Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: geld

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 223
Volgende pagina

D.H.zuid-west

Kees schreef:

Natuurlijk is er veel, heel veel, fout gegaan. Is onmogelijk te ontkennen. Echter wederom gedwongen afscheid nemen van sleutelfiguren levert vrijwel niets op. Ook dat bewijst de geschiedenis bij onze club.
Ik heb liever dat er geleerd is van de soms ongelukkige beslissingen en er met nieuw elan de club opgebouwd wordt.

Enne, het is toch volstrekt absurd dat een woordvoerder van een buitenlands bedrijf met allerlei popie jopie uitspraken de supporters tegen de directie opzet en diezelfde directie ook nog eens de maat neemt? Wie zijn zij dan wel?

En WHS weet al te melden dat de zogenaamde herstructureringsdeskundige (woordwaarde 30) met WHS contact opneemt.
De goede man of vrouw is nog niet aangesteld en WHS kent de agenda al. Allemaal bluf.

En mocht WHS een betrouwbare partij zijn en met fatsoen de club gaat leiden en ondersteunen? Prima, zijn ze van harte welkom.
Maar liever een Haagsche partij welke NIET rollebollend met andere Hagenezen in de clinch gaat.
Kees kappuh hoor...

"Maar liever een Haagsche partij welke NIET rollebollend met andere Hagenezen in de clinch gaat. "

Er bestaat geen Haagsche partij.... wel wat mannen die steeds roepen wel "iets" te willen doen.

Nog nooit hebben zij een echt voorstel neergelegd en als dat al gebeurd dan moeten zij dit als groep doen... veel ego`s bij elkaar... je kan wel raden hoe dat afloopt.

Voorlopig is WSH de enige die echt het geld heeft, of je het nu leuk vindt of niet. Zij zijn de enige die die er openlijk voor uit komen dat zij eigenaar willen worden. De Haagsche groep komt over als een twijfelend groepje dat op een koopje wacht, het moet zo goedkoop mogelijk. We zijn de Aldi touch niet?
0
Zondag 16 mei 2021 om 15:30 uur

BigMac

We kunnen sowieso maar beter proberen 17de te worden.
Sowieso iets meer tv geld
Stel dat die 1% kans dat emmen puntaftrek krijgt het geval is kun je maar beter boven vvv staan

En dan gvd geen strafschop weggeven... zucht
0
Zondag 16 mei 2021 om 15:16 uur

ghostdrift

rd.. schreef:

Sluit ik me bij aan. En voor Fons vond ik die tijd niet aangebroken. Het ontbrak hem simpelweg aan materiaal en hij hoefde er ook niet op te rekenen dat er wat bij kwam. Veel mensen waren er wel klaar mee, maw ben echt wel in staat mensen een tweede of derde kans te geven. Puur als voorbeeld hoe ik normaal in de wedstrijd zit.

Maar de mannen die er nu zitten, hun harde werk ten spijt, hebben er echt ene grote kolerezooi van gemaakt. Het is echt ongekend. En het geld dat ermee gemoeid was... Wat mij betreft nu wel het hele circus eruit en opnieuw beginnen.

En ik ga ook echt niet mee dat het bij ons moeilijker is dan elders. Dat willen we zelf blijkbaar graag. Je moet wedstrijden winnen.

We maken het eerder onszelf moeilijk met het gevoerde beleid, dan dat we een moeilijke club zijn. Jaar in jaar uit.
dus als ik je goed begrijp met iedereen eruit dat je geen moeite hebt dat WHS de voetbalclub ADO koopt en dat er een Amerikaanse CEO de touwtjes in handen neemt want dan heb je wel veel geld en niets meer waar ADI voorstaat
0
Zondag 16 mei 2021 om 10:40 uur

rd..

gillah schreef:

Kees, ik weet dat het jouw act is dat niemand moet worden ontslagen en dat iedereen steeds een nieuwe kans verdient om eerdere fouten te herstellen, maar vind je dat in dit specifieke geval niet ook zelf een beetje een malle act?

Onder deze directie zijn er in een tijdsbestek van drie maanden drie trainers ontslagen/in een positie gebracht waarin ze zich genoodzaakt voelden om ontslag te nemen. Daarnaast is er nog een handjevol andere mensen ontslagen. Met de vierde trainer in twee seizoenen degraderen we voor de tweede keer in twee seizoenen.

Een keer is het wel afgelopen toch?
Sluit ik me bij aan. En voor Fons vond ik die tijd niet aangebroken. Het ontbrak hem simpelweg aan materiaal en hij hoefde er ook niet op te rekenen dat er wat bij kwam. Veel mensen waren er wel klaar mee, maw ben echt wel in staat mensen een tweede of derde kans te geven. Puur als voorbeeld hoe ik normaal in de wedstrijd zit.

