Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: spelers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 250
Volgende pagina

purnie&pino

ADO079 schreef:

Het liefst komt er een heel ander type spits dan Veerman bij zodat je nog een beetje kan verrassen met speelstijlen. Een linksback zie ik niet komen, althans niet eentje die beter is dan Absalem. Die zijn voor mn gevoel erg zeldzaam en daar zit elke club op te azen. Ik verwacht ook niet nog een middenvelder daar we Surmeli hebben. Een vleugelspeler verwacht ik eerlijk gezegd ook niet meer nu we Idaho ook gehaald hebben. Het is natuurlijk geen football manager waar je in een paar weken tijd elke keer een betere speler haalt dan die je een week ervoor gehaald hebt. Zo werkt het niet.
Ze zeggen toch 10 tot 12 spelers, dus die komen echt nog wel
0
Dinsdag 22 augustus 2023 om 13:30 uur

Sprinkhaan070

MichelAdamsMatje schreef:

Wentges
Koudossou-Granli-Waem-Absalem
Surmeli-Komljenovic-Klas
Van Mieghem-Veerman-Ideho

Best een aardige opstelling. Alleen Absalem blijft een doorn in het oog. Hopelijk Joor ook mee bezig!
Ik mag hopen dat dit niet de opstelling word. Koudossou kan echt niet. Hij was samen met Sellouki de slechtste van het veld tegen Roda JC. Plek van Koudosso zal Asante of Che gaan spelen. Absalem moet inderdaad vervangen worden. Ook op het middenveld moet er nog een sterkhouder bij ala Jacobs. Voorin nog een extra spits en een extra buitenspeler. Dus nog zeker 4 nieuwe spelers.
0
Dinsdag 22 augustus 2023 om 13:03 uur

Wahter

Kees schreef:

Werkelijk niks ten nadele over Veerman en Van Mieghem. Zijn echt versterkingen.

Maar hoe diep is de club gezakt. Derde stad van Nederland met bijna 600.000 inwoners en een agglomeratie van een dikke miljoen inwoners t.o.v. Volendam met rond de 22.000 inwoners. Wij zijn terecht blij met hun bankzitters.

Ergens, maar waar, gaat er toch iets mis........
Het is inderdaad de realiteit dat we in een vijver vissen met spelers die bij andere clubs (onderkant eredivisie) zijn afgevallen. Het ontbreken van visie en beleid en scouting is natuurlijk al jaren het probleem. Dus dit is een logisch gevolg ervan waar we nog lang niet gaan uitkomen.

We zijn inmiddels zover dat we reuzenblij zijn dat er een naam naar onze club komt. Maar na 2 wedstrijden zien we pas de enorme tekortkomingen van diezelfde spelers. Het beeld wat ik van Veerman en van Mieghem heb is dat het momenten voetballers zijn. Blijft overeind staan dat het spelers zijn die beter zijn dan dat we hebben.

Ik ben erg benieuwd of Mathijsen de ommezwaai kan gaan maken binnen de club en dat wij volgend jaar zomer hiervan het resultaat kunnen zien.
0
Dinsdag 22 augustus 2023 om 12:44 uur

wijstaanboven

James schreef:

Hoeveel zorgen moeten wij op de box ons dan maken met een gemiddelde leeftijd van zowat 65?
Het spel van de afgelopen weken en de leeftijd van 65+ is een garantie op een beroerte… gelukkig halen we nog 5 spelers en staat er over 2 weken een heel ander team.
0
Dinsdag 22 augustus 2023 om 12:44 uur

FC Den Haag!

Kees schreef:

Maar kwam niet meer in de plannen voor. Enkel de laatste wedstrijden door bekende omstandigheden.
Klopt, maar voor in de KKD nu waar we toch in zitten (wat zeker een slechte zaak is) een prima versterking! We moeten inderdaad snel weer terug naar de Eredivisie waar we horen en niet meer afhankelijk zijn van door dergelijke clubs afgedankte spelers.
0
Dinsdag 22 augustus 2023 om 12:01 uur

Advertentie

Marcush

Baco070 schreef:

Dat is een uitzondering waarvan we er niet veel hebben.

