Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetbal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 214
Volgende pagina

Lellow

marcellino schreef:

Ik blaas mijzelf niet af petah.wat ik al eerder heb gezegd ben een open boek heb geen geheimen.
Iedereen weet wat ik doe waar ik werk en waar ik voetbal.
Tegen mij tekeer gaan kan ik hebben je mag mij voor alles uitmaken doe me niks.
Maar zodra je mijn gezien er bij gaat halen en onwaarheden hier op de box gaat zeten waar mijn dochter word bij betrokken ga je te ver.
Die persoon kan lang voor mij weg blijven maar eens is hij de mijne.
En ik kan lang wachten.
Voor de rest ieder zijn ding en ieder zijn mening.
Je hebt een mening en vaak heb je een punt .
Ik lees je shouts graag ,zeker als ik ze goet kan lezen.

Ik smacht weer naar een avondje voetbal met mijn maatjes op de tribune .

Ontopic , 3 organisaties die zich inkopen in onze club ,is al bij voorbaat gedoemd te mislukken .

Gemeente moet direct een lening verschaffen van 3 miljoen ( mee is de club niet waard ) en ons de supporters in de gelegenheid stellen om de aandelen over te nemen , desnoods verspreid over 3 jaar .

Club moet terug in handen van Den Haag .
0
Dinsdag 20 april 2021 om 22:28 uur

oodh

marcellino schreef:

Ik blaas mijzelf niet af petah.wat ik al eerder heb gezegd ben een open boek heb geen geheimen.
Iedereen weet wat ik doe waar ik werk en waar ik voetbal.
Tegen mij tekeer gaan kan ik hebben je mag mij voor alles uitmaken doe me niks.
Maar zodra je mijn gezien er bij gaat halen en onwaarheden hier op de box gaat zeten waar mijn dochter word bij betrokken ga je te ver.
Die persoon kan lang voor mij weg blijven maar eens is hij de mijne.
En ik kan lang wachten.
Voor de rest ieder zijn ding en ieder zijn mening.
Kan je het gewoon bij voetbal houden. Dat vind ik wel interessant. Verder voegt het niets toe. Gewoon een tip..
0
Dinsdag 20 april 2021 om 22:13 uur

marcellino

Petah schreef:

Heb je in het echt ontmoet je bent een aardige kerel met een prachtig gezin

Dat online jezelf opblazen heb je niet nodig man
Ik blaas mijzelf niet af petah.wat ik al eerder heb gezegd ben een open boek heb geen geheimen.
Iedereen weet wat ik doe waar ik werk en waar ik voetbal.
Tegen mij tekeer gaan kan ik hebben je mag mij voor alles uitmaken doe me niks.
Maar zodra je mijn gezien er bij gaat halen en onwaarheden hier op de box gaat zeten waar mijn dochter word bij betrokken ga je te ver.
Die persoon kan lang voor mij weg blijven maar eens is hij de mijne.
En ik kan lang wachten.
Voor de rest ieder zijn ding en ieder zijn mening.
0
Dinsdag 20 april 2021 om 18:19 uur

wdr

Tommy schreef:

Ik kan donnie nelson niet linken aan neltex maar ik zou het top vinden
Ik google meerdere artikelen waarin staat dat Donnie Nelson voorzitter van Neltex is.
https://flipboard.com/article/how-chinese-baseball-came-to-north-texas/a-oNr4Y3H6TT2mqUADSVuHQQ%3Aa%3A58480379-87ed3e7d0e%2Ftexasmonthly.com

De man schijnt een gigant in het basketball te zijn, succescoach van de Dallas Mavericks en superscout met ontdekkingen als Dirk Nowitzki. Veel gevoel voor sport. Maar voetbal is een heel andere sport en of Nelson zich nu actief met ADO gaat bemoeien?
Ik ben allang blij als ADO blijft bestaan; de KKD ga ik met een half oog volgen, sneue competitie.
0
Dinsdag 20 april 2021 om 15:51 uur

wdr

Ik ben wel nogal cynisch en pessimistisch geworden door de ruim 30 jaar dat ik ADO volg. Maar het jaar Van den Brom/Bulykin en het halen van de play-offs met Immers, El Khayati, Becker en Johnsen in 2018 bewijzen dat ADO linkerrijtje kan halen, als je een investeerder hebt die er structureel voor wil gaan, dan kan je dat misschien structureel blijven doen.

Ach wat leg ik nu te dromen. Eerst even afdalen naar de kelder van het betaald voetbal, wedstrijden tegen Utrecht 2 en Ajax 2, en met een beetje geluk blijft ADO bestaan en misschien ook binnen 10 jaar terug naar het hoogste niveau. The sleeping giant wakes up!
0
Dinsdag 20 april 2021 om 15:35 uur

barney0700

JB schreef:

Neltex staat voor Nelson Texas.

