Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: supporters

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 168
Volgende pagina

Gast

Ik zie het al helemaal voor me Reijntjes heeft overleg met de Burgemeester(uiteraard niet iemand uit Den Haag) en begint over losse verkoop zonder clubcard. De Burgemeester die denkt erover en na de belofte van Reijntjes dat alles keurig zal verlopen zegt ach dat is prima. Het vervolg kennen we en nu achteraf geven we elkaar lekker de schuld. Voor mij is het duidelijk dat zowel onze voorzitter als de Burgemeester beide niet capabel zijn van onze voorzitter wisten we het al en van de Burgemeester ook hij heeft zich totaal niet verdiept in het verleden ( net als zijn voorganger die de supporters van Ajax weer toe wilde laten in het stadion).Het is dus een pre dat de volgende Burgemeester wel uit Den Haag komt en tja wat onze voorzitter betreft daar heb ik al genoeg over geschreven.
0
Woensdag 1 juni 2022 om 09:42 uur

fcdh17

rd.. schreef:

Maar volgens mij is hij daar door de achterdeur vertrokken en heeft hij een jaar geen betaald voetbal gespeeld. De Graafschap gaat er niet meer aan beginnen en of hij dat nou zelf nog wel wil... Volgens mij hield hij niet eens zijn conditie op peil daar.
Die voelt zich hier in den haag erg gewaardeerd dat hij weer aan de bak kon, maar ook door de steun van de supporters. Als den haag hem wilt behouden zal hij dat wel willen verwacht ik. Hoop ook echt dat ze hem behouden, echt van enorm belang op ons middenveld. Denk een van de betere middenvelders die we de laatste jaren hebben gehad.
0
Dinsdag 31 mei 2022 om 22:40 uur

Rome

ypenburg070 schreef:

Ondanks alles is dit toch een mooie sfeerimpressie van zondagavond (zowel het positieve als het negatieve)

https://www.indehekken.net/eredivisiedroom-ado-den-haag-spat-uiteen-na-chaotische-avond-tussen-hoop-en-vrees/
Hier troost ik mijzelf dan maar mee: "Het was een geweldige ervaring. Laat je vooral niet afleiden door de louter negatieve berichtgeving, ADO Den Haag en haar supporters zijn een waardevolle toevoeging aan de Eredivisie!"
0
Dinsdag 31 mei 2022 om 20:58 uur

Bleek

HJ schreef:

We zijn het helemaal niet zo oneens denk ik? Ik zeg helemaal niet dat Manders en Hamdi perfect waren. Ik zeg ook niet dat deze wedstrijd zo geweldig gemanaged was; daar zijn misschien ook fouten gemaakt.

Maar ik denk wel dat we qua hooliganisme een stijgende lijn te pakken hadden (het ging immers al weer even een tijdje redelijk goed, tot aan de buscombi) als je het mij vraagt. Daarnaast waren we wel van Manders en Hamdi af en hebben we een failissement af kunnen wenden. Dat is iets wat mij 1 jaar geleden bijna onmogelijk leek. En daarnaast hebben we bijna vrolijk gepromoveerd. Ondanks wat er gebeurd is rond Brood en het feit dat we waarschijnlijk puur uit nood Franken tijdelijk hebben aangesteld zonder diploma.

Ik heb het opgevat als zijnde er is weer iets positiefs in de maak. Zo heb ik de afgelopen paar weken beleefd. Tot en met zondag.

Wat de sponsors betreft; zoals ik al aangaf, dat heeft wat jaren nodig om het vertrouwen te winnen. Ik denk qua hooliganisme zaten we op het goede spoor, we waren bijna gepromoveerd, er stonden weer vaders met kinderen aan de poorten zondag. Het had ook maar zo een hele mooie revival kunnen zijn waarbij nu wel een keer 1 of 2 grote sponsors de stap wagen. En als 1 schaap over de dam is... Het is misschien optimistisch maar ik denk wel dat het soms gewoon zo simpel is.

