Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hoop

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 217
Volgende pagina

ADOZoetermeer

Zou je failliet gaan dan denk ik dat er een hoop huisbezoekjes komen voor directieleden.
0
Donderdag 16 september 2021 om 10:40 uur

rd..

Bleek schreef:

Ik heb het ook niet over dat de HSC zich laat gebruiken maar over de voorzitter van de HSC.

Verder heb je natuurlijk helemaal gelijk dat prio 1 het voortbestaan van onze club is. Juist daarom is openheid van zaken zo belangrijk.

Vandaag de bewijzen van misstanden publiceren en de plannen van Jol. Dan kan je als supporters echt een front vormen en dat is heel hard nodig nu om de club te redden.
De laatste alinea inmiddels mee eens.

Je maakt gisteren als HSC met een hoop bombarie bekend bewijzen te hebben dat de zittende orde niet in het belang van de club handelt. Vandaag zegt de directie op niets anders te concentreren dan de snelle verkoop van de club, kortom voelt het zich niet geroepen zich aan het ultimatum te houden. Of ze nemen het HSC totaal niet (meer) serieus. Of ze persen met alle geweld hun eigen zin door.

Gooi maar open dan, die harde bewijzen. Want ik ga ervan uit dat die bewijzen er dan zijn.
0
Donderdag 16 september 2021 om 10:37 uur

Superfc

Goedemorgen supporters
Veel succes vandaag. Er zal verwacht ik een hoop op ons af komen. Laten we hopen dat deze soap snel voorbjj is.
Het statement snap ik wel. Ik denk dat ieder zijn of haar idee er bjj heeft. Bij mij komt het over als een statement waar de groep Jol/Lentze achter zit.
Ik heb niks tegen deze groep wel ben ik benieuwd wat deze groep nou zo fantastisch maakt tov alle anderen.
0
Donderdag 16 september 2021 om 06:48 uur

Law

ghostdrift schreef:

Goedeavond Ruud ik heb een vraag over de zin dat er een financiƫle bijdrage word gevraagd van de spelers om het plan ZHOU te steunen deze man is toch uit beeld ?
Oprecht heb ik het ook gelezen heb de hele avond gewerkt. Hoop morgen daar meer over te vernemen.
0
Donderdag 16 september 2021 om 00:05 uur

rd..

BLEISWIJK-1 schreef:

JanJazz vertelde van de week toch dat de gemeente echt wilde helpen. Dit wist hij door iemand dicht op het vuur.

Huurverlaging was geen optie vanwege de Europese regelgeving. Dan blijft verkoop stadion over.

Dan kan de Raad nog moeten beslissen. Als de optie is verkopen (prijs in overleg) of een fallisement. Dan zou het duidelijk moeten zijn, dat men voor het eerste kiest.
Als het aan mij ligt wel, alleen de verantwoordelijkheid ADO Den Haag overeind te houden ligt in beginsel niet bij de gemeente. De gemeente moet niet verkopen. En die krijgen nu wel de hete aardappel door... Dat bericht van JanJazz is hoopvol, maar had ik gemist. Lees het net.

Gezien ik geen gevoel heb bij Zhou en bij Cosinus hoop ik dat die verkoop er dan toch snel doorheen is.
0
Woensdag 15 september 2021 om 11:39 uur

DHFC070

Valt er hier nog wat lucht te fietsen?
Nu mag er eerst 5 miljoen worden overgemaakt en dat gaat natuurlijk helemaal niemand doen. Dan maar weer het fictieve Cosinus inschakelen om de druk wat op te voeren en de publieke opinie op scherp te zetten over de rug van een interim directeur die al meermaals heeft aangegeven weg te zijn bij een overname.

Het gemak waarmee een hoop supporters als makke schapen achter bepaalde meningen en opinie`s aanlopen is wel schrijnend. Denk zelf eens na zou ik zeggen. Ben benieuwd wie de volgende kop van jut wordt want we hebben er al een hoop gehad de laatste maanden. HFC, STA, Reiziger, Reijntjes, de gemeente, v.Steenis en zou kun je nog wel even doorgaan.
Nogmaals denk na.
0
Woensdag 15 september 2021 om 06:36 uur

Advertentie

Superfan

Weer een hoop primaire reacties hier.
Ik had zelf ook liever Jol als een van de kopers gezien maar blijkbaar vindt dat clubje het te riskant om de tent over te nemen zonder stadion.
Ik hoop dat deze soap snel voorbij gaat en we een eigenaar krijgen zodat niet elk punt naar de KNVB gaat en er eindelijk rust komt.
0
Dinsdag 14 september 2021 om 23:51 uur

grijze gek

Kees schreef:

Hoe vaak moet ik hier nog schrijven dat de club haar licentie niet verliest????

Het komt echt allemaal goed en niet doemdenken.
Hoop vol, net zoals je voorspellingen
0
Dinsdag 14 september 2021 om 18:44 uur

fcdh-denhaag

Kees schreef:

Hoe vaak moet ik hier nog schrijven dat de club haar licentie niet verliest????

Het komt echt allemaal goed en niet doemdenken.
help het je hopen, het geduld is toch wel op na die 14 aankondigingen van bijna rond, volgende week witte rook, we naderen akkoord etc.

hoop op een oplossing, verdiend deze jonge ploeg en helemaal de hondstrouwe aanhang.
0
Dinsdag 14 september 2021 om 18:22 uur

tjapi01

purnie&pino schreef:

Dit zal wel het transfernieuws zijn 🤣
dit was niet het nieuws waar ik het over had.
Hoop dat mijn bron woord houd en dat het vandaag bekend wordt.
Zo niet een deze dagen.
0
Dinsdag 14 september 2021 om 14:37 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 79 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 217
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5