Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: supporters

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 254
Volgende pagina

Bolskie

BLEISWIJK-1 schreef:

Ga jij effe bij ze langs?
Nou jij. Volgens mij is het wel tijd dat de supporters aan zet zijn of niet? Lang genoeg een speeltuin geweest toch.
0
Dinsdag 6 juli 2021 om 16:33 uur

gillah

Uit het gespreksverslag van HSC met Nederlof:

De huidige structuur van ADO komt aan bod. Er zijn momenteel 1 grootaandeelhouder en 2 minderheidsaandeelhouders. De Stichting Toekomst ADO en de HFC ADO Den Haag. Partij Nederlof is in gesprek met zowel de vereniging als de Stichting. Idealiter hebben beide partijen geen invloed op de bedrijfsprocessen en begrotingen. De licentie is momenteel in bezit van HFC die is daardoor bijvoorbeeld betrokken bij het indienen van de begroting bij de KNVB. Dat zij de cultuur beschermen is ontzettend belangrijk en bescherming moet er ook blijven. Maar meepraten over de begroting is niet logisch als er al een RVC is met die taak. Hetzelfde geldt voor de STA. Prima dat er een partij is die een aandelenverkoop kan beoordelen en eventueel tegenhouden, maar het is beter als de supporters daarbij ook aan tafel zitten. En beoordelen van de begroting door de STA is wederom onnodig gelet op de taak van de RVC.

Ook Nederlof wil dus de macht van STA inperken.
0
Dinsdag 6 juli 2021 om 16:11 uur

purnie&pino

Word nah wel eens tijd dat wij als supporters in opstand komen, ipv een spandoekje ophangen
0
Dinsdag 6 juli 2021 om 16:09 uur

rd..

Aan de andere kant HHC wil ALLE macht he...

Of krijgen de supporters nog wat? Dit kan iets zijn waarover de STA zich zorgen maakt...

Maar dat moet ik niet invullen voor een ander.
0
Dinsdag 6 juli 2021 om 15:58 uur

JP

DEN HAAG - De belangrijkste kandidaat voor de overname van ADO Den Haag heeft de onderhandelingen hierover gestaakt. De groep met de vastgoedondernemers Ed Maas en Jeroen Lentze en met oud-speler Martin Jol zegt niet verder te kunnen vanwege de opstelling van één van de Haagse aandeelhouders: namelijk Stichting Toekomst ADO Den Haag (STA).

GESCHREVEN DOOR
Danny Verbaan

STA staat onder voorzitterschap van de Haagse oud-CDA-wethouder Wilbert Stolte. Dankzij een zogeheten prioriteitsaandeel kan STA belangrijke invloed uitoefenen op het beleid van de club in de aandeelhoudersvergaderingen. Daarnaast kunnen ze bij een eventuele overname de boel ophouden en zelf op zoek gaan naar een alternatieve koper.

De groep Maas/Lentze/Jol, verenigd in Het Haags Collectief (HHC), vindt dat dit tot onwerkbare situaties kan leiden. HHC wil daarom dat dit aandeel aan de nv ADO Den Haag wordt overgedragen, maar heeft begrepen dat voorzitter Stolte hiertoe niet bereid is. Het HHC voelt zich gedwarsboomd door deze opstelling. De groep vreest dat dit tot een slepende kwestie gaat leiden, terwijl de tijdsdruk groot is om een faillissement van ADO te voorkomen.

Belangrijkste concurrent
Om die reden heeft HHC besloten om plaats te maken voor zijn belangrijkste concurrent. Dat is de Vanad Group van ict-zakenman Ad Nederlof. Hij heeft juist géén bezwaar tegen de huidige positie van de Stichting Toekomst ADO Den Haag.

Nederlof was tot eind vorige week in de race, maar nam toen vrijwillig plaats in de wachtkamer. De reden is dat Het Haags Collectief in de ogen van de ADO-directie een veel beter financieel bod op tafel legde. Vanad gaf aan hier begrip voor te hebben en koos ervoor een stap opzij te doen.

Gereorganiseerd
HHC zegt gehandeld te hebben `in het belang van de club`. Een cruciaal element in het HHC-overnameplan is dat ADO ingrijpend moet worden gereorganiseerd: de groep Maas/Lentze/Jol wil dat de leden van zowel de directie als de Raad van Commissarissen hun functies neerleggen.

Ook qua aandelen is in de ogen van HHC een verandering noodzakelijk. De groep met Lentze, Maas en Jol wil niet alleen de aandelen overnemen van de huidige Chinese eigenaar United Vansen (UVS), maar vindt ook dat de twee andere aandeelhouders hun belang moeten inleveren. Behalve de Stichting Toekomst ADO Den Haag is dat de vereniging HFC ADO Den Haag. Die laatste groep bewaakt de clubcultuur en heeft een veto als het gaat om bijvoorbeeld verandering van clubkleuren of naam.

`Frisse start maken`
Het HHC gaat ervan uit dat ADO met Vanad nu `de zo gewenste frisse start kan maken`. Ook wijst het HHC wijst erop dat de opzet van de plannen al op 2 juni bekend is gemaakt bij de ADO-directie en herstructureringsdeskundige Jeroen Reiziger; hij is door de rechtbank aangesteld om de noodlijdende club in veilig vaarwater te loodsen. `Wij komen niet met nieuwe eisen`, benadrukt de woordvoerder van HHC. `Ze waren helder vanaf dag één.`

De HFC beschikt bovendien over de voetballicentie. Ook die hoort thuis bij de nv ADO Den Haag, vindt de HHC. Door de beoogde aanpassingen ontstaat volgens haar een veel slagvaardigere en modernere organisatie. Ook de supporters zullen hierin een rol gaan vervullen.