Kuyt was waarschijnlijk al min of meer rond voor zondag; en ik denk dat we blij mogen zijn dat zo`n naam naar ons in de KKD komt en niet naar een eredivisie club gaat zoals een van nistelrooy, bronckhorst of een andere topvoetballer van enig statuur. Ik zie dat ook als iets positiefs.
Dat denk ik ook niet.. Was ook niet perse naar jou persoonlijk maar meer naar de algemene teneur die ontstaan is.

We hebben echt jarenlang het prima voor elkaar gehad met incidenten qua supporters maar toen waren we iedere keer negatief in het nieuws door bestuurlijke taferelen.

Ik vind het gewoon te makkelijk om alleen maar de supporters te wijzen.

Was ook bij de wedstrijd met mijn zoontje. Was zijn eerste wedstrijd. Niet echt lekker natuurlijk maar zo dramatisch is het ook allemaal weer niet. Het is denk ik ook maar net hoe je er zelf mee om gaat.

Hij kan in ieder geval niet wachten om Volgend jaar weer te gaan
0
Dinsdag 31 mei 2022 om 19:16 uur

Red

schreef:

Waarom zo negatief over Kuijt beter als die clown die een 3-0 voorsprong weggeeft in 20 minuten. Ik kan nog niet geloven dat die stumper voor de groep is gezet terwijl je een coach had die een meester was in promoveren (RUUD BROOD BEDANKT).Hij heeft een groot netwerk en veel ervaring als speler bij iedere andere club zal hij op handen worden gedragen maar hier uiteraard weer afgebrand. Ik zal zo meteen gelijk even Gardiola of Klopp bellen misschien is er dan geen commentaar. Na alle gebeurtenissen mogen we blij zijn dat iemand van zijn statuur naar ons toe wil komen.
Echt een schandalige reactie. Franken heeft het goed gedaan. Het liep onder Brood al wat minder, na een paar wedstrijden onder Franken is het weer opgebloeid en kwamen de resultaten er. Spelers liepen met Franken weg en we hebben de finale op een haar na in een compleet krankzinnige wedstrijd verloren. Natuurlijk heeft Franken fouten gemaakt, maar hij heeft het beter gedaan dan Brood en Pardew bij elkaar opgeteld. Doe even goed reageren op een zekere 3-0 overwinning, een dramatische beslissing van de scheidsrechter. Tactiek om moeten gooien met totaal vermoeide spelers, supporters die compleet uit hun dak gaan - maar het allerergste, krankzinnige idioten die het veld op komen en Franken slaan. Ben je besodemieterd???

Kritiek is tot daar aan toe, maar ik vind de lading kritiek die Franken krijgt schandalig en ik het zou me niet verbazen dat hij zegt - joh, krijg maar lekker de pleuris, het hoeft van mij niet meer met zulke waardeloze supporters.
0
Dinsdag 31 mei 2022 om 19:10 uur

Bolskie

Bleek schreef:

Ik word zo moe van dat gejank over dat we we weer jaren terug geworpen zijn. We waren een paar maanden terug bijna failliet!
Niet door de supporters maar door structureel mismanagement.

Lekker makkelijk om dan te zeggen dat ze het beste voor hadden met de club. Poe poe mag het. Wat mij betreft worden de verantwoordelijke voor het beleid net zo hard gestraft als de idioten die een gezinsvak met Excelsior aanvallen.

Allebei net zo schadelijk voor de club. Komt ze wel goed uit om nu alleen maar weer naar de supporters te wijzen. Jarenlang in de eredivisie bungelde we onderaan het lijstje met incidenten.
Hebben we toen zo’n geweldig beleid gehad dan? Zijn er toen
Geweldige sponsoren aangetrokken?

