Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kkd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 177
Volgende pagina

Sprinkhaan070

Langebach2 schreef:

Denk wel duidelijk Zwarte-Verheydt-Catic
Vergis je niet in die nieuwe jongen. Is voor niveau kkd denk echt wel een versterking.
0
Woensdag 20 juli 2022 om 23:39 uur

Langebach2

Volgens mij kan die fransman aardig ballen. Voor KKD niveau prima denk ik.
Denk dat Kishna nu wel een streep doorheen kan.

Alleen nog een backup linksback en eventueel rechtsback erbij en we zijn klaar.
0
Woensdag 20 juli 2022 om 15:23 uur

Ranthehague

MichelAdamsMatje schreef:

Wat een gezeik op de box, GTST is er niks bij.

Laten we het over de selectie en onze nieuwe winger hebben! Volgens Sofascore een rechtspoot, en ik denk dat hij als concurrent voor Catic gehaald is.

Selectie begint wel ergens op te lijken!

Keepers:
Wentges, Nikiema, Koopmans

Verdediging:
Asante, Kemper, Werker, Siereveld, Carlson, Dicke, Van Breemen, Rodriguez

Middenveld:
Breinburg, Klas, De Waal, Wehrmann, Komljenovic

Aanval:
Verheydt, Zwarts, Catic, Sellouki, Severina, Van Mil

Misschien mis ik nog een paar spelers, en Kuijt gaat nog wel snoeien tot 20 veldspelers, maar dit is een aanzienlijk beter begin dan voorgaande 3 seizoenen!
Lekker man, eindelijk weer een normale shout. Ploeg ziet er goed uit tot nu toe. Top dat we zo vroeg al zo goed als klaar zijn! Ik heb er veel zin en vertrouwen in. Wordt een mooi seizoen met een sterke kkd. ๐Ÿ’š๐Ÿ’›๐Ÿ’š๐Ÿ’›
0
Woensdag 20 juli 2022 om 14:58 uur

Ado Vakkie S

schreef:

Vertel eens beste man, ben jij de algemeen ADO directeur? Je klinkt wekelijk als twee druppels water in jouw betoog. Zou het zo kunnen zijn dat men liever nu even geen publiek in deze fase in het stadion wilt. Dit om niet geconfronteerd te worden met een geheim besluit over de sfeervakken O en G .....??


Voor en samen naar ADO Den Haag :flag
Hahaha. Nee beste kerel, gewoon een supporter met al meer dan 30 jaar een seizoenkaart die ook graag weer naar het stadion wil.
Voor het voetbal, hoe slecht soms ook.

Bovendien gezegend met wat relaiteitsbesef en fatsoensnormen en wel klaar is met huftergedrag van halve tammen, zoals slash070 ze terecht noemt. En dat gedrag begint bij mij al met het gooien van een aansteker, een biertje of wat dan ook. Maar die lat zal bij jou wel wat lager liggen....

Heb al eerder gezegd, die laatste wedstrijd heeft echt veel schade opgeleverd. Aan imago, aan inkomsten. Zowel van potentieel supporters als van sponsoren. Zo kom je nooit uit dat kkd-moeras, waarin de sleeping giant al een paar jaar op zijn rug ligt. Nooit meer dus, dat huftergedrag.

Dus nee, ben supporter net als jij. En als onze directeur de half tammen wil gaan weren, sta ik aan zijn zij.
0
Dinsdag 19 juli 2022 om 17:03 uur

Mike

schreef:

Dat spelers bij ADO Den Haag voor een spekje en een tum tummetje lopen te ballen is een fabeltje. Door een onverlaat hier verzonnen en een eigen leven gaan leiden. Er stond online ergens(voetbalprimeur?) wat spelers in de Keuken Kampioen Divisie verdienen, ook die van ADO Den Haag. Het zal je verbazen. Medelijden hoef je in er ieder geval niet mee te hebben
Niemand hoeft medelijden te hebben met iemand die van zijn hobby zijn werk kan maken. Het probleem is wel dat het maar weinigen lukt om tijdens hun kkd-carriรจre vooruit te kijken en te werken aan de toekomst.
0
Maandag 18 juli 2022 om 18:23 uur

Advertentie

Mike

Tommy schreef:

Niet geinversteerd? Ze hebben alle schulden betaald. Ze betalen het fikse salaris van verheydt. Die echt veel meer is gaan verdienen.
Er spelen 2 spelers uit de 2e bundesliga bij ons die pok echt niet voor het minimum spelen.
Ze hebben klas en kemper een contract verlenging aangeboden.
En ze hebben nog geen euro terug.

