Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 350
Volgende pagina

slash070

grijze gek schreef:

Was best wel redelijk druk op Noord, de rest was natuurlijk afgesloten, bij 3-0 (rust) had ik het wel gezien, op sommige momenten combineerde ze leuk.
Wat ook leuk was de vrouwelijke scheidsrechterinnetje
Deed het goed, einduitslag geen idee, kijkstraks wel op west
PS: Slash er was zat
Ok, beter dat er toch een biertje gehaald kon worden, volgens ingewijden Sup. Home van de week niet. Had je eigen vaas mee?

Ben zelf niet geweest, Haga gaar donderdag eerst aan mij knutselen, daarna hopelijk weer snel ter been om scheeft te lopen van het pimpelen.

Dat het in stadion was is gezien de weersomstandigheden prima gedaan natuurlijk, wel kut van de eerder opgelegde beperkingen voor zo',n dag. Huidige directie kon het niet meer veranderen, of ze vonden het wel best of wisten het niet eens, weet ik veel. Een regio selectie elftal van verschillende amateurclubs had ook een stuk leuker
geweest als tegenstander op z' n dag, ipv dat gelegenheids reserve elftal uit België.

Maar genoeg kritiek van iemand die niet eens geweest is zoals ik. Hopelijk volgend jaar een echte open dag zoals een open dag voor de hele familie bedoeld is. Met veel.meer bezoekers, en een zonnetje er bij natuurlijk, en als eredivieclub. . .

0
Zaterdag 5 augustus 2023 om 17:30 uur

GroenGeelHart070

Ben benieuwd of de open dag druk bezocht wordt en hoe de oefenwedstrijd verloopt..
0
Zaterdag 5 augustus 2023 om 15:04 uur

rd..

BLEISWIJK-1 schreef:

Op dit moment zie je dat veel clubs, groter en beter dan ons, nog een beslissing moeten nemen. Welke spelers worden verhuurd of verkocht? Hier wachten wij, maar ook andere clubs op. Dan zal men toe willen slaan.
Precies. Plus dat de jongens die nu wel beschikbaar zijn, wachten op de beste optie. En van een langere vakantie genieten.

Je moet ook maar het krijgen wat je hebben wil. Je leest zo vaak dat het "dom is dat we die of die niet vastleggen", alsof het een snijplank is die je bij de Blokker koopt. Zo werkt het gewoon niet.
0
Zaterdag 5 augustus 2023 om 14:29 uur

BLEISWIJK-1

FJDH......wat spelen we vandaag? 4-3-3? Jij moet dit weten? Of wacht ik nog even op West?
0
Zaterdag 5 augustus 2023 om 13:49 uur

BLEISWIJK-1

Langebach2 schreef:

Dat lijkt mij niet. Ze wachten en wachten. En uiteindelijk toch voor de 2e en 3e keus gaan.
Op dit moment zie je dat veel clubs, groter en beter dan ons, nog een beslissing moeten nemen. Welke spelers worden verhuurd of verkocht? Hier wachten wij, maar ook andere clubs op. Dan zal men toe willen slaan.
0
Zaterdag 5 augustus 2023 om 11:12 uur

Advertentie

Johannes

Met het risico dat het als heel neagtief opgevat wordt: lukt het meer mensen niet om die gratis kaart voor de open dag te bestellen? Of mag dat vandaag gewoon niet meer?
0
Zaterdag 5 augustus 2023 om 08:22 uur

ypenburg070

Heeft iemand een idee of je een digitale SCC krijgt?
Hardcopy is binnen, maar vorig jaar een digitale was ook fijn.
0
Vrijdag 4 augustus 2023 om 15:11 uur

slash070

Kees schreef:

Bron?
Staat op een internet. Dacht Hyves of zoiets high-techs.
0
Vrijdag 4 augustus 2023 om 13:32 uur

Superfan

Bleek schreef:

We hebben door de jaren prima spelersbudget gehad. Het is alleen uitgegeven aan de, in mijn optiek, verkeerde spelers/ contracten.

We gaan het verder niet eens worden schat ik zo in.
Laten we hopen dat we de komende jaren veel geld overhouden aan transfers
Je hebt gelijk gozer. We zitten hier niet om elkaar aan te vallen ofzo. Ik hoop dat er nog een ‘beul’ voor het middenveld gehaald wordt en 1 of 2 snelle buitenspelers.
0
Vrijdag 4 augustus 2023 om 13:03 uur

slash070

fcdh17 schreef:

En had toen een blessure en vroeg of hij dit via de club kon herstellen, mocht het allemaal zelf gaan regelen…

Dat weet ik niet. Gaan altijd na afloop verhalen rond over spelers die bij een aantal supporters wel of niet lekker lagen. Lees ook net dat Verheydt ook ruim vijf ton verdiende, mocht ook nog Netflix account van Rijntjes gebruiken waarschijnlijk

Gaat erom dat zodra spelers ergens meer kunnen verdienen ze weg zijn, en geef ze eens ongelijk. Twente heeft een Nederlandse subtop begroting, , kunnen we ons niet mee meten, en zeker toen niet. Was ook nog sportieve vooruitgang voor die jongen, doet het goed nu. Heeft de Haagse supporters nog op 't veld kunnen uitzwaaien met anderen, en door.
0
Vrijdag 4 augustus 2023 om 11:42 uur

Nu online

Franky en 50 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 350
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5