Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: wedstrijd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 265
Volgende pagina

Gast

Grote klasse Reijntjes eerste wedstrijd zonder publiek maar maakt jou toch geen reet uit net als al die boetes om die amateur trainer aan te stellen zonder diploma. Allemaal geen probleem toch voor onze plucheplakker.
0
Vrijdag 15 juli 2022 om 19:24 uur

Madmax

1 wedstrijd zonder publiek tegen rivaal DB die zeker met 95 man was gekomen.
En Beugelsdijk gaat naar het ambitieuze HS.

Nou nou ik zie het niet meer zitten........
0
Vrijdag 15 juli 2022 om 19:16 uur

Haraldberg1

Redactie!!!
Steeds weer word ik op deze site geconfronteerd met “laatste wedstrijd ADO-Excelsior”
Haal deze reminder er ajb af!!! Niet goed voor mijn hart!!!
0
Vrijdag 15 juli 2022 om 18:09 uur

Langebach2

Aad schreef:

Omdat de technische mensen bij onze club zo verstandig zijn om zich niet te laten leiden door sentiment. Daarom gaat hij naar Helmond Sport.
Om eerlijk te zijn heb ik nu liever Tom Beugelsdijk dan Daryl Werker in de KKD.
Maar goed die Siereveld ben ik wel benieuwd naar in de wedstrijd tegen Beveren.

0
Vrijdag 15 juli 2022 om 18:00 uur

Ranthehague

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

KNVB straft ADO: duel zonder publiek
ADO speelt de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen voor lege tribunes.
Lees het nieuwsbericht
Helemaal niks mis mee. Den Bosch is op zich al een risico wedstrijd en mocht het meteen de eerste wedstrijd uit de hand lopen dan is de toon voor het seizoen alweer gezet. Dus hoe vervelend ook, ik denk dat we hier best ‘gelukkig’ mee mogen zijn. 1 wedstrijd is ook erg billijk lettend op de teringzooi tegen Excelsior
0
Vrijdag 15 juli 2022 om 17:59 uur

Advertentie

GroenGeelHart070

Eeuwig Den Haag schreef:

Grote sterke rechtsbuiten die in de jeugd bij Arsenal het goed deed. Speelde toen wel in de sterkste lichting van Arsenal jeugd in jaren (Malen, Nkethiah, Willock, Reine-Adelaide).

Vorig seizoen zwaar geblesseerd en spelend op het derde niveau van Frankrijk. Tja of dat een goed niveau is, geen flauw idee
We willen vast niet alleen maar concurrentie voorin hebben, de verdediging moet ook minder kwetsbaar ogen. We hebben inmiddels al variërende aanvallende impulsen, nu nog medogenloze jongens voor achterin. Elke wedstrijd 4-3 geeft alsnog niemand een rustig gevoel. Evt. alleen nog Kishna erbij en verder alleen nog ogen en oren open houden om een geroutineerde buitenkans voor centraal achterin
0
Vrijdag 15 juli 2022 om 15:50 uur

MichelAdamsMatje

Zo is het Bleis. Afgelopen seizoen zo veel meer genoten van het spel dan de voorgaande twee k*tseizoenen waarbij je grootste deel van de wedstrijden niet van de eigen helft kwam, en vaak 0 doelpogingen in een hele wedstrijd had.

Dan liever zo en dan maar knallen in de KKD totdat we klaar zijn voor de ED. Als we nog zo`n seizoen hebben als afgelopen seizoen ben ik er blij mee!
0
Donderdag 14 juli 2022 om 17:27 uur

Ado Vakkie S

Bleek schreef:

Precies dit Law!

Maar hier delen ze liever een link om minderjarige voor de bus te gooien. In de oorlog hadden ze een naam voor dat soort mensen.
Los van het IQ: totaal geen respect, genade of begrip voor de bij de rellen en vernielingen betrokken individuen. Excuses, als die er al zijn, mogen ze voor de rechter brengen. Merendeel had er niks te zoeken en hebben de club schade toegebracht in hun sensatiezucht. In materiele en immatateriele zin. Aantal hebben tijdens de wedstrijd al niks van de wedstrijd meegekregen. Indirect zijn ze ook debet aan het niet promoveren, zo is mijn persoonlijke mening. Opgefokt tuig. Niks Reijnders met zn opendeurbeleid of hard optredende politie. Er zijn grenzen en die zijn overschreden. Klaar. Stop het huftergedrag!
0
Donderdag 14 juli 2022 om 12:35 uur

Baco070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO heeft Zwarts binnen
Joël Zwarts komt ADO Den Haag versterken.
Lees het nieuwsbericht
Ik hoop dat Joel uit de voeten kan en vooral wil op de buitenkant want zie hem Thomas er niet zomaar uit spelen. In een 4-4-2 of 3-5-2 met voorin de ruit Zwarts-Verheijdt-deWaal lijkt me dan wel weer interessant. Als hij net zo goed klikt met Thomas en Max zoals ze lieten zien tegen Laakwa kan het nog wel is een gevaarlijke voorhoede worden.

Moeten ze elkaar wel de doelpunten gunnen en gewoon afleggen als dat beter uitkomt. Vaak zie je dat als een spits op een andere positie moet spelen omdat er een (betere) in de selectie zit, ze vaak elkaar geen bal gunnen en hun eigen wedstrijd spelen. Ik hoop dat Kuyt dit goed gaat managen…
0
Woensdag 13 juli 2022 om 18:51 uur

Nu online

Sprinkhaan070, Langebach2, James, Heino, Tante Wil, Erik070, Franky, RemcoOnX, Rob2002, J001 en 82 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 265
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
1-1
24 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 36 - 79
2 Excelsior 36 - 71
3 ADO D.H. + 36 - 67
4 FC Dordrecht 36 - 65
5 SC Cambuur 36 - 65
6 Graafschap 36 - 59
7 Telstar 36 - 58
8 FC Emmen 36 - 53
9 Den Bosch + 36 - 52
10 Roda JC 36 - 49
11 FC Eindhoven 36 - 48
12 Jong AZ 36 - 46
13 Helmond Sp. 36 - 46
14 VVV-Venlo 36 - 41
15 MVV Maastr. 36 - 37
16 TOP Oss 36 - 36
17 Jong Ajax 36 - 35
18 Jong PSV 36 - 27
19 Jong Utrecht 36 - 20
20 Vitesse -39 36 - 1