Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eredivisie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 174
Volgende pagina

gillah

Bij een faillissement wordt je natuurlijk ver teruggeslagen. Voordat je dan weer op het niveau zit van twee jaar geleden ben je echt 10 jaar verder, minimaal. De jeugdopleiding zou je bijvoorbeeld helemaal moeten ontmantelen en weer vanaf 0 moeten opbouwen. Een regionaal opleidingscentrum, wat we nu zijn, is onbetaalbaar als je lager speelt dan de Eredivisie. Zelfs als we een financieer zouden kunnen vinden voor de opleiding, dan nog willen grote talenten niet naar een opleiding waar het eerste elftal zo laag speelt.

Voor het eerste elftal zou de schade wel te overzien zijn. In twee jaar kan je terug zijn in de KKD. In de huidige omstandigheden zie ik ons niet zomaar binnen twee jaar promoveren uit de KKD, dus na een faillissement kan het eerste elftal in twee jaar op hetzelfde niveau uitkomen. En dan ben je helemaal onafhankelijk.
0
Maandag 26 april 2021 om 09:07 uur

rd..

Law schreef:

Fons heeft naar verhouding goede resultaten gehaald maar was de grip op de groep kwijt. Ik vraag me af of dat nog goed gegaan was met hem er nog bij. De ervaren spelers bepaalde de opstellling. Bevestigd door een speler....en niet een speler die altijd buiten de boot valt
Op het laatst had hij echt nog weinig spelers die op papier eredivisie waren. Het spel werd zeer behoudend. Als hij gerichte versterkingen had gekregen, was dat probleem wat je schetst ook wel weer verdwenen. Zoiets kan alleen als alle spelers min of meer gelijkwaardig zijn. Dat was op het laatst zeker het geval.
0
Zondag 25 april 2021 om 17:16 uur

MonkNL

Die wissels vandaag, echt lachwekkend. Niks te zoeken in de eredivisie. Met deze ploeg haal je misschien de top van het rechterrijtje in de kkd. Ben er wel even klaar mee om mijn humeur elke keer te laten verpesten door dat zooitje op en naast het veld daar..
0
Zondag 25 april 2021 om 16:08 uur

Tommy

Kijk en hierdoor krijg je dus beinvloeding van scheidrechters in de eredivisie.
Je kan niet voor dat van emmen wel een penalty vinden en nu niks doen.
Laat ikde var nog buiten beschouwing
0
Zondag 25 april 2021 om 15:01 uur

Haagse Haas

Mr. FC DEN HAAG schreef:

Precies.... i rest my case! Toen ze Ruud Brood binnen haalden wist ik meteen al dat het verloren zaak zou worden, die man heeft het gewoonweg niet in zijn vingers laat staan bij een moeilijke club als de onze! Waar altijd wel wat aan de hand is en het nooit eens rustig kan zijn. Ik heb toen al vele malen gewaarschuwd dat we met hem als trainer keihard zouden gaan degraderen hij heeft de gave om een goed ingesteld voetbalteam alsnog de vernieling in te helpen. Ook Hamdi mag wat mij betreft heel snel zijn koffers pakken die knakker hoef ik persoonlijk nooit meer bij onze mooie voetbalorganisatie tegen te komen. Hij heeft persoonlijk namelijk meer afgebroken dan goed alles opgebouwd, echt een grote bende en schande pursang is momenteel het beleid bij onze voetbalclub!
Met van Gaal voor deze groep was je ook gedegradeerd, er zit niets in wat op voetbal lijkt en daar kan Brood weinig aan doen, ze hebben het gewoon niet dit seizoen en dat kost je een plek in de eredivisie. Kan je de haagse god Jol voor bedanken!
0
Zondag 25 april 2021 om 14:42 uur

Advertentie

Mr. FC DEN HAAG

Smaken verschillen zo ook onze supportersschare ik heb in mijn leven al teveel degradatie meegemaakt zit er nu ook echt niet op te wachten echter dat gezegd hebbende met Ruud Broodrooster ga je gewoon keihard degraderen! Als het al niet rechtstreeks is dan via de nacompetitie wij zijn namelijk nog steeds helaas de slechts scorende voetbalclub van de gehele eredivisie dus tel uit je winst!

Zondag 7 maart 2021 om 12:34 uur
0
Zondag 25 april 2021 om 13:43 uur

FC2500

Zo weer een matchday met supporters erbij.

Ik sla zelf, met pijn in mijn hart, over tot we zonder testen vooraf weer gewoon naar binnen kunnen.