Eigenaar is Donnie Nelson

https://en.wikipedia.org/wiki/Donnie_Nelson

Is dus geen kleine jongen in sport.
Heeft (helaas?) ook een flinke connectie met China en het "omhoog brengen van het niveau van Chinese teams door uitwisselingen" o.a. in honkbal en ijshockey.
Is ook de man die alles regelt voor de Dallas Mavericks. Eigenaar daarvan is Mark Cuban en deze man alleen is al miljarden waard. Ben benieuwd, als je ziet wat tie met de Mavericks voor elkaar heeft gekregen dan heb je toch wel ergens verstand van (in ieder geval van basketbal). Laten we hopen dat tie dat ook toe kan passen op het voetbal.
0
Dinsdag 20 april 2021 om 13:46 uur

Baco070

Ben is opzoek gegaan naar wat info over de Otium Group/Neltex Sports maar werkelijk niets kunnen vinden. Die andere amerikaanse partij had nog andere clubs in bezit die het nog redelijk deden. Van “onze” nieuwe eigenaar is alleen bekend dat ze wat (amerikaanse) voetbal en honkbal clubs bezitten. Ben nu toch wel benieuwd welke clubs dat zijn, wat hun (geschatte) vermogen zou zijn en wat voor beweegredenen ze hebben om een schuld brengende club te kopen die alleen maar geld kost...


Ik hoop op het beste maar houd nogmaals mijn hart vast
0
Dinsdag 20 april 2021 om 13:10 uur

marcellino

ADO Zuidplas schreef:

Ze komen hun afspraken niet na zelfs als ze hebben getekend. Dat de club beter geleid kan worden ben ik met je eens.
Maar Fontein wegsturen omdat hij te duur is en parttimer Manders aanstellen voor 150K per maand is heel vreemd.
Maar misschien benader ik het niet objectief genoeg als supporter zijnde.

Fontein was in het begin ,misschien hebben ze zelf daar nu zeer veel spijt van,echter weet ik dat ook niet.
Nogmaals uvs was misschien de slechts denkbare partner voor ado.
Alleen het vermogen was interessant.
Maar dan nog hoe lang heeft ado al schulden al zeer lang.
We hebben een jaar gehad (en daar had van der kallen mazzel) dat we van spelers die niets waard waren een super elftal gecreëerd hadden die dus allemaal geld opleverde.
Hierdoor kon van der kallen zwarte cijfers draaien ,maar een vraag heeft van der kallen deze spelers aangetrokken die geen waarde hadden of het technies beleid en de scouting?
Hier hadden we dus puur geluk waardoor er spelers voor goed geld verkocht konden worden.
En daar mee werden de schulden betaald die veel lager waren als de 2.5 miljoen waar we het nu over hebben.
Nu worden er spelers aangetrokken die te veel kosten of teveel betaald krijgen en ado geen cent meer gaan opleveren dus weg gegooid geld en dat alleen om ado te behoeden voor degradatie.
Dus ondanks uvs een slechte partner is met 0 verstand van voetbal of een voetbalclub leiden.
Hadden ze bij ado beter om kunnen gaan met inkomsten en kosten posten, en geen misbruik moeten maken van de onkunde van uvs.
Maar goed ieder zijn mening.
Ado zegt dit ,uvs zegt dat.
Wie er gelijk heeft ik zal het niet weten.wat ik wel weet is dat er bij elkaar 25 miljoen in zit.er 70 spelers of meer zijn aan getrokken waar er ook zeer veel weer weg zijn.
En dat we ook telkens de verkeerde mensen aannemen als trainer of als directeur.




0
Dinsdag 20 april 2021 om 13:06 uur

Advertentie

marcellino

Tommy schreef:

Ja leuk voor je maar hoe jij mensen noemt en weg zet als dom en achterlijk mag wel maar als er wat tegen jou gezegd wordt ga je piepen
Met je ik heb schijt aan iedereen en ik kom al 45 jaar bij ado.
Ben gewoon blij dat ado gered wordt door iemand die zo gek is er 7 miljoen voor te betalen. En dat die chinezen de boel niet laten dood bloeden.
Of we er beter van worden zullen we moeten afwachten maar als het aan uvs ligt maakt het niet uit of we kapot gaan ot niet maar dat schijnt te moeilijk te begrijpen voor het grote brein van je.
Want uvs heeft er 20 miljoen ingestopt.
Het zijn gewoon grote sukkels. Wie geeft er nou 20 miljoen aan een ander en kijk maar wat je er mee doet.
Aan een beginnend bestuurder als wigt, manders of hamdi.
De enige die er wel verstand van had hebben ze weg gestuurd: fonteijn.
Want die vroeg een conform salaris.
Als ze dat gedaan hadden hadden ze er waarschijnlijk minder in hoeven stoppen en hadden ze er meer aam over gehouden.
Uvs bepaalde zelf wie de club bestuurde en dus zijn ze zelf net zo schuldig.