Schoon schip maken nu en naast die Hoolies zeker ook de verantwoordelijke op bestuursgebied aanpakken. Hamdi en Manders een levenslang stadionverbod!!
👍 yep dat gelul elke keer dat je jaren word terug geworpen. Zo is er altijd wat dan is het door supporters, dan komt het omdat er een Chinees zit. Zijn goed in wijze van vingers na andere daar zijn ze kampioen mee in Den Haag
0
Dinsdag 31 mei 2022 om 18:49 uur

Bleek

HJ schreef:

Ik heb er nog even over nagedacht, waarom baal ik nou zo van die supporters/hoolies? En ik wil het toch nog 1x van me af schrijven.

Even los van dat het inmiddels wel duidelijk heb gemaakt dat ik vind dat iedereen 100% verantwoordelijk is voor zijn of haar eigen daden en ik vind dat de schuld 100% bij de hoolies zelf ligt. Dat heb ik inmiddels al 10x gezegd.

Het lukt maar niet met ADO. Het is en blijft altijd een slapende reus die elke keer als er goede ontwikkelingen zijn een soort van zelfdestructiemodus in gaat. Voor jaar was de degradatie zuur maar dit jaar zijn we eindelijk van het chinese juk afgekomen en lag de mogelijkheid er weer om nieuwe stappen te maken. Ondanks de 6 punten mindering (bedankt wang) toch de play-offs halen en bijna promoveren. Een nieuwe eigenaar; hopelijk daadkrachtiger. Imago betreft hoolies/geweld weer wat opgepoetst en beter dan voorheen (in mijn ogen). Misschien langzaam een plan maken om een breder publiek aan te trekken; ook weer meer gezinnen met kinderen, meer mensen met "klasse". Of je het wil of niet; dat is toch nodig om een stap te maken.

In de omgeving van het forepark en Den Haag zitten diverse internationaal opererende bedrijven die daarmee misschien wel overtuigd zouden kunnen worden nu eindelijk een keer in te stappen. Waar ze hier misschien jaren hun handen hier niet aan hebben willen branden had dit eigenlijk nu eindelijk een keer moeten gebeuren in de komende 2 jaar.

Maar we zijn in 1 klap 10 of 20 jaar terug in de tijd. Niet doordat we niet promoveren maar door het wangedrag.

We zijn als we niet oppassen weer terug naar de tijd dat mijn ouders niet heel erg blij waren als ik naar ADO ging en sommige vriendjes in mijn omgeving niet naar ADO mochten gaan omdat de ouders het misschien te gevaarlijk vonden of er niet mee geassocieerd willen worden. Dit duurt als je oppast gewoon weer 5 jaar voordat je zoiets van je afgeschud hebt.

En dat werkt door; ik zou er nu zelf weer 3x over nadenken of ik mijn zoon mee zou nemen. Je wil niet dat hij dit meekrijgt. En je wil al helemaal niet na de wedstrijd in het gedrang komen met de ME; een vriend van mij heeft een goede rake klap gehad; puur omdat we er langs moesten om bij zijn fiets te komen.

En... dan kan je al helemaal niet verwachten dat de belangrijke bedrijven uit de regio er nu brood in gaan zien om er als sponsor in te stappen. Lekker is dat.

Ten slotte... hebben we een flater geslagen bij de gemeente/politie/driehoek. Ik denk dat we best wat krediet verloren hebben afgelopen zondag, en dat is enorm zonde. Mede omdat ik denk dat de gemeente ook echt wel zijn nek uitgestoken heeft in de overname e.d.

Hoe kan dat dan? Wanbeleid? Vrije kaartverkoop? Hoe meer ik er van hoor hoe meer ik denk ja, niet alles was slim. Misschien was het beleid wat opportunistisch. Maar opportunisme is in zekere zin een positief iets meestal; als iedereen maar uit zou blijven gaan van het zwartste scenario dan zou er weinig meer mogen in het leven. Eigenlijk heeft ADO gekozen voor een stuk vrijheid, het loslaten van een stuk handhaving. Dat heeft ontzettend verkeerd uitgepakt maar is waarschijnlijk met de beste intenties gedaan; zoveel mogelijk fans mee laten genieten. Ook fans die er niet altijd bij kunnen zijn.

