Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetbal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 185
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

Tommy schreef:

Zullen we hem eerst een jaartje laten spelen voordat we hem aanvoerder maken hahahahhaha.
Steyn kreeg zijn eerste echte kans deze voorbereiding. En die pakte hij. En niet alleen vanwege zijn doelpunten. Het is echt heel interessant. Catic, Besuijen en Severina zijn allemaal snel. Als zij over de vleugels opkomen, dan is Steyn in het doelgebied. En dat maakt hem een interessante speler. Die jongen heeft echt het loopvermogen daarvoor. En het neusje voor de goal.

Het gaat te ver om te zeggen dat we met deze basis kampioen gaan worden. Maar eigenlijk alle jonge spelers in de basis hebben het in zich om goede betaald voetbal spelers te worden. Vandaag stonden er volgens mij vier negetien jarige in de basis. En twee twintig jarige. Dat is toch wel een lekker gegeven.
0
Zaterdag 24 juli 2021 om 17:35 uur

BLEISWIJK-1

Langebach2 schreef:

Wie gaat er morgen naar Twente.
Met die corona voorwaarden haak ik nu af. Achterlijk met een negatief testbewijs in de buitenlucht. Ik ben gevaccineerd maar nog niet volledig om aan de voorwaarden van de app te voldoen.
Voor mij hetzelfde. Ik was ook gevaccineerd. Maar de twee weken zijn nog niet voorbij.

Toch heb ik vandasg maar de test gedaan. Ik moet zeggen.....het begint ook wel te wennen. De zoveelste test.

Morgen gewoon lekker voetbal kijken. Ik ben blij dat ik (nog) kan!!

0
Vrijdag 23 juli 2021 om 21:25 uur

marcellino

BLEISWIJK-1 schreef:

In jouw geval. Dan ben je geen ADO supporter. Maar een voetbal volger. Niet meer en niet minder.

En daarbij kan het je niks schelen of we falliet gaan. Zegt ook genoeg.
Dan ben ik waarschijnlijk een voetbal supporter die al zeer lang bij ado komt.
0
Vrijdag 23 juli 2021 om 20:22 uur

rijswijk hoekpolder

DEN HAAG - Het Haagse stadsbestuur reikt ADO Den Haag een helpende hand toe. De noodlijdende voetbalclub krijgt van de gemeente een overbruggingskrediet. Dat heeft het college van burgemeester en wethouders vrijdag bekendgemaakt. De lening is bedoeld om ADO extra tijd te geven om een koper te vinden en een faillissement af te wenden.

ADO Den Haag staat op het randje van een faillissement. De Chinese eigenaar heeft de club in de etalage gezet, maar is er tot nu toe niet uitgekomen met potentiële kopers. Ondertussen wordt de financiële situatie van ADO steeds penibeler en heeft de rechter een herstructureringsdeskundige aangesteld die moet proberen een acuut faillissement te voorkomen. Om de voetbalclub wat lucht te geven heeft het college besloten een overbruggingskrediet te verstrekken. Het zou gaan om een krediet van 500.000 euro. Het is een besluit dat het college zelf kan nemen, de gemeenteraad hoeft hier niet mee in te stemmen.

`Vanaf juni heeft de gemeente een aantal gesprekken gevoerd met de herstructureringsdeskundige en de directie van ADO over de financiële situatie bij ADO`, schrijft het college in een brief aan de gemeenteraad. `Deze gespreken hebben ertoe geleid dat de gemeente mogelijkheden ziet om - onder strikte en marktconforme condities - een kredietfaciliteit aan te bieden waarmee ADO naar verwachting ruimte en tijd krijgt om een nieuwe eigenaar te vinden.`

Daadkracht
De lening is opvallend, want de meeste partijen in de Haagse gemeenteraad zien niets in het opnieuw geven van gemeenschapsgeld aan ADO. `Laat de Chinese eigenaar de financiële problemen zelf oplossen. Dat doen we niet met belastinggeld`, zei bijvoorbeeld Maarten De Vuyst van GroenLinks. Alleen Hart voor Den Haag/Groep de Mos en de PVV willen dat het stadsbestuur `meer daadkracht toont`. De partijen vinden dat de gemeente, die verhuurder van het stadion is, de huur moet verlagen om daarmee belangstellende kopers over de streep te trekken. Hart voor Den Haag heeft de gemeenteraad teruggeroepen van vakantie om hier volgende week woensdag een spoeddebat over te voeren.

