Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 367
Volgende pagina

Superfan

ADOZoetermeer schreef:

Volgens transfermarkt Haaglandia jeugd. Zie geen WIK staan, moet dan wel iets van pupillen zijn geweest. Als dat de graadmeter van kwaliteit moet zijn.....
Overal een jaartje gespeeld. Avontuurlijk ingesteld of nergens zijn kans gepakt.
0
Maandag 24 juli 2023 om 10:50 uur

grijze gek

Bolskie schreef:

Loopt?
Ja of wilden je met je auto de Jumbo binnen rijden?
Maar ik snap wat je bedoeld, ja Jef looooooooooopt ook
0
Maandag 24 juli 2023 om 08:39 uur

patje29

Jordy schreef:

Weekendverlof?
Als je je kind verliest dan kan ik je zeggen dat weinig je meer interesseert. Maar dat kon je niet weten.

Ik wil weer lekker met jullie mee praten en dingen die ik nog hoor delen. Of het nou klopt of niet, of wel doorgaat of niet, uiteindelijk willen we allemaal het beste voor ado
0
Zondag 23 juli 2023 om 23:56 uur

slash070

Kees schreef:

En wat dacht je ervan dat ze Franken al zo vroeg hebben afgeserveerd. Die wil absoluut zelfs geen eerste assistent meer worden.
Of de lijst met trainers voor de jeugdopleiding 2023-2024 werd gepubliceerd door ADO, en AD Haagsche Courant maakte daar een verhaal van dat Franken was afgevallen voor het eerste. Kan ook.
0
Zondag 23 juli 2023 om 19:46 uur

grijze gek

Langebach2 schreef:

Met deze selectie ben je nog minder dan FC Dordrecht.
Dus er moet nog heel wat bij wil je kunnen strijden voor plek 8.
Met 2500 seizoenkaart houders kan je wel lekker overal zitten waar je wilt (of staan) '
Ach met Jong Utrecht werd hij ook laatste, het is een team in opbouw
0
Zondag 23 juli 2023 om 18:54 uur

James

BLEISWIJK-1 schreef:

Samenvatting.....

De formatie van Darije Kaleziç maakte in de eerste helft geen verpletterende indruk, iets wat overigens ook geldt voor de Belgische gast.

En ADO kwam er de tweede helft niet aan te pas.
Ben benieuwd of Kalezic en Joris nog steeds durven te vertellen dat we voor promotie gaan met deze wereld selectie
0
Zaterdag 22 juli 2023 om 19:48 uur

Bollie74

Haagse Haas schreef:

👋 DEWA!
Of weten wij hoeveel namen deze man al gehad heeft. Ja hoor Joris is de grote man eb bepaalt alles. En Bolt heeft geen reet te vertellen. Iedereen weet dat Amerikanen alles onder controle willen houden. Dus leuk verhaal maar totaal ongeloofwaardig
0
Zaterdag 22 juli 2023 om 09:39 uur

Thehague070

haguhnees87 schreef:

Weet je wat het is er is veel meer aan de hand dat iedereen weet. Bolt wilde Franken als trainer maar Joris absoluut niet.
Er waren al afspraken met spelers die allemaal graag wilde blijven en spelen onder Franken ook zouden er een aantal spelers komen waaronder Amevor bijvoorbeeld.
Nu is het zo erg dat zelfs beristan een stap terug heeft gedaan en alle spelers weg rennen. ADO is helemaal geen prioriteit op dit moment voor bolt.
Hahah sorry maar ik heb enig verstand van zaken qua bedrijfsvoering...werkt gewoon zo niet 't zijn zakenmannen zonder terugdeinzen vooral tegenover hun geld hun wil is echt wet als 't niet gaat zoals 't moest gaan, anders betekent 't miljoenenverlies en dat accepteren zulke Amerikanen al helemaal niet...Ik ben 't echt zeer eens dat 't er allemaal nog totaal niet uit ziet... Uitstraling, aanstellingen van trainer, spelers traagheid Enzovoorts . Wij zien alles van seconde tot seconde zowat en vormen zo onze eigen meningen en kijken eigenlijk van veel meer invalshoeken dan de mensen die daar werken.. Dus zouden ze idd wel eens meer moeten luisteren of op z'n minst open communicatie geven van werkzaamheden/vooruitgang...
Maar vind meer dat wij ons wel eens wat anders mogen opstellen als hagenezen en meer supporten... Geen theorieën overal vandaan toveren maar een seizoenkaart regelen... Iemand die cadeau doen... Merchandise... Whatever
0
Zaterdag 22 juli 2023 om 05:00 uur

Advertentie

Sprinkhaan070

haguhnees87 schreef:

Alle 3 de spelers zijn door kalezic benaderd en gekomen. Joris zijn netwerk werkt niet zo goed en de hogere bazen zijn ook niet zo blij met Joris. Hij schijnt al 4 maanden te weten dat hij deze functie zou krijgen de clubleiding had dus wel verwacht dat hij een plan had en verder was met spelers en trainers.
Word weer een klote seizoen
Wat een onzin shout zeg. In Maart wist Mathijsen nog helemaal niets. De 3e speler komt gewoon via Augsburg uit het netwerk van de eigenaar.

Mathijsen zet naar mijn mening hoog in, bijvoorbeeld het gerucht betreft Akman. Alleen willen deze spelers nog geen keuze maken of wachten op iets beters. Ik verwacht dat de betere spelers pas aan het eind van de transferperiode komen.
0
Vrijdag 21 juli 2023 om 21:37 uur

Langebach2

Joo070 schreef:

Nou helaas vandaag weinig transfers
Of er is weinig vertrouwen in de visie en er kunnen geen fatsoenlijke salarissen betaald worden of Matthijsen probeert het spelers te halen in de categorie onderkant eredivisie en grijpt er steeds naast.
0
Vrijdag 21 juli 2023 om 18:52 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 89 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 367
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5