Vrijwel alle seinen op groen
Volgens de woordvoerder van HHC staan vrijwel alle lichten op groen, aangezien op Stichting Toekomst ADO na alle partijen willen meewerken. Zij stelt dat curator Reiziger op 2 juli heeft laten weten `dat de directie van ADO, de Raad van Commissarissen en de HFC unaniem bereid zijn om aan de voorwaarden van HHC te voldoen`. Toch staakt HHC de onderhandelingen, omdat die stichting niet mee wil werken.
0
Dinsdag 6 juli 2021 om 15:43 uur

Ronaldo

FC Den Haag! schreef:

Als ze inderdaad flink geld erin willen stoppen lijkt het me inderdaad verstandiger de nieuwe spelers in een andere categorie te gaan zoeken.
Misschien is het wel beleid om Haagse spelers terug te halen. De supporters hebben afgelopen twee jaar een hoop voetballende ellende gezien. Waarom is de wedstrijd tegen Laakkwartier zo populair? Als de groep Jol het voor het zeggen krijgt zie ik binding met het Haagse als eerste prioriteit.
0
Dinsdag 6 juli 2021 om 13:35 uur

James

Aad schreef:

Dus jij ziet liever 1 jaar duur betaalde veteranen en het risico weer in de financiële shit terecht te komen dan het doen met wat goedkopere en jongere spelers met de kans dat we dan eindelijk eens quitte spelen. Ik weet wel wat ik liever zie gebeuren.
Een stad als Den Haag moet eredivisie spelen, het is een schande dat we eruit zijn. Vele clubs maken verlies en spelen in de hoogte divisies. Supporters van Den Haag verdienen het dus ook gewoon om hun ploeg in de hoogste divisie te hebben. De grote wijze mannen moeten daar gewoon voor zorgen, is het niet linksom dan maar rechtsom.
0
Zondag 4 juli 2021 om 15:45 uur

Superfc

Goedemorgen
Maandag is 1e horde van alles. Nu VANAD een stap terug ruimte voor groep Maas. Ze willen er 10 mio in pompen maar wat de plannen zijn is onduidelijk. Wel lekt er her en der wat uit zodat geruchtenstroom weer lekker loopt.
Als simpele supporter wacht ik weer rustig af. De plannen van VANAD vond ik niet heel vernieuwend (mooie versie van zelf broek op houden) maar het deel waar aandelen naar supporters ging en bestuurlijke vernieuwing ook. Op voetbal vlak was VANAD nou niet echt duidelijk.
Daar over gesproken; hier draait te om.
Dat spelers eieren voor hun geld kiezen snap ik oprecht. Dat er zolang niks duidelijk is er geen speler bij komt ook. Ik verwacht eerlijk gezegd dat de sterkte selectie afhankelijk is van de plannen van de nieuwe eigenaar. Grote vraag is wie is nu in charge op voetbal vlak?
De voorbereiding en oefen campagne is nou niet professioneel en ook de site van ado met spelers als good old Gomolt nog keurig bij de selectie zo kan ik nog wel doorgaan maar ja... we moet vooruit .
Daarom hoop ik snel op duidelijkheid en rust op alle vlak en volr iedereen (van supporter tot personeel).
Overigens mocht VANAD noet de eigenaar worden zou ik hem wel vragen of hij shirt sponsor of iets dergelijks wil worden en andersom bij groep Maas.
0
Zaterdag 3 juli 2021 om 07:33 uur

Advertentie

Dennis72

ghostdrift schreef:

Trek je zelf de portemonnee ben je gelijk eigenaar hoef je ook geen entree meer te betalen 🤣🤣🤣
Domme opmerkingen hij heeft gelijk niemand heeft zin om weer met 2000 supporters in het stadion te zitten

En weer onderaan te bungelen

Heb jij waarschijnlijk niet meegemaakt
0
Donderdag 1 juli 2021 om 10:39 uur

GroenGeelHart070

grijze gek schreef:

Maas/Jol, hoe sneller uit de KKD des te beter
Mijn gevoel schreeuwt dat ook dus ook ik zou snel geneigd zijn te zeggen dat de keuze op Maas/Lentze moet vallen.

Echter, mijn verstand zegt dat te grote stappen maken de oorzaken van de (al tientallen jaren) bestuurlijke problemen niet oplost. De club moet eens goed bestuurd gaan worden zodat deze chaos voor altijd pleite is.
Daarnaast blijft het belangrijk dat HSC betrokken wordt zodat de stem van de supporters gehoord wordt. Steun van ons aan hen is dus ook echt van belang voor ons allemaal. We moeten af van verschillende kampjes en clubjes in en om onze club en de club moet voor iedereen op nr.1 staan, zonder eigen belangen, en als achterban 1 sterke 12e man. Dan gaat het pas wat worden!
Mijn verstand zegt dus dat Nederlof voor de continuïteit de beste speler is. Alle winsten gaan vanzelf komen als de club goed en gezond bestuurd wordt. Vanuit de jeugd gaat dan ook eindelijk veel talent doorstromen en resultaten gaan dan volgen. Kan 2 jaar duren, kan 5 jaar duren, maar alle geledingen zullen eindelijk geoptimaliseerd zijn. Dat verdient onze club en wij dus ook!
0
Donderdag 1 juli 2021 om 08:00 uur

Nu online

Franky, Piotr, J001, Vos, wiegah070, LemonHaze en 96 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 254
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5