Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hoop

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 197
Volgende pagina

Jurriën

Hoop dat hij en Tom nog wel een afscheid krijgen
0
Maandag 13 december 2021 om 09:16 uur

Barend

Kees schreef:

De eerste divisie neem ik totaal niet serieus. Ik ken de uitslagen en opstellingen van de eredivisie zelfs beter na het weekend.

Een competitie waar je niet uit kunt degraderen, zelfs theoretisch als nummer laatst kunt promoveren en vier teams niet mogen promoveren is voor mij een lachertje.

Wat wel leuk is dat je een overvloed aan doelpunten van onze club ziet en meer overwinningen dan in drie seizoenen tezamen.
Inderdaad is het volgen van de club nu erg bevredigend, in tegenstelling tot vorige jaren! Maar niet te lang stilstaan bij de reden. Mijn hoop is er wel op gevestigd dat we volgend seizoen weer ere spelen. Dan moet je wel een zekere overmacht hebben, als je je daar dan wilt handhaven. Hopelijk komen we nog eens in stabiel financieel vaarwater.
0
Zaterdag 11 december 2021 om 12:22 uur

janjazz37

gillah schreef:

Jij draait echt alles zodat het in jouw straatje past hè? Groenendijk was in die zomer El Khayati, Becker en Kanon kwijtgeraakt en had daar geen vervangers voor gekregen. Dat er toen wat moest gebeuren op transfervlak staat niet ter discussie, dat zei bijvoorbeeld ook Groenendijk. En de Engelse invasie en daarna de kreupele invasie waren niet de goede keuzes. Door het technische beleid onder Hamdi zijn we gedegradeerd.
Door de niet communicatie tussen China en Wigt; en het ontbreken bij Wigt van ook maar enig begrip voor en kennis van het Chinese denken, is de teloorgang van ADO begonnen. Voeg toe het daaropvolgende financieel wanbeheer van diverse Bestuurders en zie het resultaat; KKD.

Maar ik heb hoop.....
0
Woensdag 8 december 2021 om 23:34 uur

barney0700

Tommy schreef:

De jeugd was bij ons ook naar de klote onder manders en van as.
Maar we werden 3x top8 dus alles was prima.
Dat de jeugd nou ja onder 21 nu wel loopt komt door jol hamdi en die man die er nu nog zit.
Die hebben veel jonkies vast gelegd afgelopen 2 seizoenen.
EENS!!!

Er zijn een hele hoop jongens gehaald en vastgelegd door de heren die nu weg zijn en dat pakt nu uit. Die jongens hadden gewoon even de tijd nodig en kwamen op het verkeerde moment en gaan gewoon als er slim mee om word gegaan een hele hoop geld opleveren terwijl ze gratis zijn gekomen.



0
Dinsdag 7 december 2021 om 20:12 uur

barney0700

Bijzondere statistiek ook.

Eindstand na 9 wedstrijden eerste periode en na 9 wedstrijden 2e periode.
wd w g v dv dt ds pnt
ADO Den Haag 9 6 1 2 22 13 9 19
ADO Den Haag 9 6 1 2 19 8 11 19

Enkel het doelsaldo verschilt 2 punten. Hoop dat we dit door kunnen trekken de komende periodes.

0
Maandag 6 december 2021 om 23:04 uur

Advertentie

Eagle187

Joo070 schreef:

Top man dankjewel
Werkt nog niet. Alle andere KKD wedstrijden hebben inmiddels wel een werkende link op livetv.sx dus hoop dat deze ook alsnog het gaat doen straks....
0
Maandag 6 december 2021 om 19:56 uur

rd..

Tommy schreef:

Wat ik ervan begrepen heb is er wel degelijk 1.5 miljoen gestort op de rekening van ado. Maar misschien heb ik het verkeerd begrepen
Ik hoop voor Globalon bij de notaris en niet bij de club zelf, haha. De club heeft nogal een slecht track record met een positief banksaldo.
0
Maandag 6 december 2021 om 17:46 uur

ghostdrift

BLEISWIJK-1 schreef:

Vorige week kwam UVS met dat ze inzage in de gang van zaken willen m.b.t. de overname Globalon. En dat de aanstelling van Reijntjes onrechtmatig was.