Maar het college benadrukt dat ADO belangrijk is. `ADO vervult een sportieve en maatschappelijke functie in de stad`, staat in de brief. `Daarnaast heeft de gemeente een zakelijk belang bij de voortzetting van de huurrelatie inzake het stadion. De gemeente is geruime tijd eigenaar van het stadion, het hoofdgebouw inclusief de commerciële ruimten en de verschillende parkeerterreinen en heeft sinds het seizoen 2020/2021 ervoor gezorgd dat ADO in staat is om weer op een natuurgrasmat hun wedstrijden te spelen. Derhalve is het van belang dat de gemeente een kredietfaciliteit beschikbaar stelt die kan bijdragen aan het voortbestaan van ADO.`

Betaald voetbal
Het krediet loopt tot en met 31 augustus 2021 en dat geeft ADO de tijd om uiterlijk per die datum een nieuwe aandeelhouder te vinden. Deze termijn past volgens het college binnen de begrotingsgoedkeuringsprocedure bij de licentiecommissie van de voetbalvond KNVB. Dat is belangrijk want als ADO zijn licentie verliest, mag het geen betaald voetbal spelen.

United Vansen (UVS), de Chinese eigenaar, wil zijn aandelen verkopen, maar heeft tot nu toe geen deal kunnen sluiten met een aantal potentiele kopers. Ondertussen is UVS zijn financiële verplichtingen niet nagekomen en heeft het de club met een grote schuldenlast opgezadeld. Als er niets gebeurt, moet de club vrijwel zeker het faillissement aanvragen. Om dit te voorkomen heeft de Haagse rechtbank eind mei herstructureringsdeskundige Jeroen Reiziger aangesteld. Hij probeert de zaken tot een goed einde te brengen. Om hem ruimte te geven, heeft de rechter alle schulden tijdelijk bevroren. Deze zogeheten afkoelingsperiode duurt tot 1 augustus.
0
Vrijdag 23 juli 2021 om 17:03 uur

BLEISWIJK-1

marcellino schreef:

Ik voel mij totaal niet aangesproken ,maar dat kinderachtige gedoe van ik heb een seizoenkaart en jij moet een kaartje halen voor 5 euro ,word volwassen.

En ja feijenoord was slecht .en als er dadelijk een leuke wedstrijd van ajax is en ik kan er naar toe ga ik ook zo ook als ik een kaartje kan bemachtigen van psv of Barcelona of welke club dan ook
Ben je dan minder ado supporter?
Dacht het niet toch.
In jouw geval. Dan ben je geen ADO supporter. Maar een voetbal volger. Niet meer en niet minder.

En daarbij kan het je niks schelen of we falliet gaan. Zegt ook genoeg.
0
Vrijdag 23 juli 2021 om 16:37 uur

Superfan

marcellino schreef:

Nou vertel voor welke club heb ik ado ingeruild hoor het graag.
En ja ik hou van mooi voetbal ik ben namelijk een voetbal supporter en geen club supporter,en ja ik kom al 45 jaar bij ado en waarom omdat ik in den haag geboren bent en vind dat je eerste club dan ook ado moet zijn.had ik in Amsterdam geboren geweest had ik waarschijnlijk voor ajax geweest.

Nergens zeg ik dat ado failliet moet gaan ,maar als je al meer dan 40 jaar er een zooitje van maakt zou ik zeggen uithuilen en opnieuw beginnen ,alles tot nu toe heeft nooit geholpen en gaat ook niet helpen.

Wie meer supporter is zou mij echt een bied zijn.
Wie meer recht heeft om meer te zeggen zou mij ook een bied zijn.
Vinden bepaalde hier dat ik een scc voor feijenoord moet nemen ook dat bepaal ik gelukkig zelf of ik dat doe.

Echter om iemand geen supporter te noemen omdat hij jouw mening niet deelt gaat mij ver.misschien een hobby er naast nemen schiet je niet zo snel in een kramp.

En voor jouw gemoedsrust ze laten ado niet failliet gaan links of rechtsom.
Met je eens, en gezien het voetbal van gisteravond kan ik me niet voorstellen dat je dan van Feyenoord bent. 😂

Ook ik hoop en verwacht dat er redding komt vanuit de gemeente als het niet gaat lukken maar dat zal dan wel betekenen dat je op lager dan nul weer moet beginnen.
0
Vrijdag 23 juli 2021 om 07:56 uur

Advertentie

Madmax

Het is jammer dat er onder de Shouters geen Miljarder zit, want we kunnen wel iemand gebruiken met een beetje voetbal verstand.
0
Donderdag 22 juli 2021 om 23:28 uur

marcellino

BLEISWIJK-1 schreef:

Weet je wat het is. Marcellino ruilt ADO net zo makkelijk in voor een andere club. Dat is het makkelijk praten, in de vorm van draai de kraan maar dicht.
Nou vertel voor welke club heb ik ado ingeruild hoor het graag.
En ja ik hou van mooi voetbal ik ben namelijk een voetbal supporter en geen club supporter,en ja ik kom al 45 jaar bij ado en waarom omdat ik in den haag geboren bent en vind dat je eerste club dan ook ado moet zijn.had ik in Amsterdam geboren geweest had ik waarschijnlijk voor ajax geweest.

Nergens zeg ik dat ado failliet moet gaan ,maar als je al meer dan 40 jaar er een zooitje van maakt zou ik zeggen uithuilen en opnieuw beginnen ,alles tot nu toe heeft nooit geholpen en gaat ook niet helpen.

