Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 395
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

Sprinkhaan070 schreef:

Bijzonder trouwens dat je dat zegt over Bannis. Je ziet namelijk duidelijk groei in zijn statistieken. Voordat hij bij NAC terecht kwam heeft hij deze statistieken niet laten zien op betaald voetbal niveau.
Wat ik zeg. Hij heeft de naam. En jij en Bolskie zien het in hem zitten. Prima.

Ik zeg dat het rendement van Zwarts vergelijkbaar of beter was. Ik weet een andere positie.

Maar het is vooral het vijftal wedstrijden dat ik live gezien heb dit seizoen. Daarin was hij gewoon slecht.
0
Donderdag 29 juni 2023 om 22:12 uur

BLEISWIJK-1

Sprinkhaan070 schreef:

Zeg dat! Werker, Absalem, Verheydt mogen van mij ook nog weg.
Ik denk dat Mathijsen ook een beslissing over Klas moet nemen. Nu verkopen. Of laten verlengen. Anders vis je strakr weer achter het net.
0
Donderdag 29 juni 2023 om 19:11 uur

Aad

BLEISWIJK-1 schreef:

Hou op!
Het gros van de selectie van afgelopen seizoen heeft op 1 enkele uitzondering na (Titouan Thomas) niets laten zien of in ieder geval niet wat ze in potentie kunnen.
Maar dat zegt niets over het komende seizoen. Er zijn spelers die onder de ene trainer niets presteren en bij een ander opbloeien. Wie weet welke snaar Kalezic bij spelers als Werker kan raken.
0
Donderdag 29 juni 2023 om 17:16 uur

Franky

BLEISWIJK-1 schreef:

Als je kijkt naar de spelers die nog onder contract staan. En de spelers die vvanuit de jeugd een kans krijgen. Dan mis je een speler of 7.

Voorhoede is redelijk bezet. Dit komt door de 7 jeugdspelers.

Centraal achterin heb je 3 a 4 spelers (Asante, Werker, Siereveld, Ates) Als Asante als centraal wordt gezien. Dan heb je nog 2 keer een rechtback nodig. Voor de linksback heb je Absalam en een jeugdspeler. Ik ben even zijn naam kwijt.

Op het middenveld heb je er 3 a 4. (Klas, Esajas, Komljenovic, Sellouki) Sellouki en Komljenovic kunnen ook voorin spelen.

Dus je kan de posities redelijk invullen. De vraag is alleen of spelers als Thomas Kishna, Broekhuizen en Rodriquez uitzicht op een contract hebben en meetrainen?
Linksback doel je waarschijnlijk op Robyn Esajas of Nigel Owusu.
Robyn is doorgeschoven naar het eerste. Nigel speelt nog bij onder 21
0
Donderdag 29 juni 2023 om 15:17 uur

Jos_Luguber

FC Den Haag! schreef:

Er zullen nog wel wat (huur)spelers komen uit het netwerk van Bolt en daarbij dan nog wat vanuit het netwerk van Joris.
Wellicht wat Duitsers of voetballers uit de lagere Duitse divisies. Plus er kan elk moment een assistent trainer aangekondigd worden.


Het spel is op de wagen!
0
Donderdag 29 juni 2023 om 14:58 uur

BLEISWIJK-1

FC Den Haag! schreef:

Dat laatste verwacht ik toch wel. Mathijsen heeft enige tijd geleden aangegeven met diverse spelers al gesprekken te hebben gevoerd, maar te wachten met het aanstellen van een trainer en zijn akkoord bij die spelers voor ze definitief binnen te halen.

Daarom verwacht ik de komende dagen nog wel wat nieuws over nieuwe spelers.
Als je kijkt naar de spelers die nog onder contract staan. En de spelers die vvanuit de jeugd een kans krijgen. Dan mis je een speler of 7.

Voorhoede is redelijk bezet. Dit komt door de 7 jeugdspelers.

Centraal achterin heb je 3 a 4 spelers (Asante, Werker, Siereveld, Ates) Als Asante als centraal wordt gezien. Dan heb je nog 2 keer een rechtback nodig. Voor de linksback heb je Absalam en een jeugdspeler. Ik ben even zijn naam kwijt.

Op het middenveld heb je er 3 a 4. (Klas, Esajas, Komljenovic, Sellouki) Sellouki en Komljenovic kunnen ook voorin spelen.

Dus je kan de posities redelijk invullen. De vraag is alleen of spelers als Thomas Kishna, Broekhuizen en Rodriquez uitzicht op een contract hebben en meetrainen?
0
Donderdag 29 juni 2023 om 14:49 uur

Wahter

grijze gek schreef:

We mogen nog blij zijn met die 2 gelijke spelen tegen jong utrecht, zij speelden toch een stuk beter en met meer balbezit
ach dat was tegen helmond, Telstar, jong psv, ajax en eigenlijk iedere tegenstander het geval. We hebben geen enkele wedstrijd gedomineerd of meer balbezit gehad, oh ja tegen Laakwartier, achteraf de beste wedstrijd geweest met onze opvolger van Steijn zijn beste wedstrijd. Ben zijn naam alweer kwijt.....
0
Donderdag 29 juni 2023 om 11:34 uur

ton

pajam schreef:

die hebben grootheidswaanzin met Jans, Blind en Rutten
Het is maar de vraag of Sparta deze mannen werkelijk gepolst heeft toch? En misschien heeft ADO ze ook gecontact? Bij ons en ik denk ook bij Sparta komt/kwam niets naar buiten.
0
Donderdag 29 juni 2023 om 11:24 uur

Advertentie

Baco070

Bolskie schreef:

Want? Ga even na wanneer Kemper hier een contract tekenende
Hij zal inmiddels ook wel weten wat jongens als Verheydt verdienen. Ik denk dat hij ook gewoon 1 van de topverdienerz wou worden, en dat vind ik niet zo vreemd.

Echter snap ik ook de kant van de club om het niet te doen. Dus is dit de enige oplossing.

Joris zal wel veel vertrouwen in Absalem hebben óf een goedkopere vervanger op het oog hebben.
0
Woensdag 28 juni 2023 om 23:10 uur

MichelAdamsMatje

Jos_Luguber schreef:

Zijn voorganger was inderdaad een stuk beter ingelicht. Maar zie het positief: Er wordt niets meer gelekt. Het lek is boven! (wat dat betreft dan...)
Het is wel waar, en is ook voor de bedrijfsvoering wel zo fijn als je gewoon onder de radar kan vliegen - maakt het leven van Joor een stuk makkelijker. Maar voor m'n gemoedsrust vind ik het niks: had liever 8 weken terug al iets over Kalezic (of tóch Keizer) vanuit ADO vernomen.
0
Woensdag 28 juni 2023 om 14:54 uur

Nu online

Tante Wil, Aad, Rob2002, Marijn, Brian, GroenGeelHart070, 1905 DH, Mr. FC DEN HAAG en 153 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 395
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5