Want ik denk dat onder Manders en Hamdi een verkeerde weg in is gezet. Ik denk dat de organisatie redelijk is uitgekleed. Dat er misschien wel verkeerde keuzes gemaakt zijn. Er zijn mensen bij ADO die praktisch 2 banen draaien om de organisatie overeind te houden. Er worden enorme inspanningen geleverd. Van zo`n organisatie kan je niet verwachten dat ze een geweldige beveiliging kunnen optuigen rond een wedstrijd zoals deze allesbeslissende wedstrijd met de broodnodige controle en gezichtsherkenning. Daar is helaas ook in gesneden en op bezuinigd. Het is niet leuk om te moeten toegeven maar het is helaas wel zo.

Ik heb op dit moment, ondanks wellicht verkeerde keuzes enorm respect voor Globalon en eigenlijk ook zelfs Reintjes. Ik weet dat het inpopulair is om te zeggen maar ik denk dat ze allemaal het beste met de club voor hebben. Het is heel makkelijk en ook iets heel Nederlands om te denken dat de directie alleen maar graait of het slechtste voor heeft met de mensen. Maar ik zie het vaak van dichtbij en dat is echt zelden zo. Meestal zijn het mensen die harder werken dan iedereen in het bedrijf en overal mee begaan zijn. Zij zien het liefst een goed draaiend bedrijf, met goed resultaat en blij personeel. En tuurlijk wil je winst draaien maar dat wil iedereen; jij wilt toch ook wat overhouden aan het eind van de maand?

Je ziet hetzelfde bij landelijke beslissingen; meestal hakken 3 of 4 partijen de knoop door, met een kamermeerderheid van 75+ man over een beslissing maar het is bij sommigen sowieso altijd Rutte die het gedaan heeft. En dat vind ik erg makkelijk; misschien heeft de partij waar jij voor gestemd hebt er net zo goed een aandeel in.

Goed genoeg gezegd over Reijntjes en Rutte; weer terug waarom het zo zuur is; als we pech hebben dan zijn veel goede inspanningen voor niets geweest en zijn we weer 5 jaar terug in de tijd. Kortom: hoe graag we het ook willen; mede dankzij die hoolies wordt het nooit wat met ADO. Wen er maar aan, cheers!

Ik word zo moe van dat gejank over dat we we weer jaren terug geworpen zijn. We waren een paar maanden terug bijna failliet!
Niet door de supporters maar door structureel mismanagement.

Lekker makkelijk om dan te zeggen dat ze het beste voor hadden met de club. Poe poe mag het. Wat mij betreft worden de verantwoordelijke voor het beleid net zo hard gestraft als de idioten die een gezinsvak met Excelsior aanvallen.

Allebei net zo schadelijk voor de club. Komt ze wel goed uit om nu alleen maar weer naar de supporters te wijzen. Jarenlang in de eredivisie bungelde we onderaan het lijstje met incidenten.
Hebben we toen zo’n geweldig beleid gehad dan? Zijn er toen
Geweldige sponsoren aangetrokken?

Schoon schip maken nu en naast die Hoolies zeker ook de verantwoordelijke op bestuursgebied aanpakken. Hamdi en Manders een levenslang stadionverbod!!
0
Dinsdag 31 mei 2022 om 18:41 uur

Advertentie

ADOZoetermeer

HJ schreef:

Ik heb er nog even over nagedacht, waarom baal ik nou zo van die supporters/hoolies? En ik wil het toch nog 1x van me af schrijven.

Even los van dat het inmiddels wel duidelijk heb gemaakt dat ik vind dat iedereen 100% verantwoordelijk is voor zijn of haar eigen daden en ik vind dat de schuld 100% bij de hoolies zelf ligt. Dat heb ik inmiddels al 10x gezegd.

