Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: spelers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 334
Volgende pagina

supporter-noord

Mr.070 schreef:

Klaar, over en uit.

Tot volgend seizoen.
Ik hou het op sint juttemis.
Zonde van mijn tijd om hier nog naar te gaan zitten kijken.
Wat een onsamenhangend zooitje.
3 a 4 leuke spelers, de rest is bagger.
0
Vrijdag 28 april 2023 om 22:06 uur

GroenGeelHart070

Jammer, het was het hele seizoen gewoon niet goed genoeg. Aangezien met name de verdediging zo kwetsbaar was begrijp ik niet waarom Breinburg en Klas vaak niet speelden.
Maar goed, vanaf nu spoedig alle focus op een nieuwe AD, TD, trainer en vervolgens aanvullende spelers naar het spel dat ze willen spelen komend seizoen
0
Vrijdag 28 april 2023 om 21:56 uur

Mr.070

kako schreef:

Elke trainer......ik weet er wel eentje, en die mis ik vreselijk, was de trainer die de afgelopen tien a twintig jaar het leukste voetbal liet zien. Maar door menige post hier afgezeken wordt, onbegrijpelijk. Het gaat er niet alleen om hoe je t neerzet maar 't gaat vooral om je ploeg te motiveren. Blij dat t seizoen weer voorbij is. Kunnen we weer vooruitkijken naar t volgende bagger jaar.
Wie precies?

Ik ben niet bang dat Dick deze spelers niet zou motiveren. Menig speler kijkt tegen Dick op. Je kan echt wel als je een beetje voetbal inzicht hebt precies zien welke spelers er geen kut van kunnen en welke wel / of waar heb dit moment niet uit komt. En ik denk dat meer dan de helft wat nu speelt gewoon niet beter kan spelen. Dit is gewoon het niveau en dat gaat ook nooit beter worden.
0
Vrijdag 28 april 2023 om 20:50 uur

Mr.070

Vak_W schreef:

Vlag was het hoogtepunt tot nu toe...
Met alle respect maar wat hebben wij nou te zoeken in de play-offs? Het is toch niet om aan te gluren. Als je zoveel kansen heb om met beide handen aan te pakken maar je weigert die te pakken dan kan je maar beter na deze laatste 4 wedstrijden lekker stoppen en heel snel proberen een nieuw team te gaan bouwen.

Elke trainer die je hier op zou zetten kan hier niks van maken. contrast met de 2 a 3 voetballers die kunnen ballen is te groot met de andere 8 a 9 spelers.
0
Vrijdag 28 april 2023 om 20:24 uur

Mr.070

Sprinkhaan070 schreef:

Op sofascore kan je zijn gedetailleerde statistieken zien. Ik vraag me oprecht af wanneer je hem een goede wedstrijd hebt zien spelen. Die zijn denk op 2 vingers te tellen.
Mee eens, maar je zou toch moeten gokken en hopen op wonderen met zulke spelers. Volgend seizoen ga je niet veel spelers kunnen kopen ben ik bang, de portefeuille zal weer leeg of met 4 lagen dicht gekit zijn.
0
Vrijdag 28 april 2023 om 20:02 uur

Advertentie

purnie&pino

grijze gek schreef:

Jong Ajax - ADO Den Haag
Maandag 8 mei 2023

En 6 mei Ajax-AZ, zouden ze dan echt op maandag met jong spelen????
Alle spelers die minder dan 45 min hebben gespeeld die zullen dan gewoon tegen ons spelen..
0
Vrijdag 28 april 2023 om 17:02 uur

Sprinkhaan070

Vink schreef:

Dick mocht 3 versterkingen halen, waarbij hij het bij Sleegers en Stevens liet. Aangezien van Breemen al als versterking werd gezien.

Als hij budget technische nog een versterking mag en kan halen en dit na laat dan neem je genoegen met wat je hebt, lijkt mij of hij had meer dan 3 versterkingen halen.

Voor degene die zeggen dat Bolt niets doet. Bolt wist dat ze 8 a 9 miljoen moesten bij leggen dan is het niet heel gek dat ze in het begin vh seizoen niet nog meer geld hebben uit gegeven.
Dan moeten die versterkingen wel op dat moment naar een club willen waar het één grote teringzooi is en die 17e in de kkd staat.
Veel spelers hebben nee gezegd tegen Advocaat. Heeft hij zelf gezegd.
0
Donderdag 27 april 2023 om 23:01 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Meer mogelijkheden voor Advocaat tegen Helmond
Dick Advocaat kan thuis tegen Helmond Sport weer over twee belangrijke spelers beschikken.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 27 april 2023 om 11:52 uur

purnie&pino

Eeuwig Den Haag schreef:

Manu is gehuurd en dus niet van groningen. Pepi ook gehuurd, keert absoluut niet terug ook. Abraham nog niet veel laten zien, zou wel in de kkd goed kunnen zijn idd.

Maar niet te vergelijken met Laursen , Armenteros en Hansson van Heracles die op eredivisie (of nog hoger) niveau al hun goals maakte. Bizarre statistieken van die 3 overigens ondertussen in de kkd. Dan hoeft de rest van je elftal niet eens zo briljant te zijn.

Als wij vorig seizoen een linksbuiten met zulke statistieken hadden gehad naast Steijn en Verheydt waren we 100% direct gepromoveert ondanks de puntenaftrek.

Ik ben niet zo bekend met de aanval van cambuur, maar denk dat de degradanten voornameliijk afhankelijk zijn van de kwaliteit die ze vanuit de eredivisie meenemen. Echt nieuwe toppers halen als KKD’er is toch vrij moeilijk gebleken. Ben benieuwd.
Groningen heeft gewoon een hoog budget en denk dat veel spelers gewoon naar Groningen willen ook al spelen ze kkd
0
Woensdag 26 april 2023 om 11:27 uur

grijze gek

Eeuwig Den Haag schreef:

Matteo Waem, centrale verdediger en captain van MVV gratis op te halen door een adminstratieve fout van MVV. Gelijk doen zou ik zeggen voor volgend seizoen
Bij den haag liggen ze al jaren te snurken, aankomende selectie is pas volledig als we weer 6 weken aan het voetballen zijn met een hoop buitenlandse spelers.
Zoals Dickie al zei, er komen mensen die totaal niks met den haag hebben
0
Dinsdag 25 april 2023 om 20:22 uur

Nu online

Lellow, Langebach2, Jk23, kojak1, Aad, RemcoOnX, Madmax, CrazieD, James, Tante Wil, Kees, GroenGeelHart070, Swaber, ADOZoetermeer, Rob2002, Michiel en 105 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 334
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
1-1
24 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
Vandaag om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 36 - 79
2 Excelsior 36 - 71
3 ADO D.H. + 36 - 67
4 FC Dordrecht 36 - 65
5 SC Cambuur 36 - 65
6 Graafschap 36 - 59
7 Telstar 36 - 58
8 FC Emmen 36 - 53
9 Den Bosch + 36 - 52
10 Roda JC 36 - 49
11 FC Eindhoven 36 - 48
12 Jong AZ 36 - 46
13 Helmond Sp. 36 - 46
14 VVV-Venlo 36 - 41
15 MVV Maastr. 36 - 37
16 TOP Oss 36 - 36
17 Jong Ajax 36 - 35
18 Jong PSV 36 - 27
19 Jong Utrecht 36 - 20
20 Vitesse -39 36 - 1