Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 227
Volgende pagina

FFL

Verbeek kan dus ook niet toveren . Weg bij Almere
0
Dinsdag 23 november 2021 om 18:48 uur

MikeDH

Aad schreef:

Ik zie niet gebeuren dat er veel spelers bij komen. De politiek is mijn inziens duidelijk: werken met eigen jeugd en proberen transferwaarde te kweken. Niet anders dan 10-tallen eerdere plannen, maar dat terzijde.
Ook de positie op de ranglijst en de periodetitel werken in de hand dat ook die Amerikanen hopen c.q. verwachten dat het ook met de huidige selectie promotie mogelijk is. Misschien een linksback en een huurspeler van een van de andere clubs van die Amerikanen. En zeg nu zelf: er zijn maar weinig KKD-clubs die een sterkere selectie hebben, misschien wel niet één.
Mee eens hoor Aad
Maar mocht er nog de zogenaamde buitenkansje komen welke iets kan toevoegen, hopelijk is dat mogelijk.

Belangrijkste is dat de overname rond komt en ADO met goed beleid de weg omhoog gaat vinden.
0
Dinsdag 23 november 2021 om 18:33 uur

Sprinkhaan070

BLEISWIJK-1 schreef:

Volendam is wel weg. Die worden gewoon kampioen. En ondanks dat iedereen denkt dat Excelsior nog wel terug zakt. Is dat gewoon een goed team. Die halen we niet zomaar in.

Voorlopig maar eerst de komende wedstrijden winnen.
Haal Dallinga weg bij Excelsior in de winterstop en ze zakken zo weg
0
Maandag 22 november 2021 om 23:28 uur

BLEISWIJK-1

ADODENHAAG schreef:

Emmen punten laten liggen, dat blijft toch wel wisselvallig, allemaal bovenin deze divisie. Vrijdag weer over dat Dordrecht knallen, we blijven in de top meedoen en het seizoen duurt nog lang.
Volendam is wel weg. Die worden gewoon kampioen. En ondanks dat iedereen denkt dat Excelsior nog wel terug zakt. Is dat gewoon een goed team. Die halen we niet zomaar in.

Voorlopig maar eerst de komende wedstrijden winnen.
0
Maandag 22 november 2021 om 22:07 uur

Bolskie

DH070 schreef:

Misschien kunnen ze beter op internet zoeken naar dat spul waarvan je Corona krijgt, is tegenwoordig te koop zodat je een herstelbewijs kunt aanvragen. Hoeven ze ook dat gevreesde vaccin niet te nemen en kunnen ze toch alles weer doen! Dat Corona is toch maar een verkoudheidje dus ik zou zeggen! Kopen!
Oh dus je denkt ook dat het om het vaccin gaat. Wat ben jij eigenlijk meer als een ander? Dat jij van alles kan roepen hier en andere weg zet als debiel omdat zij het anders zien?

Overigens hoef ik het internet niet op te gaan om te zien dat het niets maar dan ook niets meer met de volksgezondheid te maken heeft maar iedereen die daar anders over denkt helemaal prima. Ieder zijn eigen mening/geloof maar jij bent niks maar dan ook niks meer dan mij omdat ik anders denk als jouw.
0
Maandag 22 november 2021 om 13:31 uur

MikeDH

DH070 schreef:

Als ik een wappie vraagt waarom ik zo zeer ‘wakker’ moet worden dan krijg ik altijd een antwoord van: dat zie je later wel of zoek zelf maar op internet 😂😂
Dit klinkt meer als iemand die overal op tegen is en eigenlijk zelf ook niet weet waarop hij tegen is.
-------------------------------------------------------
Volgens het internet(wiki) is een wappie.

Wappie is een pejoratief begrip dat ontstaan is in het Nederlands taalgebruik in de jaren negentig van de twintigste eeuw. Het geeft een zonderlinge geestesgesteldheid aan waarbij men de weg kwijt is geraakt, of een zonderling persoon, een dwaalgeest of `gekkie`. De term is daarmee een instrument voor karaktermoord. Het kan ook betekenen `onder invloed van verdovende middelen verkeren` of `niet goed wijs`.
-----------------------------------------------------

Komt er eigenlijk op neer als je anders denkt dan de mainstream ben je al snel een wappie.

Probleem is dat tegenwoordig iedereen een groot podium heeft door social media en daardoor meer mensen die vatbaar zijn voor hele extreme dingen dit ook geloven. Net zoals dat de elite bloed drinken van kinderen etc. Dat zijn voor mijn wappies.
0
Maandag 22 november 2021 om 13:17 uur

Mr.070

ADOZoetermeer schreef:

Je lijkt wel de aanklager in Rittenhouse zaak. Deed ook alles op insinuaties en terwijl de feiten anders spraken! Zolang geen bewijs moet je niet gaan insinueren dat een bepaalde partij schuldig is.
Je kan natuurlijk ook weg blijven kijken, prima hoor geen punt.
Nogmaals: binnen het stadion gebeurt hetzelfde, zowel uit als thuis.
Is de gedachten gang dan heel gek? Ik hoop volgende keer op scherpere controles rondom het stadion zodat dit soort onzin niet nog een keer voorkomt en laten ze dan maar goed aangepakt worden.
0
Zaterdag 20 november 2021 om 17:32 uur

DHFC070

Weer een goede zakelijke overwinning en de nul gehouden.
Lekkere reeks zonder heel groots te spelen maar vooral amper iets weg te geven.
0
Vrijdag 19 november 2021 om 22:04 uur

Advertentie

Eeuwig Den Haag

Besuijen wilde dus de pingel nemen, maar Verheydt wuifde hem weg en mist vervolgens. Besuijen tikt hem dan vervolgens in, maar Besuijen moet echt zijn plek even kennen. Zo leg je alleen maar meer onnodige druk op de penalty nemer.
0
Vrijdag 19 november 2021 om 21:02 uur

Johan vakkie M

Ik krijg die popups niet weg. Doet deze echt iets?
0
Vrijdag 19 november 2021 om 20:13 uur

Nu online

Tante Wil, Dannyy, Langebach2, Franky, Erik070, James, Jacco, Sprinkhaan070, Heino, RemcoOnX en 96 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 227
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
1-1
24 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 36 - 79
2 Excelsior 36 - 71
3 ADO D.H. + 36 - 67
4 FC Dordrecht 36 - 65
5 SC Cambuur 36 - 65
6 Graafschap 36 - 59
7 Telstar 36 - 58
8 FC Emmen 36 - 53
9 Den Bosch + 36 - 52
10 Roda JC 36 - 49
11 FC Eindhoven 36 - 48
12 Jong AZ 36 - 46
13 Helmond Sp. 36 - 46
14 VVV-Venlo 36 - 41
15 MVV Maastr. 36 - 37
16 TOP Oss 36 - 36
17 Jong Ajax 36 - 35
18 Jong PSV 36 - 27
19 Jong Utrecht 36 - 20
20 Vitesse -39 36 - 1