Hopen dat de yankees snel betalen kunnen we vooruit.
Het zelfde kan je zeggen op het moment dat uvs ado rede van een man die ook geen geld meer had om ado te behoeden voor problemen.

Maar goed ik ben niet blind ik zeg alleen dat uvs niet alleen de schuldige is en ja als je zo blind bent als supporter om dat wel zo te zien moet je zelf weten.
En ja ik heb schijt aan iedereen maar datxwil niet zeggen dat ik iedereen in waarde behandel.
Echter merk je op deze shout dat mensen snel persoonlijk worden als ze het op voetbal technisch of voetbal tactisch
Gebied niet aan kunnen.wat heeft mijn gezin te maken wat ik hier zeg pak mij aan niet mijn gezin
En ja een die mensen heb ik schijt sterker ben niet haat dragend maar als ik de personen tegen kom die over mijn gezin wat gezegd hebben word het zeker geen praten.
0
Dinsdag 20 april 2021 om 12:51 uur

marcellino

Mr.070 schreef:

Je hebt opzich altijd wel een goed verhaal en kijk op voetbal, maar nu ga je mij toch iets te ver. Je vraagt aan iemand of hij erbij heeft gezeten en dat lees ik wel 10x terug. Maar waar heb jij bij gezeten dan? Je doet net of je als tolk hebt gefungeert van UVS.

Het is simpel, uvs moet de tekorten dichten, daar hebben ze voor getekend.
ook is het wanbeleid aan uvs aan te rekenen, waar iets fout gaat moet je hard ingrijpen. Dat is in de tijd 0,0 keer gebeurd waar uiteindelijk hoopjes zand is ontstaan en iedereen zijn eigen hachje probeert te redden. Al met al is het gewoon een kut bedrijf zonder enig ervaring op management gebied, ze dachten lekker makkelijk winst te maken zonder maar iets te hoeven doen. Dat werkt niet.
Volgens mij zeg je precies het zelfde wat ik zeg.
Uvs is iets begonnen waar ze totaal geen verstand van hebben.
Je kan als ado dan denken ,we hebben een bedrijf met geld en wij moeten daar wat mee doen.
Je hebt gelijk dat uvs het zo ver heeft laten komen daar kan ik niks tegen in brengen ,echter heb je de andere partij ado die wel degelijk weet hij je een voetbalbedrijf moet runnen maar dat niet doet.
Sterker ik denk zelf dat ze express misbruik hebben gemaakt van de onkunde van uvs.

Nee ik heb er niet bijgezet maar hou mij bij de feiten en die zijn dat er bij elkaar 25 miljoen in zit voor een club die nog geen 7.5 miljoen waart is en dat ze elk jaar de tekorten moesten dichten of geld moesten bijlagen om ado te behoeden voor degradatie wat dit jaar en ook vorig jaar gewoon niet gelukt is.
Dat noem ik onkunde van,ado kant ,want hoe kan je met een begroting waar je eigenlijk op plek 10 moet spelen al 2 jaar voor degradatie voetballen ,dan gaat er op voetbaltechnisch en tactisch gebied toch iets niet goed.steeds verkeerde spelers aantrekken of spelers die al op hun retour zijn en daar veel te veel voor betalen of veel geld per maand aan kwijt zijn.
Maar draai het nu eens om je hebt een minder vermogend bedrijf die groot aandeelhouder is dan was het na 1 of 2 jaar al afgelopen en zaten we in de problemen.

En over kut bedrijf ja is het ook maar daar gaat het niet om .ik ben geen fc uvs maar vind wel dat we ons bij de feiten moeten houden.
Slecht aan uvs
Geen verstand van voetbal of een voetbal bedrijf runnen.
Te meegaant ,mede door onkunde
Te laat met geld betalen (uiteindelijk kwam het wel)
Geen grip gehouden op het bedrijf ado.
Slecht aan ado
Te veel geld uitgegeven
Geen correcte begroting
Voetbal technisch en tactisch een drama
Verantwoordelijke personen een drama
Scouting een drama


0
Dinsdag 20 april 2021 om 12:14 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 223 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 214
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo VVV-Venlo Logo ADO Den Haag
2-7
9 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
Vandaag om 18:45 uur
711 Stadion, Velsen-Zuid

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5