Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: spelers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 308
Volgende pagina

grijze gek

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik zeg zaterdag 1 juli.
Maandag 3 Juli met 8 spelers of onder 21 moet aanvulling geven
0
Zaterdag 24 juni 2023 om 17:28 uur

BLEISWIJK-1

slash070 schreef:

Als je voor promotie gaat met een trainer die speelt om te winnen ipv niet te verliezen, kan Verheydt als spits ons naar de eredivisie brengen. Weet niet hoe zijn contract in elkaar zit, maar als er ook een vaste transfersom in staat moet je je afvragen of je daar zelf een andere scorende spits voor terug kan halen. In elk geval zijn salaris en contract niks aan verhogen, is wel goed zo met die gasten, er zijn grenzen.

Effe nog, ik kijk niet naar afgelopen seizoen, toen was alles en iedereen gewoon kut, en heb het alleen over kkd niveau.
Verheydt heeft met zowel ADO, GAE en Almere op de drempel van de eredivisie gestaan. En telkens lukte het bij hem niet om zijn team over de streep te trekken.

Ik geloof heel erg dat bepaalde spelers dit aan hun kont hebben hangen. Daarbij ben ik er van overtuigd dat zijn beste jaren voorbij zijn. Hij is al niet heel soepel in zijn scharnieren. Maar dit gaat alleen maar erger worden.

We zijn nu toch bezig met een nieuwe selectie. Dan is het misschien wel beter om afscheid te nemen van de oude baas.
0
Zaterdag 24 juni 2023 om 17:21 uur

slash070

rd.. schreef:

Dit gebeurt bij tal van bedrijven. Iedereen laat zich begeleiden/coachen. Ik denk dat dit een goede ontwikkeling is. Salaristechnisch past dit blijkbaar goed. En die De Wit is niet de minste die onbezoldigd(?) meekijkt. Ik heb er wel vertrouwen in. Kan niet goed vertellen waarom, maar Naat en Joor lijken gekozen te zijn als gevolg van een plan. In plaats van naar lukraak aan te nemen wat er bij je aanbelt voor een vacante positie.
Een frisse zelfstandige AD en TD met kennis van zaken, die sámen met de eigenaar de club omhoog brengen en daar houden, meer verlang ik niet. Want die Berestain was ook geen succes met z’n door makelaars aangesmeerde trainer en spelers.

En wat het plan is weet ik niet, Mathijsen riep promotie. Maar we kunnen er van vinden en er een verhaal van breien wat we willen, het is gewoon niet normaal dat het zolang duurt. Kan net zo goed zijn dat het wachten is op dat budget om te promoveren, zoals Wang toen, met z'n tussenrekeningen, nationale feestweken, regerings regelementen, weet ik veel wat ons toen allemaal werd wijsgemaakt.
0
Zaterdag 24 juni 2023 om 09:38 uur

Langebach2

MichelAdamsMatje schreef:

Zou toch wel fijn zijn als je onze nieuwe aanwinsten dan ook meteen medisch en conditioneel zou kunnen checken...

Nee joh, doen wel tegen het einde van het transfer window, of pas daarna met de transfervrije spelers, dat heeft ons nog nooit windeieren gelegd.

Tempo maken!
Spelers wachten. Ook als je in de categorie Sven Nieuwpoort, Danny Bakker, Kees de Boer moet shoppen.
0
Zaterdag 24 juni 2023 om 09:22 uur

MichelAdamsMatje

Aad schreef:

De eerste dagen staan meestal in het kader van een medische en conditionele checkup. Weinig activiteit op het veld maar meer iets voor artsen en fysiotherapeuten. Trainers zijn dan alleen maar een sta-in-de-weg.
Zou toch wel fijn zijn als je onze nieuwe aanwinsten dan ook meteen medisch en conditioneel zou kunnen checken...

Nee joh, doen wel tegen het einde van het transfer window, of pas daarna met de transfervrije spelers, dat heeft ons nog nooit windeieren gelegd.

Tempo maken!
0
Zaterdag 24 juni 2023 om 09:04 uur

Red

FJDH schreef:

Hoe komt hij ook op 8 contractspelers??

Ik tel;
Wentges, Niekiema, vd Riet
Asante, Werker, Siereveld, Absalem, Owusu
Klas, Esajas, Sellouki
Sleegers, Struick, Verheydt

en dan zullen er vast wat van de o21 ook vastleggen..
Klopt helemaal. In totaal 28 spelers.

Overigens Wentges, Nikiéma en Vd Riet geen veldspelers, maar keepers.
Hoe dan ook meer dan 8. Over het exacte aantal kun je twisten.
0
Vrijdag 23 juni 2023 om 23:54 uur

Advertentie

Gast

Nogmaals Mathijssen hoeft niks te bespreken met Franken hij ziet hem niet zitten na zijn wanstaltige prestaties en gedrag. En welk publiek ziet hem zitten de meeste gaan nog over hun nek als ze aan die wedstrijd tegen Excelsior denken. Hier op de box is hij misschien populair maar die 10 of 20 hoeft Mathijssen niet serieus te nemen. Ga anders lekker bij onder 21 kijken naar dat fantastische voetbal. En inderdaad welke spelers lopen met hem weg 75 procent is allang verdwenen en spelers denken sowieso maar aan één ding en dat is zichzelf. Dat gezegd hebbende ben ik zeer benieuwd welke namen van trainers er morgen weer in die pulpbladen staan.
0
Vrijdag 23 juni 2023 om 23:03 uur

Sprinkhaan070

Kees schreef:

Franken favoriet bij spelers en groot gedeelte publiek.
Waarom hem reeds verkondigen dat hij het niet wordt als je nog geen nieuwe trainer hebt?
Beetje idee van geen oude schoenen weggooien voor je nieuwe hebt.
Welke spelers? 75% is weg.
0
Vrijdag 23 juni 2023 om 20:34 uur

Kees

Franken favoriet bij spelers en groot gedeelte publiek.
Waarom hem reeds verkondigen dat hij het niet wordt als je nog geen nieuwe trainer hebt?
Beetje idee van geen oude schoenen weggooien voor je nieuwe hebt.
0
Vrijdag 23 juni 2023 om 19:32 uur

Dappere dodo

Begin het toch wel langzaam op te geven voor een goede afloop… de trainer had er natuurlijk allang moeten zijn, aangezien maandag de eerste training is. Moeten de spelers dan naar Rijswijk gaan en daar pas zien wie er voor de groep staat?

0
Vrijdag 23 juni 2023 om 16:35 uur

Nu online

Wahter, Langebach2, Franky, KickOff, Marcie, yesyes, Bolskie, ADOZoetermeer, ADO079, lernst en 71 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 308
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
1-1
24 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 36 - 79
2 Excelsior 36 - 71
3 ADO D.H. + 36 - 67
4 FC Dordrecht 36 - 65
5 SC Cambuur 36 - 65
6 Graafschap 36 - 59
7 Telstar 36 - 58
8 FC Emmen 36 - 53
9 Den Bosch + 36 - 52
10 Roda JC 36 - 49
11 FC Eindhoven 36 - 48
12 Jong AZ 36 - 46
13 Helmond Sp. 36 - 46
14 VVV-Venlo 36 - 41
15 MVV Maastr. 36 - 37
16 TOP Oss 36 - 36
17 Jong Ajax 36 - 35
18 Jong PSV 36 - 27
19 Jong Utrecht 36 - 20
20 Vitesse -39 36 - 1