Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: waarom

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 183
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

Max schreef:

UVS kan in verzet gaan, binnen vier weken. Dat betekent dat ze zeggen van geen zaak af te weten en de zaak te willen heropenen. Het vonnis komt dan volgens mij on hold. Dus kan je het niet uitvoeren.

Bij hoger beroep, binnen vier weken, blijft het vonnis in principe staan tenzij UVS in een kort geding het vonnis wil stilleggen zo lang het beroep loopt.

UVS maakt bij beide varianten geen kans, maar kunnen zo wel tijd rekken.
Waarom denk jij dat ADO tot volgende week wacht om er op in te gaan?

Willen ze deze week een potentiele koper naar voren schuiven?
0
Maandag 26 april 2021 om 15:32 uur

marcellino

Petah schreef:

Er is een Haagse groep mensen dus die de club voor een grijpstuiver willen zo die Chinezen eruit willen hebben voor een grijpstuiver


Diezelfde groep heeft de oor van Hamden dus ga maar van Zweden en concorten uit

Als je dit niet door een Haagse bril bekijk is die Haagse groep een stel viezerikken ook

Ben niet blij met uvs en ze moeten zich dood schamen hoe ze dit hebben gedaan

Maar komop vanuit Haagse kant is het ook wel een heel vies zooitje hoor zie nu weer bijv
Joh dit is toch al vanaf dag 1 de opzet geweest.
Laat een onbekend bedrijf ado kopen werk in alles tegen ,schulden zijn afgelost en een paar Haagse ondernemers kunnen dan ado kopen voor een appel en een ei.
Waarom denk je dat ze een tijd geleden hun nek braken om te zeggen dat ze het wel voor 2.5 miljoen willen overnemen, echter waren de Chinezen niet gek.
Zo ze dat nu ook niet zijn.dexhaagse groep gaat nooit de aandelen krijgen ,althans niet van uvs.
0
Maandag 26 april 2021 om 15:21 uur

BLEISWIJK-1

Lellow schreef:

Patstelling in optima forma, UVS moet over de brug komen anders worden de aandelen per opbod verkocht .
Ik begrijp dat jullie er allemaal veel meer verstand van hebben.

Maar kan je uitleggen waarom ze zeggen dat dit scenario veel langer gaat duren?

Of hebben ze het dan enkel over die 2 miljoen?
0
Maandag 26 april 2021 om 15:06 uur

Aad

gillah schreef:

Complicerende factor bij een veiling is dat de KNVB een nieuwe eigenaar moet goedkeuren.
Dat is exact waarom ik denk dat die Amerikanen (en ook die Zwitsers) niet door de keuring zullen komen. Nu nog moeten zoeken naar geld geeft weinig vertrouwen omdat het niet alleen gaat om het kopen van de aandelen maar ook om de continuïteit op langere termijn.
Samenwerken met Nederlands kapitaal zou kunnen helpen.

Ik ben echter bang dat de Amerikanen in dezelfde valkuil stappen als Wang (UVS) deed en dus voor ADO de zorgen slechts op korte termijn worden verlicht.
0
Maandag 26 april 2021 om 11:12 uur

BLEISWIJK-1

fcdh_inside schreef:

Morgen na de uitspraak van de rechter vind er een vergadering plaats tussen Hagenezen met vermogen, het is niet de eerste vergadering.

Goed nieuws!!
Waarom specifiek na de vergadering? De uitslag zal toch geen verrassing zijn?
0
Zondag 25 april 2021 om 22:09 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

ENW02 schreef:

Denk dat het enige geluk komend seizoen is dat als mensen weer naar het stadion mogen ze wel weer gaan en de divisie er even niet toe doet na anderhalf jaar niks.
Ik zelf ben ook niet gegaan omdat ik me niet ga laten testen voor een wedstrijd. Denk dat er vele zo over dachten.
Dat testen is niet een goede rede waarom het niet vol zat. Volgens mij waren wij dit weekend de enige club die niet het stadion vol kregen. En ook bij de andere clubs moesten de supporters zich laten testen.

Hoofdreden is gewoon dat de supporters de hoop verloren hadden.
En eerlijk gezegd hebben wij ook niet zo trouwe achterban. Als het goed gaat zit het stadion vol. Als het slecht gaat is het stadion leeg.
0
Zondag 25 april 2021 om 21:49 uur

ghostdrift

Dennis72 schreef:

Doe niet zo dramatisch dat is bij elke club die onderaan staan

Als het weer draait komen ze wel weer kijken,
Geef eerst eens antwoord waarom de gemeente Den Haag ADO gaat helpen iemand veroordelen is zo makkelijk
0
Zondag 25 april 2021 om 21:07 uur

Vakkie-G

gillah schreef:

Janmaat zie ik geen wedstrijd meer spelen, Bijen en Vejinovic kunnen we niet betalen in de eerste divisie.
Waarom denk je dat we moesten bezuinigen omdat van as mega contracten uitdeelden aan ouwe lullen , dat we nu gedegradeerd zijn is volledig te danken aan meneer van as en kornuiten
0
Zondag 25 april 2021 om 19:05 uur

jamesjones

rd.. schreef:

UVS ligt op ramkoers met de club. Ze willen blijkbaar gewoon crashen. Aan de andere kant is er allicht geen mogelijkheid voor UVS om dat geld ook snel over te maken.

Nogmaals, het zou mij niet verbazen als dat beslag direct wordt gelegd morgen.

Het enige vervelende is dat UVS niet ter zitting verscheen en ze dus ook niet hebben kunnen duidelijk maken dat ze wellicht niet kunnen betalen. Zouden ze wat tijd kopen wellicht.
Maar als dit waar is dat de het de 22e al afliep, waarom ging WHS dan nog met HFC praten? Want de 23e wisten ze al dat UVS de voorwaarden had veranderd.

Heb meer het idee dat ze samen met UVD proberen om de druk erop te zetten en dat HFC snel zal zeggen dat de structuur aangepast zal worden omdat WHS dreigt terug te trekken...
0
Zondag 25 april 2021 om 18:20 uur

marcellino

Red schreef:

Van Ewijk had toch wel 2x kunnen scoren. Maar ja, dat is geen afronder.

Maar - warempel, verder ben ik het helemaal met je eens Marcellino.

Het is ook wel heel erg mentaal. Eerste helft speel je gewoon beter dan Fortuna. Na de 2-0 stort het echt helemaal in.
We hebben meer wedstrijden gespeelt die echt niet slecht waren ,we scoren niet krijgen hem tegen en het is over.
Als je weinig vertrouwen hebt en je achterhoede is ook nog redelijk jong dan moet je gewoon zeker als je ook moeilijk scoord het compact houden en via de counter toe slaan.brood doet dat niet omdat hij waarschijnlijk gedwongen word door hamdi om aanvallend te voetballen en te jagen.
De reden waarom rankovic de laan is uitgestuurd is omdat hij na 3 a 4 wedstrijden al zag dat je met dit team niet druk kan zetten zonder je restverdediging te vergeten.
Domste is eigenlijk dan ook geweest dat je spelers haalt tijdens de winterstop die het vermogen niet hebben om de restverdediging te bewerkstelligen .dus kan je 2 dingen doen El kayati en rajoivoc niet opstellen en daar bikkelaars neerzetten die het vermogen wel hebben om terug te zakken of je tactiek veranderen naar 4-4-2 of zelfs 4-3 -2-1
0
Zondag 25 april 2021 om 16:28 uur

Nu online

Bertdijkhuizen, broodjebal070, viarijn, opper, Rob2002, Swaber en 78 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 183
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5