Hoe komt dat zo als ik vragen mag? Heb je helemaal geen link met de stad?
Bijde oma's hebben in den Haag gewoont, maar daar kwam ik pas achter nadat ik dan van ado werd. Ik ben al fan van mijn 7de en kan me nauwelijks herinneren waarom. Ik denk dat ik gewoon fan van de spelers en het voetbal was. En de clubliefde werd alleen maar groter toen ik voor het eerst naar een wedstrijd ging
0
Dinsdag 22 augustus 2023 om 11:29 uur

FC Den Haag!

Eeuwig Den Haag schreef:

Van Mieghem vandaag binnen
TOP, en door

We hebben als ik het goed heb nog tot en met volgende week vrijdag om spelers binnen te halen
0
Dinsdag 22 augustus 2023 om 09:23 uur

Kees

Transfers van clubgebonden spelers volgens mij t/m volgende week vrijdag 1 september mogelijk.
0
Maandag 21 augustus 2023 om 07:58 uur

Bolskie

Kaos schreef:

En de overige 40-50 goals?
Je heb best spelers die een goal kunnen maken. Geen echte goalgetters maar wel 3 a 4 spelers die een goal of 5 tot 10 goals kunnen maken. Als van mieghem daar bij komt kom je wel aan dat aantal.
0
Zondag 20 augustus 2023 om 11:16 uur

DHFC070

Kees schreef:

Heb geen zin om alle jaarcijfers te bestuderen maar in mijn beleving is een begrotingstekort van 60 % volstrekt onmogelijk. Tenzij er vele posten uit het verleden zijn doorgeschoven. Dat zou misschien een plausibele verklaring zijn.
In de voetballerij is niets onmogelijk. Bolt staat garant voor het gigantische tekort. Misschien dat dit nog iets lager uitvalt gezien publiek eerder weer naar binnen mocht en de energieprijs uiteindelijk ook deels maar tijdelijk was. Zie onderstaand:

https://www.ad.nl/regiosport-den-haag/ado-verwacht-verlies-van-ruim-8-miljoen-euro-bolt-staat-garant~a3144a27/

Voor dit jaar heb ik nog nergens langs zien komen met welke begroting men gaat werken. Die zal er in ieder geval een stuk rooskleuriger uitzien gezien de 20! spelers salarissen (waaronder aantal topsalarissen) waar er zo'n 12 voor terugkomen en transfersommen voor v.Breemen en v.Ewijk. Hoop eigenlijk sitekem dat ze laatstgenoemde niet in de begroting verwerken en is het nog maar de vraag of Bolt hier niet een stuk weer van terughaalt naar de groep wat alleen maar logisch zou zijn.
0
Zondag 20 augustus 2023 om 09:31 uur

Nu online

Langebach2, Lellow, K.P.L., Wahter, Alexander, LemonHaze, Oldtimer o, bimboembam, twaalfdespeler, Koos43 en 93 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 250
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
3-4
2 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo VVV-Venlo Logo ADO Den Haag
9 mei 2025 om 20:00 uur
Seacon Stadion - De Koel, Venlo

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 37 - 82
2 Excelsior * 37 - 74
3 SC Cambuur 37 - 68
4 ADO D.H. + 37 - 67
5 FC Dordrecht 37 - 65
6 Graafschap 37 - 62
7 Telstar 37 - 58
8 FC Emmen 37 - 56
9 Den Bosch + 37 - 55
10 Jong AZ 37 - 49
11 Roda JC 37 - 49
12 FC Eindhoven 37 - 48
13 Helmond Sp. 37 - 46
14 VVV-Venlo 37 - 41
15 MVV Maastr. 37 - 40
16 TOP Oss 37 - 37
17 Jong Ajax 37 - 35
18 Jong PSV 37 - 27
19 Jong Utrecht 37 - 23
20 Vitesse -39 37 - 2