Het lukt maar niet met ADO. Het is en blijft altijd een slapende reus die elke keer als er goede ontwikkelingen zijn een soort van zelfdestructiemodus in gaat. Voor jaar was de degradatie zuur maar dit jaar zijn we eindelijk van het chinese juk afgekomen en lag de mogelijkheid er weer om nieuwe stappen te maken. Ondanks de 6 punten mindering (bedankt wang) toch de play-offs halen en bijna promoveren. Een nieuwe eigenaar; hopelijk daadkrachtiger. Imago betreft hoolies/geweld weer wat opgepoetst en beter dan voorheen (in mijn ogen). Misschien langzaam een plan maken om een breder publiek aan te trekken; ook weer meer gezinnen met kinderen, meer mensen met "klasse". Of je het wil of niet; dat is toch nodig om een stap te maken.

In de omgeving van het forepark en Den Haag zitten diverse internationaal opererende bedrijven die daarmee misschien wel overtuigd zouden kunnen worden nu eindelijk een keer in te stappen. Waar ze hier misschien jaren hun handen hier niet aan hebben willen branden had dit eigenlijk nu eindelijk een keer moeten gebeuren in de komende 2 jaar.

Maar we zijn in 1 klap 10 of 20 jaar terug in de tijd. Niet doordat we niet promoveren maar door het wangedrag.

We zijn als we niet oppassen weer terug naar de tijd dat mijn ouders niet heel erg blij waren als ik naar ADO ging en sommige vriendjes in mijn omgeving niet naar ADO mochten gaan omdat de ouders het misschien te gevaarlijk vonden of er niet mee geassocieerd willen worden. Dit duurt als je oppast gewoon weer 5 jaar voordat je zoiets van je afgeschud hebt.

En dat werkt door; ik zou er nu zelf weer 3x over nadenken of ik mijn zoon mee zou nemen. Je wil niet dat hij dit meekrijgt. En je wil al helemaal niet na de wedstrijd in het gedrang komen met de ME; een vriend van mij heeft een goede rake klap gehad; puur omdat we er langs moesten om bij zijn fiets te komen.

En... dan kan je al helemaal niet verwachten dat de belangrijke bedrijven uit de regio er nu brood in gaan zien om er als sponsor in te stappen. Lekker is dat.

Ten slotte... hebben we een flater geslagen bij de gemeente/politie/driehoek. Ik denk dat we best wat krediet verloren hebben afgelopen zondag, en dat is enorm zonde. Mede omdat ik denk dat de gemeente ook echt wel zijn nek uitgestoken heeft in de overname e.d.

Hoe kan dat dan? Wanbeleid? Vrije kaartverkoop? Hoe meer ik er van hoor hoe meer ik denk ja, niet alles was slim. Misschien was het beleid wat opportunistisch. Maar opportunisme is in zekere zin een positief iets meestal; als iedereen maar uit zou blijven gaan van het zwartste scenario dan zou er weinig meer mogen in het leven. Eigenlijk heeft ADO gekozen voor een stuk vrijheid, het loslaten van een stuk handhaving. Dat heeft ontzettend verkeerd uitgepakt maar is waarschijnlijk met de beste intenties gedaan; zoveel mogelijk fans mee laten genieten. Ook fans die er niet altijd bij kunnen zijn.

Want ik denk dat onder Manders en Hamdi een verkeerde weg in is gezet. Ik denk dat de organisatie redelijk is uitgekleed. Dat er misschien wel verkeerde keuzes gemaakt zijn. Er zijn mensen bij ADO die praktisch 2 banen draaien om de organisatie overeind te houden. Er worden enorme inspanningen geleverd. Van zo`n organisatie kan je niet verwachten dat ze een geweldige beveiliging kunnen optuigen rond een wedstrijd zoals deze allesbeslissende wedstrijd met de broodnodige controle en gezichtsherkenning. Daar is helaas ook in gesneden en op bezuinigd. Het is niet leuk om te moeten toegeven maar het is helaas wel zo.