Maar de mannen die er nu zitten, hun harde werk ten spijt, hebben er echt ene grote kolerezooi van gemaakt. Het is echt ongekend. En het geld dat ermee gemoeid was... Wat mij betreft nu wel het hele circus eruit en opnieuw beginnen.

En ik ga ook echt niet mee dat het bij ons moeilijker is dan elders. Dat willen we zelf blijkbaar graag. Je moet wedstrijden winnen.

We maken het eerder onszelf moeilijk met het gevoerde beleid, dan dat we een moeilijke club zijn. Jaar in jaar uit.
0
Zondag 16 mei 2021 om 10:34 uur

rd..

Erik070 schreef:

Al komt er een Rus met 10 miljard op zijn bankrekening dan nog is t niet goed genoeg voor sommige mensen.
Geld is bij ons niet het voornaamste probleem. Alhoewel...
0
Zaterdag 15 mei 2021 om 21:23 uur

Advertentie

rd..

Kees schreef:

Prachtige kreten voor in het theater van de lach.
Hebben zij de club in hun hart of is de wens binnenkort in hun portemonnee?
Maar ze hadden toch ook geen geld? Of zij wel? Ik weet het niet meer.
0
Zaterdag 15 mei 2021 om 21:21 uur

JB

Erik070 schreef:

Al komt er een Rus met 10 miljard op zijn bankrekening dan nog is t niet goed genoeg voor sommige mensen.
Even voor alle duidelijkheid:
70 miljoen euro is ruimschoots onvoldoende om hier in Nederland de Quote-500 te halen.

En het dan hebben over 3,6 miljoen hier, 2 miljoen daar.
Iedereen eruit, allemaal nieuwe mensen erin.
Geld voor de jeugd.
En dan ook nog het stadion kopen....
0
Zaterdag 15 mei 2021 om 20:06 uur

JB

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

World Soccer wil ook stadion kopen
World Soccer Holdings wil investeren in het Cars Jeans Stadion of het kopen.
Lees het nieuwsbericht
Van welk geld?

Volgens diverse sites die er hun werk van maken is de familie Demetriou, de grote man achter WSH, in totaal ongeveer 90 miljoen dollar waard.
(=70 miljoen €)

En dat ze een basketbalclub bezitten in een klasse onder de NBA....
WIK 3 speelt ook in een klasse onder de eredivisie.

Marketing is een vak apart...
Iets met 🚽 🦆...

0
Zaterdag 15 mei 2021 om 19:24 uur

ghostdrift

rd.. schreef:

Geen idee. Haalde hem aan omdat hij genoemd werd in een post van Aad. Ik denk dat het een prima CEO is in vergelijking met datgene wat we de afgelopen jaren aan ijdeltuiten voorbij hebben zien komen. Los van zijn journalistieke vermogens.
en je hebt altijd over zo goedkoop mogelijk en nu wil aan een oude JOURNALIST veel geld uitgeven !!!
0
Zaterdag 15 mei 2021 om 17:23 uur

Aad

rd.. schreef:

Uitkleden dus die organisatie, ballast overboord. En net als met je team op het veld, niet kwantiteit maar kwaliteit in de organisatie.

Ik denk dat beleid op lange termijn essentieel is, anders doe je maar wat inderdaad (de waan van de dag). Het moet toch anders kunnen? Stip op de horizon, maar wel realistisch.

Een sluitende begroting zou al een begin zijn inderdaad.
Weet je wat het is? Kwaliteit kost geld. En dan bedoel ik niet alleen op het veld maar ook op managementniveau.

Ik ben ervan overtuigd dat een ervaren algemeen directeur met kennis van het leiden van een voetbalorganisatie en een ruime relatiekring zijn geld kan terugverdienen. Die lopen er best rond maar kosten wel wat meer dan ADO, UVS en een flink deel van de supporters tot nu voor een dergelijke sterke figuur over had.
Een naam? Ik geloof dat Jansma zo een rol goed aan zou kunnen. Of een man als van Geel (gewoon weghalen bij Willem II).

Een en ander geldt natuurlijk ook voor een technisch directeur.

Het is wat in tegenstelling tot de noodzaak tot besparen maar kosten gaan vaak voor de baat uit.
0
Zaterdag 15 mei 2021 om 15:58 uur

Nu online

10, Marcelvld, Edwin, Bollie74, Vak_W, Jurriën, Tante Wil, Meeuwsen23, Eeuwig Den Haag, Renearmand56, ADOZoetermeer, carbayon en 116 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 223
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5