Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 330
Volgende pagina

rd..

kojak1 schreef:

eiting heeft de rechtzaak verloren.
Klopt! En terecht. Zo zijn club onder druk zetten, het lekken van een geheime clausule (of door zijn zaakwaarnemer). Streuer die eigenlijk ook nog meegaat in het spelletje door te zeggen dat hij niets van de clausule wist. Het kan natuurlijk, maar het riekt. Raar verhaal. Maar het zal wel rond komen of zijn, want van Mieghem was wel heel snel hier.
0
Woensdag 23 augustus 2023 om 08:53 uur

DHFC070

v.Mieghem ben er heel blij mee. Ervaring heb je ook nodig en heeft recent bewezen nog te kunnen presteren op eredivisie niveau. Dat kan je van veel namen die je langs ziet komen, laat staan al die oud spelers, niet zeggen. Kijk waar we vandaan komen, 12e geëindigd in de KKD met een tekort van 8 miljoen. Dan mag je blij zijn met bankzitters/basisspelers uit de eredivisie zoals Volendam.

Ben het wel met Lellow eens dat dit wel aangeeft hoe diep we gezonken zijn als 3e stad van het land. Enige oplossing is om je verwachtingspatroon bij te stellen...

Geef Bolt, Mathijssen en v.Grinsven aub de kans want deze ellende komt namelijk niet door hun maar door de voorgangers. Enige manier om uit deze neerwaartse spiraal te komen is continuïteit & beleid > kost geduld en tijd.
Iets waar wij als supporters ook veel invloed op hebben net zoals naar het stadion komen. Want of je nu om de week bent uitverkocht (Nac 17k, Willem2 11k) of 5,5k trekt maakt echt wel een verschil. Bij de genoemde voorbeeldclubs is het ook geen koek & ei geweest om het maar op zijn zachtst te zeggen.
0
Woensdag 23 augustus 2023 om 08:13 uur

Eeuwig Den Haag

Lellow schreef:

Iedereen in de stress omdat iemand die niet staat te springen om een 33 jarige buitenspeler die 2 seizoenen geleden bij de titelkandidaat een goed seizoen draaide .

Nou moet ik een lijstje opsommen van talenten die haalbaar zijn.

Zal een lijstje geven met spelers die NOOIT ADO 1 hebben gehaald omdat er al ALTIJD weer een of andere Hans Worst trainer of TD was die jeugd geen kans gaf.

Youri Vergeer
Hicham Faik
Lance Duivensteijn
Jerdy Schouten
Pascal Struijk
Denzo Kasius
Sven Mijnans
Gustavo Hamer

Heel misschien lopen dit soort gasten gewoon rond in de regio.
Dit heeft echt niks met van Mieghem te maken of andere alternatieven. De helft van de spelers die je opnoemt konden toen ze 16 werden gewoon naar een grotere club en deden dat logischerwijs ook
0
Dinsdag 22 augustus 2023 om 20:21 uur

Lellow

Iedereen in de stress omdat iemand die niet staat te springen om een 33 jarige buitenspeler die 2 seizoenen geleden bij de titelkandidaat een goed seizoen draaide .

Nou moet ik een lijstje opsommen van talenten die haalbaar zijn.

Zal een lijstje geven met spelers die NOOIT ADO 1 hebben gehaald omdat er al ALTIJD weer een of andere Hans Worst trainer of TD was die jeugd geen kans gaf.

Youri Vergeer
Hicham Faik
Lance Duivensteijn
Jerdy Schouten
Pascal Struijk
Denzo Kasius
Sven Mijnans
Gustavo Hamer

Heel misschien lopen dit soort gasten gewoon rond in de regio.
0
Dinsdag 22 augustus 2023 om 20:15 uur

Baco070

Langebach2 schreef:

Van Mieghem heeft een goed aanbod gehad van ons als je het zo leest. Gaat er financieel op vooruit dus.
Blij dat hij er bij is.
Ja uiteindelijk gaatie erop vooruit. Hij zal op jaarbasis niet meer verdienen als in Volendam maar als hij daar laten we zeggen 100.000 verdient denk ik dat wij hem een 2-jarig contract voor 75.000 of iets in die trend. Zo zal hij aan het einde van de streep meer geld verdienen. En betalen wij ondertussen een lager salaris

Bedragen zullen vast wel anders zijn.
0
Dinsdag 22 augustus 2023 om 19:25 uur

Madmax

purnie&pino schreef:

Ben je nou serieus of niet ? 🤣
Nee joh tuurlijk niet man ........


.... of wel 🙃
0
Dinsdag 22 augustus 2023 om 19:13 uur

purnie&pino

Madmax schreef:

Gezeik over die van Mieghem ... is The King Elvis eral
Ben je nou serieus of niet ? 🤣
0
Dinsdag 22 augustus 2023 om 19:08 uur

slash070

schreef:

Bolt kiest duidelijk voor een aanpak, waar bij ze eerst de mensen binnen de club een kans hebben geboden. Het resultaat daarvan hebben wij gezien.

Ik was het wel eens met onze nieuwe directrice in de podcast, dat het juist een kracht is dat een eigenaar iets meer highover mee kijkt en niet overal een vinger in de pap wil hebben. Ze laten de club, de club zijn.

Nu hebben zij Nederlandse bestuurders neergezet en doelstellingen meegegeven om dit binnen de cultuur van de club te realiseren.

Is dat niet wat we allemaal continue gezegd en gewild hebben, voornamelijk in het tijdperk-Wang?
Krijgt de directie de middelen om de doelstellingen van Bolt te bewerkstelligen, of moeten ze daar eerst zelf voor zorgen zoals het al jaren gaat, én omschrijf de cultuur van de club ADO Den Haag eens?
0
Dinsdag 22 augustus 2023 om 15:33 uur

Advertentie

Lellow

Pepmans schreef:

Speelt basis in de eredivisie.
Seizoen 21/22 in de KKD met 37 wedstrijden, 11 goals en 16 assists.

Deze man is voor ons nu geweldig.
Ik kan ook de cijfers van Thomas Verheydt erbij halen in 21/22 .

Ik noem het een hele grote kruimel voor ons .

Grote blij hoor die gaat ons enorm helpen en ook geld opleveren ondanks dat hij een jongen zoals Komljenovic of Struick in de weg zal staan .
0
Dinsdag 22 augustus 2023 om 15:16 uur

slash070

Van de spelers die van vorig jaar zijn gebleven waren de meesten toen ook al niet goed genoeg, die zouden vervangen moeten worden. Wie niet goed genoeg is voor de basis is ook niet goed genoeg om in te vallen.

Zijn er trouwens nieuwe shouters bijgekomen of van naam veranderd deze transferperiode, en de 'insiders' definitief vertrokken?
0
Dinsdag 22 augustus 2023 om 14:03 uur

Nu online

Tante Wil, Dennis72, Lellow, ADODENHAAG, wiegah070, kojak1, zwart51, Bleek, Mr. FC DEN HAAG, grijze gek, Kees, Vinz en 143 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 330
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5