Wie meer supporter is zou mij echt een bied zijn.
Wie meer recht heeft om meer te zeggen zou mij ook een bied zijn.
Vinden bepaalde hier dat ik een scc voor feijenoord moet nemen ook dat bepaal ik gelukkig zelf of ik dat doe.

Echter om iemand geen supporter te noemen omdat hij jouw mening niet deelt gaat mij ver.misschien een hobby er naast nemen schiet je niet zo snel in een kramp.

En voor jouw gemoedsrust ze laten ado niet failliet gaan links of rechtsom.
0
Donderdag 22 juli 2021 om 22:03 uur

Bolskie

Tommy schreef:

Dus als je niet wil dat je club kapot gaat heb je geen leven?
Je maakt het altijd wel lekker makkelijk voor jezelf he.
Heb je je ssc van feyenoord al binnen? Of ga je weer ff piepen dat je al 45 jaar bij ado komt en dus meer supporter ben dan een ander?
Mars is een voetbal supporter die houd van mooi voetbal.
0
Donderdag 22 juli 2021 om 21:03 uur

Tommy

Fractievoorzitter Richard de Mos van Hart voor Den Haag wil met de Haagse gemeenteraad een spoeddebat voeren over een huurverlaging voor ADO Den Haag. De politicus vraagt de wethouders op tekst en uitleg.

De financiële problemen van ADO zijn groot en de club hoopt op steun van de gemeente om een oplossing te vinden. Dinsdag konden wij melden dat de gemeente niet van plan is mee te werken aan verlaging van de huursom voor het stadion. De gemeente wil op andere manieren meedenken. Meer evenementen toestaan in het stadion of het onderhoud van het stadion door ADO zelf laten doen zijn opties.

De Mos is het niet eens met de gang van zaken en wil dat de gemeente zich op een andere manier opstelt. `Nu wethouders volgens VI weigeren om aan het noodlijdende ADO een huurverlaging van het stadion te geven, mogen zij als eigenaar tekst en uitleg komen geven in de raad. Spoeddebat aangevraagd!`, zegt de fractievoorzitter.

— Aanbevolen —

De ADO-soap: is het nu écht gedaan met de droomkandidaat? 

Over Het Haags Collectief dat af dreigt te haken als koper, achterkamertjespolitiek en vreemde telefoongesprekken.

BEKIJK HIER AL ONZE VIDEO`S

`Messi moet eigenlijk in de as spelen`

 

Meer video

`Messi moet eigenlijk in de as spelen`

Wanneer kiest Koeman voor Memphis en Agüero?

De eerste Barça-training van Memphis in beeld

In voetsporen Mbappé: `Boadu past perfect in beleid van talentenfabriek Monaco`

Van Gaal moet Robben direct toevoegen aan zijn trainersstaf

`Berghuis is echt niet zomaar basisspeler bij Ajax`

AZ gaat flink cashen deze transferzomer

`Robben behoort tot de grootste spelers uit de voetbalgeschiedenis`

Schmidt met het laatste nieuws over Dumfries en Malen

Kunnen Pröpper en Van Ginkel samenspelen?

Hartverwarmende beelden: muurschildering Rashford hersteld

Barcelona begint aan voorbereiding

Italië showt EK-beker bij ceremonie

`De kritiek op de keuze voor Saka is een onzindiscussie`

Een maand VI EK Live: `Liefde voor voetbal, dat is mijn hoogtepunt`

`Voor een halve Magallán heb je de Feyenoord-captain binnen`

`Er wordt over negen maanden een kleine beker geboren`

`Zonder deze geflopte bankier had Italië EK niet gewonnen!`

`Voor een halve Magallán heb je de Feyenoord-captain binnen`

Deel dit artikel

Meer overADO Den HaagKeuken Kampioen Divisie 2021/2022

LEES OOK

Gemeente Den Haag gaat niet akkoord met huurverlaging

Onrust bij ADO: `Deze maand moet er een oplossing komen`

2

 Praat mee


0
Woensdag 21 juli 2021 om 12:11 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 69 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 185
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
3-4
2 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo VVV-Venlo Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Seacon Stadion - De Koel, Venlo

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 37 - 82
2 Excelsior * 37 - 74
3 SC Cambuur 37 - 68
4 ADO D.H. + 37 - 67
5 FC Dordrecht 37 - 65
6 Graafschap 37 - 62
7 Telstar 37 - 58
8 FC Emmen 37 - 56
9 Den Bosch + 37 - 55
10 Jong AZ 37 - 49
11 Roda JC 37 - 49
12 FC Eindhoven 37 - 48
13 Helmond Sp. 37 - 46
14 VVV-Venlo 37 - 41
15 MVV Maastr. 37 - 40
16 TOP Oss 37 - 37
17 Jong Ajax 37 - 35
18 Jong PSV 37 - 27
19 Jong Utrecht 37 - 23
20 Vitesse -39 37 - 2