Hopelijk inspireert het het elftal dat er weer supporters bij zijn. Ben er bang voor.

Overnames en gezanik allemaal geen idee wat het beste is.
Heb sowieso niet het idee dat er een partij bij zit die het beste voor heeft met onze club. We weten niks en horen alleen de mooie verhalen die gelekt worden. Maar iedereen die erin stapt en denk hier winst te halen of dat we wel even hemelbestormers kunnen worden neem ik sowieso niet serieus.

We zijn in principe een bescheiden eredivisie club, te groot voor het servet, te klein voor het tafellaken. Zonder miljoenen die er door een filantroop ingepompt worden is dat wat het is en blijft met af en toe een opleving en bij luchtfietserij degradatie en hopen dat je snel uit dat moeras komt voor je een volgende Roda, NEC, GAE etc bent ook allemaal clubs die eredivisie DNA hebben maar door wanbestuur in dat moeras zitten en er nauwelijks de uitweg weten te vinden. En wij zelf ook al eens 12 jaar (de horror)

Enige wat ik wel weet is dat dat ik erbij ben hoog of laag maar liever hoog uiteraard. En zonder testen vooraf. Lekker weer met je maten naar het voetbal ik kijk er naar uit.
0
Zondag 25 april 2021 om 12:08 uur

Bolskie

Ik wil best mee gaan in een overwinning vandaag maar dat er mensen zijn die ook denken dat we er nog in blijven daar vraag ik me echt af hoe dan? Dat zou dan echt gerust een wonder mogen heten.

Vvv en wij zijn veruit de slechtste ploeg tot nu toe in eredivisie, ook met de meeste tegen goals.

Stel je wint deze wedstrijd, wat dan? Je komt wat dichter na plek 17 maar ook dat is een degradatieplaats en mocht je gelijk komen met punten uiteindelijk liggen we eruit op doelsaldo.

Emmen en willem 2 zullen toch ook nog wel ergens puntjes pakken lijkt me
0
Zondag 25 april 2021 om 08:22 uur

DHFC070

Dennis72 schreef:

Klinkt leuke Haagse investerders maar dan speel je middenmoot in de kkd

Wat een onzin vd Kallen lukte het een begroting van 14 a 14,5 miljoen sluitend te krijgen en als je de afgelopen jaren kijkt naar de inkomsten kant zit je rond de 12 miljoen wat gewoon een plek 12 a 13 in de eredivisie rechtvaardigd als je een beetje normaal beleid voert. Nu met degradatie is terugkomen inderdaad wel de grootste uitdaging zeker als het het eerste jaar niet lukt waarbij je nog gesponsord wordt met extra tv inkomsten als degradant.

Waar is die middenmoot in de kkd van jou op gebasseerd?
We zitten in de top 6 van Nederland met merchandising en top 7 met ESPN wedstrijden alleen in verhouding hebben wij gewoon een extreem grote achterban die niet naar het stadion komt.
0
Zaterdag 24 april 2021 om 09:18 uur

BLEISWIJK-1

Kees schreef:

Inderdaad, absoluut open deuren welke zij intrappen. Kan iedereen hier op de shoutbox ook verzinnen. Zelfs een leerling uit groep 8.

Echter is het wel de weg die de meeste voetbalbestuurders/liefhebbers zien als de meest logische zien om wat van de club te maken. Dus opzicht een prima beleidsplan.

Het grootste struikelblok, in mijn beleving, is het ook in de praktijk waar te maken. En als WSH dat lukt dan .........................
Fout 1 is in mijn ogen geen transferinkomsten meenemen. Dat lijkt gezond. Maar er is bijna geen club in de eredivisie die zonder transferinkomsten in de eredivisie blijft.

Fout 2 Amerikaanse spelers naar Europa halen is toch gewoon een Non EU salaris? Veel te duur.

Fout 3 nergens een passage hoe ze binding met de lokale sponsers en fans willen vergroten.

Fout 4 reorganiseren is leuk. Maar dit is veel te algemeen. Laat dan een structuur van directeur tot jeugdtrainers zien.

Fout 5 het zijn inderdaad open deuren.

Fout 6 ik mis een financiele onderbouwing. Wat gaat deze Amerikaanse partij inbrengen?
0
Vrijdag 23 april 2021 om 19:16 uur

Nu online

Brian, ton, Bolskie, FC Jeff, rh_vakc, ADOZoetermeer, Robztw, yesyes, Vakkie-G en 100 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 174
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5