Dit terwijl we een vreemdelingen legioen uit het bolt netwerk zouden krijgen volgens de meesten hier.
Mee eens hoor. We willen in eerste instantie een stabiele club. Eentje waarboven niet na afloop van elk seizoen een donkere wolk hangt. Naar mijn idee kan en mag dat een paar jaar duren.
Je kunt promoveren omdat je het beste team van de KKD hebt en het volgend jaar onderin bungelen in de ere omdat je leeg gekocht bent en niet genoeg geld hebt om je fatsoenlijk te versterken, of je kunt de tijd nemen om te bouwen aan een organisatie met een stabiele geldstroom om, zodra je promoveert door te kunnen groeien naar een stabiele eredivisie-club.
0
Zondag 17 juli 2022 om 09:40 uur

Sprinkhaan070

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik deel dit geheel niet Kees.

Janmaat en Kuijt hebben meer dan 50 interlands in Oranje gespeeld. Die vormen nu voor een groot gedeelte het technische hart. Wanneer hebben we dit nog meer gehad.

Ik weet niet waar jij afgelopen seizoen gexeten hebt? Maar Verheydt en Breinburg hebben ze gewoon weten te behouden. Zeer knap.

Nagenoeg alle spelers die aangetrokken zijn, hebben op een bepaalde manier binding met onze club.

Op dit moment zijn we in de breedte een stuk sterker geworden.

Echt genoeg positieve punten. Maar je moet het wel willen zien.

Eens, met Janmaat en Kuijt haal je misschien onervaren mensen in hun job maar absoluut grote mensen in de voetbalwereld. Beide een WK finale gespeeld. Veel connecties. Zie wat het bij die club in 020 gedaan heeft met van der Sar en Overmars.

Ze huren spelers maar 2 van de 3 hebben een optie tot koop. En wie weet kan je de Waal straks ook overnemen voor een zacht prijsje. Deze 3 blijven dan ook denk ik alleen als je promoveert. Dit zijn voor de KKD 3 topspelers waar voldoende rek in zit. Van mijpart halen ze er nog 3 onder die voorwaarden.

Als je Zwarts hoort praten in het interview, daar kan ik van genieten. 1 doel: PROMOTIE.
0
Vrijdag 15 juli 2022 om 22:56 uur

Langebach2

Aad schreef:

Omdat de technische mensen bij onze club zo verstandig zijn om zich niet te laten leiden door sentiment. Daarom gaat hij naar Helmond Sport.
Om eerlijk te zijn heb ik nu liever Tom Beugelsdijk dan Daryl Werker in de KKD.
Maar goed die Siereveld ben ik wel benieuwd naar in de wedstrijd tegen Beveren.

0
Vrijdag 15 juli 2022 om 18:00 uur

BLEISWIJK-1

Wie zullen ze op het oog hebben voor de rechtsbuiten positie? Manu en Kishna zijn niet echt voor de rechtsbuiten positie.

Gezien de Feyenoord link dacht ik aan Summervile. Ik denk alleen niet dat hij nog in de KKD wil spelen.
0
Donderdag 14 juli 2022 om 22:29 uur

rd..

Sprinkhaan070 schreef:

Ja ben je ook helemaal dronken geweest toen Den Haag de uitwedstrijd bij Telstar won? Of weer eens een keer Helmond Sport van de mat tikte? Sorry maar dat soort wedstrijden heb ik echt weinig zin in moet ik eerlijk zeggen. Gelukkig hebben we komend seizoen redelijk grote ploegen in de KKD waardoor je aardig wat leuke wedstrijden hebt. Maar het liefst zie ik Den Haag toch echt gewoon in de eredivisie.
De KKD is niet erg als je meedoet om de knikkers. Ik denk dat we dat gaan doen. Ik zag gisteren dit staatje:

https://m.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=405308

Dan vind ik ons er niet heel slecht uitkomen. Nou moet ik ook zeggen dat ik veel namen die de tegenstander gehaald heeft, niet goed ken. Wel zie ik dat ook de concurrenten gevoelige verliezen lijden. Sleegers om maar wat te noemen.
0
Donderdag 14 juli 2022 om 17:57 uur

Nu online

Aad, KaleHans, Haraldberg1, James, Haagse070_, ADOZoetermeer, Fido, opper, ADO079 en 83 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 177
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
2-0
13 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
17 mei 2025 om 16:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5