Ik heb op dit moment, ondanks wellicht verkeerde keuzes enorm respect voor Globalon en eigenlijk ook zelfs Reintjes. Ik weet dat het inpopulair is om te zeggen maar ik denk dat ze allemaal het beste met de club voor hebben. Het is heel makkelijk en ook iets heel Nederlands om te denken dat de directie alleen maar graait of het slechtste voor heeft met de mensen. Maar ik zie het vaak van dichtbij en dat is echt zelden zo. Meestal zijn het mensen die harder werken dan iedereen in het bedrijf en overal mee begaan zijn. Zij zien het liefst een goed draaiend bedrijf, met goed resultaat en blij personeel. En tuurlijk wil je winst draaien maar dat wil iedereen; jij wilt toch ook wat overhouden aan het eind van de maand?

Je ziet hetzelfde bij landelijke beslissingen; meestal hakken 3 of 4 partijen de knoop door, met een kamermeerderheid van 75+ man over een beslissing maar het is bij sommigen sowieso altijd Rutte die het gedaan heeft. En dat vind ik erg makkelijk; misschien heeft de partij waar jij voor gestemd hebt er net zo goed een aandeel in.

Goed genoeg gezegd over Reijntjes en Rutte; weer terug waarom het zo zuur is; als we pech hebben dan zijn veel goede inspanningen voor niets geweest en zijn we weer 5 jaar terug in de tijd. Kortom: hoe graag we het ook willen; mede dankzij die hoolies wordt het nooit wat met ADO. Wen er maar aan, cheers!

Mijn eerste wedstrijd was 1987 tegen 020. Ik was samen met mijn vader voor mijn verjaardag naar de wedstrijd. Iedereen weet wat dat gedaan heeft met de club en supporters haakte massaal af. Ik mocht niet meer naar ADO van mijn ouders 1 omdat te jong was om zelf te gaan en 2 mijn vader er een trauma van had overgehouden( ik trouwens ook heel bang toen om nog te gaan). Ik ben pas jaren later op uitnodiging naar de wedstrijd tegen Barcelona weer voor het eerst gegaan. Ook toen net als nu waren het eencellige amoeben die het verpestte voor de normale supporters! Mijn neefje wil nu ook niet meer vanwege die losers! Bedankt voor dit eencellige amoeben dat je dit voor mekaar krijgt!
0
Dinsdag 31 mei 2022 om 17:25 uur

gillah

Bedankt voor het delen, inderdaad zonder aankondiging (vreemd).

En het is bizar maar waar...

In het seizoen 2019-20 (seizoen Pardew, 18e plek) waren de spelerkosten 5,6 miljoen euro (meer dan in het seizoen daarvoor toen we 9e werden onder Groenendijk).

Afgelopen seizoen (Brood, 18e plek) is dat gestegen 6,1 miljoen euro!! Echt bizar. Niks besparing! Hamdi en Jol hebben meer geld uitgegeven dan hun voorgangers, met dramatisch resultaat

Zo bizar dat voorganger Manders en opvolger Reijntjes de schuld krijgen toegespeeld bij een groot deel van de supporters, klopt gewoon helemaal niks van.
0
Dinsdag 31 mei 2022 om 15:23 uur

Bolskie

Ronaldo schreef:

"aftrekbaar" is leuk als je winst maakt. Maar dat doen we al jaren niet.. De organisatie is zo uitgekleed dat de weg naar samenwerking met de supporters een must is geworden. Of gaat de nieuwe eigenaar weer een waterhoofd creëren? Denk het niet, Een trainer aanstellen zonder TD is i.i.g. een valse start.
Eens een td had er allang moeten zijn. Vissen zoals gewoonlijk achter t net. Start van seizoen weer met halve selectie, shirtjes die pas in de shop hangen als t seizoen al begonnen is en ga zo maar door. Sommige supporters zijn debielen maar denk dat de meeste het in de bestuurskamer nog beter zullen doen.
0
Dinsdag 31 mei 2022 om 14:35 uur

Nu online

DHFC070, lernst en 47 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 168
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5