Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: spelers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 382
Volgende pagina

Thehague070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

'Kuyt draait schorsing ADO-tweetal terug'
Dirk Kuyt zou Edwin Reijntjes vanochtend een ultimatum hebben gesteld.
Lees het nieuwsbericht
Tja...dan zal hij het vanaf nu wel heel goed gaan doen omdat de spelers blij zijn dat Kuyt nu achter hen staat...mits Reijntjes dus weg gaat...zullen zien
0
Woensdag 16 november 2022 om 21:01 uur

rd..

janjazz37 schreef:

Vanavond rellen is de doodsteek voor de club. Svp waardige demonstratie zonder geweld
Eens. Stel dat hij vanavond wordt gepakt. Nee dan hebben we het voor elkaar hoor, dan is het probleem opgelost. Not, alleen maar groter.
Stel, men gaat het stadion slopen. Geweldig zeg. Bereiken we ermee? Niks.
Waardigheid is beter.

Ik denk dat de druk inmiddels hoog zat is en dat het niet lang duurt voor hij uit zichzelf vertrekt.

Kuyt grote klasse dat hij voor zijn spelers gaat liggen.
0
Woensdag 16 november 2022 om 18:54 uur

Gast

Sprinkhaan070 schreef:

Hoe kom jij aan 5 ton dan Simone? Vind het eerder knap dat jij dat kan zien blaaskaak.
Er knap dat jij de salarisstrookjes mag zien van die twee spelers, tweeslachtige pissebed met korte voelsprietjes en lange schaarpootjes.
0
Woensdag 16 november 2022 om 18:10 uur

Gast

Sprinkhaan070 schreef:

Wat lul je nou met je 5 ton man
Knap dat jij kan zien wat beide spelers verdienen, stuk ongedierte.
0
Woensdag 16 november 2022 om 17:49 uur

Gast

Het is goed dat er eindelijk ook vanuit de spelers kritiek komt op onze al is het rijkelijk laat. Nadat de Chinezen de deur uit waren gewerkt heeft onze directeur zijn hand overspeelt zowel qua nieuwe eigenaar als het wegsturen van Brood en daarna twee amateur trainers aanstellen en dan is er ook nog uiteraard ook nog die vrije verkoop van kaartjes tegen Excelsior. Dit was de nekslag wat imagoschade betreft en de minachting van de echte supporters. Zijn positie is nu onhoudbaar en ik hoop dat hij voor de wedstrijd vanavond begint zijn vertrek aankondigde want onze club kan niet nog meer ellende erbij hebben.
0
Woensdag 16 november 2022 om 17:49 uur

Advertentie

GroenGeelHart070

schreef:

Je lacht, maar voorlopig heb ik jou nog geen zinnige dingen zien shouten. Nergens heb ik de spelers nog negatief over Kuyt gehoord. We'll see
0
Woensdag 16 november 2022 om 16:23 uur

GroenGeelHart070

schreef:

Dat heb er niks mee te maken wat een ander doet knuppeltje rozewater! de rellen tegen excelsior was schuld van rijntjes maar nu is het pure opruiing door kishna en verheyd. niks meer en niks anders. ze hadden zo bijdehand moeten zijn op het veld waar ze met hun 5ton niks hebben laten zien.
Ik snap jouw reactie in deze wel. Het is alleen een feit als het rot is in een bedrijf, dat dat uitwerking heeft op de medewerkers. Vorig jaar konden ze, mede door de resultaten, misschien wel wegblijven van die ellende.
Nu volgen reacties elkaar op en dat die spelers het nu uiten is goed want als er een paar weken geen wedstrijd volgt vervolgt de ellende makkelijker met als gevolg dat je smaakmakers zonder slag of stoot vertrekken.
Ik hoop juist dat vanavond de kritiek geuit wordt. De spelersgroep moet dit met de voeten doen en de supporters met spandoeken.
Als er maar geen ellende komt zoals Excelsior-thuis want dan weten we ook dat het stadion voorlopig weer leeg gehouden wordt
0
Woensdag 16 november 2022 om 16:21 uur

Eeuwig Den Haag

schreef:

Een dag voor een wedstrijd dit roepen dan is dat gewoon een oproep tot ellende. Daar is over nagedacht. Maar als jij hamdi en jol zo lekker bezig vond, terwijl ze met een speler of 80 hebben laten komen en gaan plus trainers en de club kapot maakte dan begrijp ik dat jij vrheyd en kishna zo hoog heb zitten. Ze hebben trouwens allebei nog geen pepernoot geraak voor hun 5 ton. Niet meer opstellen en opgerot met die twee want ze hadden op het veld zo bijdehand moeten zijn en nin plaats van in de pers.
Wat een onzin. Reijntjes bepaalde de timing door maandag een interview te geven vol met (volgens de spelers) leugens. Dat die spelers daar dan een dag later op reageren en voor zichzelf opkomen is meer dan logisch.

0
Woensdag 16 november 2022 om 15:15 uur

Sprinkhaan070

schreef:

haags hart hebben dan ga je niet een dag voor een thuiswedstrijd dit roepen maar doe je dat tijdens de wk stop. Nu is het gewoon een oproep tot rellen en dat weten ze zelf ook. En dat haagse hart is zo wie zo een farce, ze spelen hier omdat ze gewoon nergens anders 5 ton konden verdienen. Schorsen die twee en niet meer opstellen en wegwezen. En inmiddels weer lekker oproepen tot ellende weer op internet door kwijltjes met die zelf toch nooit gaan, stoer hoor.
Knap dat jij in kan zien dat beide spelers 5 ton verdienen.
0
Woensdag 16 november 2022 om 11:10 uur

opper

BLEISWIJK-1 schreef:

Zo is het ook niet bedoeld. Het is meer de gedachte.

Ze kunnen 100 keer tegen je schenen trappen. Maar bij 101 is het klaar.

Ik ga vanavond naar het stadion. En mag het niet van je schrijven. Maar ik hou toch wel rekening met wat tumult.
Je mag alles schrijven, maar zou het jammer vinden als mensen in dit soort comments een legitimatie zien om dergelijke gedrag te vertonen. Hoop dat vanavond de spelers voor een goede sfeer zorgen. Het stadion gaat toch anders reageren als we na een kwartier op 2-0 voor staan ipv dat Vente dan al op een hattrick staat.
0
Woensdag 16 november 2022 om 09:33 uur

Nu online

ADO079, Rob2002, carbayon, CrazieD, wiegah070, Edje, 070, Edwin, Bleek, fcsoep, ClubAchterVanDuinen, Ran1972, Erik070, Eeuwig Den Haag, broodjebal070, Bhattoe 74, HaagseFin, rh_vakc, fcdh-denhaag, Ftuur, Max, Kees, Megafoon, lernst en 146 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 382
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
3-4
2 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo VVV-Venlo Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Seacon Stadion - De Koel, Venlo

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 37 - 82
2 Excelsior * 37 - 74
3 SC Cambuur 37 - 68
4 ADO D.H. + 37 - 67
5 FC Dordrecht 37 - 65
6 Graafschap 37 - 62
7 Telstar 37 - 58
8 FC Emmen 37 - 56
9 Den Bosch + 37 - 55
10 Jong AZ 37 - 49
11 Roda JC 37 - 49
12 FC Eindhoven 37 - 48
13 Helmond Sp. 37 - 46
14 VVV-Venlo 37 - 41
15 MVV Maastr. 37 - 40
16 TOP Oss 37 - 37
17 Jong Ajax 37 - 35
18 Jong PSV 37 - 27
19 Jong Utrecht 37 - 23
20 Vitesse -39 37 - 2