Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kalezic

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 178
Volgende pagina

GroenGeelHart070

Aad schreef:

Veel slechter dan Granli of Absalem zal hij het niet doen en Reiziger zal er ook best wel wat verstand van hebben. In dit geval twijfel ik toch aan het beoordelingsvermogen van Kalesic. Natuurlijk, ook Asante maakt fouten, maar als ik gisteren die achterhoede bezig zie ....
Asante is één van de echte ruwe diamanten. De slapte kwam na de uitverkiezing voor Jong Oranje en direct pakte Kalezic dit aan. Ook hij weet dat het plafond van Asante veel hoger ligt en is hem nu zo aan het tergen dat hij als strijder (en slimmer) terug komt, niet meer uit de basis weg te denken is en ook een flinke transfer gaat verdienen.
Spelers moeten beter gemaakt worden om vervolgens ook een team te laten groeien en met elkaar het niveau op te krikken
0
Zondag 3 december 2023 om 00:20 uur

GroenGeelHart070

Je had gewoon niet WEER zo belachelijk slecht moeten starten, 2-0 achter na 8 minuten is amateuristisch en weer loop je de hele wedstrijd achter de feiten aan. En niet elke keer kun je het ombuigen. Zonde dit, in aantal verliespunten nu de 5e plek en andere clubs die in de nek hijgen. Verliezen van Willem2 betekent een niet door Kalezic gewenste positie in de winterstop
0
Vrijdag 1 december 2023 om 22:02 uur

rd..

Eeuwig Den Haag schreef:

Je verliest hier door persoonlijke fouten, schande schande schande
Dat en door een compleet gebrek aan discipline. En Kalezic moet eens zeggen dat ze spelers niet zo moeten lopen ouwehoeren tegen de scheids. Godverdomme, wat vervelend. Kost alleen maar energie, dat gedoe. Concentreer je op je team en accepteer dat iemand anders de leiding heeft. Dood geërgerd aan Surmeli.
0
Vrijdag 1 december 2023 om 21:58 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Kalezic: ik was supporter harde kern en zwartrijder
Darije Kalezic was in zijn jonge jaren fanatiek aanhanger van Partizan Belgrado en behoorde tot de harde kern.
Lees het nieuwsbericht
2
Woensdag 29 november 2023 om 11:03 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

'Conditie wordt onze kracht'
Darije Kalezic hoopt dat ADO Den Haag tot de winterstop de aansluiting kan houden met de top van de KKD.
Lees het nieuwsbericht
2
Woensdag 29 november 2023 om 09:55 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Kalezic: hier hebben we naar gesnakt
Darije Kalezic is blij met de grote score tegen Jong FC Utrecht: ,,hier hebben we naar gesnakt''.
Lees het nieuwsbericht
1
Maandag 27 november 2023 om 22:36 uur

GroenGeelHart070

GroenGeelHart070 schreef:

En nu Veerman nog. Dan mogen jullie zeggen wie die 7e maakt, afgesproken?
Wat flikt die Kalezic me nou? Leest ie mee ofzo die grapjas
1
Maandag 27 november 2023 om 21:37 uur

Advertentie

Lellow

GroenGeelHart070 schreef:

Dat is het hele punt. Bijna elk team speelt behoudend in uitwedstrijden. Wij ook. Alleen in thuiswedstrijden spelen we nóg behoudender en laten we de tegenstander het spel maken.
In thuiswedstrijden zou ik liever zien dat de tegenstander de wil opgelegd wordt. Liever 3x winnen, 1x gelijk en 1x verliezen dan 1x winnen, 3x gelijk en 1x verliezen. Juist je eigen publiek moet je vermaken.
Hé en die ene wedstrijd die dan verloren wordt. Als het team dan alsnog hard heeft gewerkt gaan ze alsnog met applaus van het veld i.p.v. in teleurgestelde sfeer of fluitconcerten
100% eens, lees toch overal dat Kalezic vind dat we in thuiswedstrijden veel strijd leveren.
Perceptie blijft toch een bijzonder iets .
0
Zaterdag 25 november 2023 om 17:36 uur

Ano-Niem

Sprinkhaan070 schreef:

Staat allemaal dicht bij elkaar man. Willem II lijkt een beetje weg te lopen maar daaronder ligt alles open. Het is nog vroeg in t seizoen.
WillemII loopt weg, maar ook Emmen loopt weer twee punten uit en Cambuur loopt op ons in.
Meest zorgwekkend is dat we gewoonweg niet beter worden en dat je andere ploegen zich wel ziet ontwikkelen. Aan het begin van het seizoen kon Kalezic nog wegkomen met “we zijn nog in ontwikkeling en niet op elkaar ingespeeld”. Nu na 15 wedstrijden zie je dat we kennelijk nog steeds moeten wennen of we kunnen gewoonweg niet beter.
0
Vrijdag 24 november 2023 om 22:19 uur

Kees

BLEISWIJK-1 schreef:

Aan het einde van het seizoen gaan we oordelen Kees. Nu is te makkelijk. Elk team heeft een mindere fase.
Matthijsen heeft best een redelijk tot goede selectie samengesteld. Wat Matthijsen betreft oordeelde ik onjuist.
Echter Kalezic en Van Grinsven zijn absoluut niet mijn favorieten.
0
Vrijdag 24 november 2023 om 20:39 uur

Nu online

Tante Wil, Alle ballen op Jort, ADOZoetermeer, William, M1905, Swaber, Max en 115 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 178
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
3-4
2 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo VVV-Venlo Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Seacon Stadion - De Koel, Venlo

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 37 - 82
2 Excelsior * 37 - 74
3 SC Cambuur 37 - 68
4 ADO D.H. + 37 - 67
5 FC Dordrecht 37 - 65
6 Graafschap 37 - 62
7 Telstar 37 - 58
8 FC Emmen 37 - 56
9 Den Bosch + 37 - 55
10 Jong AZ 37 - 49
11 Roda JC 37 - 49
12 FC Eindhoven 37 - 48
13 Helmond Sp. 37 - 46
14 VVV-Venlo 37 - 41
15 MVV Maastr. 37 - 40
16 TOP Oss 37 - 37
17 Jong Ajax 37 - 35
18 Jong PSV 37 - 27
19 Jong Utrecht 37 - 23
20 Vitesse -39 37 - 2