwolle op de middenlijn staat?

Al die gasten het snot voor de ogen gewerkt. De Waal die knokte voor elke meter en ook verdedigend z’n steentje bijdroeg. Asante veel weggehaald, Werker en Rodriguez prima ingevallen, Hugo top.
0
Zaterdag 17 september 2022 om 10:52 uur

Nu online

Aad, MichelAdamsMatje, Alle ballen op Jort, ADOZoetermeer, Vos en 58 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 147
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
3-4
2 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo VVV-Venlo Logo ADO Den Haag
9 mei 2025 om 20:00 uur
Seacon Stadion - De Koel, Venlo

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 37 - 82
2 Excelsior * 37 - 74
3 SC Cambuur 37 - 68
4 ADO D.H. + 37 - 67
5 FC Dordrecht 37 - 65
6 Graafschap 37 - 62
7 Telstar 37 - 58
8 FC Emmen 37 - 56
9 Den Bosch + 37 - 55
10 Jong AZ 37 - 49
11 Roda JC 37 - 49
12 FC Eindhoven 37 - 48
13 Helmond Sp. 37 - 46
14 VVV-Venlo 37 - 41
15 MVV Maastr. 37 - 40
16 TOP Oss 37 - 37
17 Jong Ajax 37 - 35
18 Jong PSV 37 - 27
19 Jong Utrecht 37 - 23
20 Vitesse -39 37 - 2