Dit zijn punten die Mensink ook aanstipt.

Ik verwacht dat Globalon "het probleem" zal afkopen bij UVS. ADO gaat nooit via het crediteurenakkoord de aandelen afnemen. Veel te gevaarlijk.
in welk opzicht gevaarlijk ? UVS blijft al 1 1/2 in gebreke en BOLT heeft echte wel goede advocaten in dienst die het allang hebben uitgezocht ik hoop voor jouw dat het Lentze etc word maar dan ga ik het geloven als hij Dinsdag aanwezig is
0
Maandag 6 december 2021 om 09:08 uur

rd..

ghostdrift schreef:

UVS zit in het project als crediteur dus als Reiziger het rond krijgt heeft UVS geen rechten meer op de aandelen UVS kan dit voorkomen zoals jij verwacht een proces via de rechtbank te gaan beginnen en dan word het afwachten Reiziger staat sterk bij de rechtbank daar UVS weigert mee te werken laat staan fatsoenlijk te reageren op een uitnodiging
Ik zou niet zo zeker zijn van winst in de rechtzaak. Denk jij dat UVS geen munitie meenemen zal naar de rechtszaal? Een hoop. En die hebben ze ook, ze zullen zeggen niet te hebben willen betalen (ondanks dat ze zich daaraan gecommitteerd hadden) omdat ze geen enkele invloed hebben kunnen uitoefenen op het dagelijks bestuur van de club. Ook niet via de RVC. Om maar wat te noemen.

Als je inzet op het allerzwaarste (UVS verliest de aandelen), dan moet je als Reiziger zijnde wel verdomd zeker zijn van je zaak. Het is de zwaarste sanctie die de rechter op kan leggen! Dat gaat de rechter echt niet zomaar doen. Dus zal het anders moeten, vrees ik. Ik vermoed niet dat de rechtsgang gaat plaatsvinden.
0
Donderdag 2 december 2021 om 22:15 uur

friuli

Wat wordt het? Parkpop op Malieveld of toch in het Zuiderpark?Wat wordt het? Parkpop op het Malieveld of toch in het Zuiderpark? De Haagse politiek eist dat het grote, gratis festival in juni op de vertrouwde locatie terugkeert, maar wethouder Saskia Bruines van economie worstelt met de kwestie.Parkpop op het Malieveld is geen Parkpop, maar Veldpop’, moppert de raad, die met een ruime meerderheid een motie aannam om het festival op de oude locatie te houden.

Gaan organisatoren Mojo en Ducos Productions niet mee met de politieke wens, dan verliest Parkpop haar subsidie van 350.000 euro voor komend jaar. Dat geld kan dan mooi in een nieuw en vergelijkbaar muziekfestival in het Zuiderpark gestoken worden, besloot de Haagse raad vorige week. Saskia Bruines zit er maar mee. De wethouder hoort natuurlijk te luisteren naar de politiek, maar ziet een hoop beren op de weg. Om te beginnen dat het voorstel juridisch nogal lastig uitvoerbaar is. En minstens zo belangrijk: ze moet er niet aan denken dat Parkpop Den Haag verlaat.

,,Het is helder hoe de situatie er nu voorstaat’’, zegt de wethouder. ,,Maar we moeten dit nog bespreken in het college. Daar kan ik nu echt niet op vooruitlopen. Volgende week komt er meer duidelijkheid’’, zo verwacht Bruines.Uitvoeren, die motie
Peter Bos van de Haagse Stadspartij ziet dat niet zo. ,,De wethouder moet die motie gewoon uitvoeren. Ze staat ook alleen. Vier van de vijf coalitiepartijen hebben meegestemd met het voorstel om Parkpop in het Zuiderpark te houden of anders de subsidie in te trekken. Met die boodschap zal ze naar de organisatoren van het festival moeten.’’

Maar als dat het einde betekent voor het 40-jaar oude, Haagse festival? Bos: ,,Dat zou ik ook jammer vinden, maar er zijn genoeg organisatoren te vinden die met het beschikbare geld een mooi festival in het Zuiderpark willen opzetten
.’’
0
Donderdag 2 december 2021 om 20:38 uur

Nu online

Baco070, Sprinkhaan070, Reneetje en 89 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 197
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5