Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetbal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 203
Volgende pagina

DHFC070

Wedstrijd onder hoogspanning, wordt afgrijselijk voetbal van beide kanten net zoals uit tegen.

Laten we hopen dat we aan het langste eind trekken en hoe maakt me dan geen reet uit. Voordeel is dat je al half gedegradeerd was dus deze laatste strohalm is een toetje.
0
Donderdag 13 mei 2021 om 14:25 uur

Mr.070

Mr.070 schreef:

4-4-2 is niet gek, en kan dodelijk zijn in de omschakeling met 2 snelle flankspelers. Maar dan moet het middenveld wel heersen anders loop je (opendeurtje) achter de feiten aan.
En daarbij, met 4-4-2 moet je wel het spel maken, dus geen lange kansloze ballen naar voren want dan ga je pingpong voetbal krijgen. Maar met El K op het middenveld en Zuiverloon achterin moet dat wel goedkomen.
0
Woensdag 12 mei 2021 om 11:30 uur

Vakkie-C

BLEISWIJK-1 schreef:

Over het algemeen is een zwaardere centrumspits niet snel. Dat zijn die van Twente, Heracles en Heereveen ook niet.
Klopt helemaal maar met het voetbal wat wij willen spelen is een snelle spits w handig toch maar goed ik word al weercals arrogant weg gezet je mag hier niks zeggen
0
Dinsdag 11 mei 2021 om 20:05 uur

ghostdrift

Vakkie-C schreef:

Arweiler fff serieus gasten
Beste man kan er helemaal niks van geen snelheid geen bal aannamen en ga zo maar verder kramer is al 4 klasse beter dan deze jongen

Van duinen altijd welkom zou zelf ook graag willen maar wat hier al gezegt werd niet als centrum spits
inderdaad Arweiler is er nog lang niet maar wees eerlijk Kramer is old school en niet meer geschikt voor het hedendaagse voetbal wanneer hij reageert is de bal voorbij gegaan
0
Dinsdag 11 mei 2021 om 18:05 uur

BLEISWIJK-1

Tommy schreef:

Ben ik negatief of ben ik de enige die een hele moeilijke wedstrijd verwacht komende donderdag.
Vanaf nu wordt alles een loterij. Goed voetbal is echt een illusie. Het wordt vechten tot je er bij neervalt. En dan maar hopen op een ballerje binnenkant paal.
0
Maandag 10 mei 2021 om 10:09 uur

Advertentie

DHFC070

Vak_W schreef:

Wát een spanning deze dagen... Nog 6 dagen en dan weten we wat dit bijzondere seizoen ons gebracht heeft. Maar wat tof dat het weer gewoon over het spelletje kan gaan bij onze club!
Dinsdag moet de WHOA procedure nog even goedgekeurd worden door de rechtbank

Maar inderdaad we hebben duidelijk het momentum mee en er is weer een hele kleine kans. Had het zelf zo`n 2 a 3 maanden geleden al opgegeven.
Blijf me in dit soort situaties wel altijd de vraag stellen waarom nu wel maar misschien moet ik dat gewoon niet doen.

Goed voetbal was het tegen Feyenoord en Zwolle natuurlijk niet maar een elftal wat als team samenspeelt en elkaar niet openlijk laat zitten of in de problemen brengt in het veld is ookal even geleden dat ik dat gezien heb bij onze club.

Denk zelf dat je 17e wordt en op doelsaldo plek 16 niet gaat halen.
0
Maandag 10 mei 2021 om 08:43 uur

R.E.

yesyes schreef:

Of hopen dat Twente zijn plicht doet! Die spelen wel lekker nu. RKC is de laatste weken echt drama. Dan hebben we ook nog een kansje op rkc dan spelen de laatste wedstrijd in de Kuip. Kan in dit scenario echt wel een super spannende laatste speeldag worden . Kan dan alle kanten op
Ten eerste: Twente speelt (gelukkig voor ons) juist niet lekker: heeft al maanden niet gewonnen. Ten tweede: RKC blijft juist goed verzorgd voetbal spelen. En ten derde: de kans dat Feyenoord in de laatste wedstrijd, vlak voor de playoffs, nog iets te winnen heeft, lijkt me héél klein. De kans is héél groot dat Feyenoord zich dan juist spaart voor de playoffs. Dus nee, naar RKC hoeven we echt niet te kijken.
0
Zondag 9 mei 2021 om 23:42 uur

ghostdrift

schreef:

beetje flauw vind je ook niet
totaal niet heeft geen voetbal mentaliteit meer dus wegwezen
0
Zondag 9 mei 2021 om 23:03 uur

Jordy

Zowaar is voetbal weer leuk.

COME ON THE HAGUE!!!!
0
Zondag 9 mei 2021 om 23:00 uur

Bolskie

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik niet. Maar ben er wel blij mee. Wat een zenuwenpot.

Ik weet niet of ik het aan kan......een beslissing op de laatste speeldag!!
Dat maakt voetbal mooi man! Maar nu eerst Willem 2 verliezen !
0
Zondag 9 mei 2021 om 16:37 uur

Nu online

Rob2002, opper, MichelAdamsMatje, Fido, ADOZoetermeer, Aad, Ado Vakkie S en 92 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 203
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo VVV-Venlo Logo ADO Den Haag
2-7
9 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
Morgen om 18:45 uur
711 Stadion, Velsen-Zuid

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5