Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 402
Volgende pagina

Kees

Kaos schreef:

Rustig Kees, 1 keer is genoeg hoor haha
Dikke vingers of ik word oud.
En wie is als assistent geschikt? Wel of niet met ADO dna?
0
Donderdag 22 juni 2023 om 17:08 uur

FC Den Haag!

Laatste zin in het bericht van de telegraaf zorgt meteen al voor een mooi vergelijking haha:

De nieuwe trainer staat bekend om een werkwijze die vergelijkbaar is met Jurgen Nagelsmann.

Moet dan lijkt me zijn Julian, of heeft Nagelsmann nog een broer die Jurgen heet...

Altijd toppertjes daar bij de Telegraaf
0
Donderdag 22 juni 2023 om 14:13 uur

guru

Ruud Brood naar Top Oss.. Had hem graag willen hebben als coach.. Wij krijgen een of andere brem let maar op.
0
Donderdag 22 juni 2023 om 13:18 uur

Bolskie

JB schreef:

Afgelopen winter, na een wedstrijd of 2 in ons 1e, heeft Reijntjes, ja hij, het nog 1,5 jaar lopende contract met Van Breemen opengebroken en verlengd tot 4 jaar.

Zonder dat openbreken, waarbij dus in ruil voor de langere looptijd de op 5 na hoogste transfervergoeding in de geschiedenis van onze club is vastgelegd, zou er na een wedstrijd of 8 in het komende seizoen met Van Breemen, net als eerder met bijv. Steijn, niet meer te praten zijn geweest over een verlenging en was hij eind van het volgend seizoen gratis vertrokken.
Of je had hem nu niet voor 1 mil verkocht maar voor 2 of met een doorverkoop percentage. Who knows??

Maar het vroegtijdig Open breken van contracten ben ik ook een groot voorstander van en is de enige goede zet geweest. Ik ben alleen wat minder enthousiast over clausules maar wat je zegt misschien ontkom je daar niet meer aan. Het is indd beter als voor niets de deur uit.
0
Donderdag 22 juni 2023 om 13:03 uur

JB

Bolskie schreef:

Hoe dan met nog een 4 jarig contract?
Afgelopen winter, na een wedstrijd of 2 in ons 1e, heeft Reijntjes, ja hij, het nog 1,5 jaar lopende contract met Van Breemen opengebroken en verlengd tot 4 jaar.

Zonder dat openbreken, waarbij dus in ruil voor de langere looptijd de op 5 na hoogste transfervergoeding in de geschiedenis van onze club is vastgelegd, zou er na een wedstrijd of 8 in het komende seizoen met Van Breemen, net als eerder met bijv. Steijn, niet meer te praten zijn geweest over een verlenging en was hij eind van het volgend seizoen gratis vertrokken.
0
Donderdag 22 juni 2023 om 12:22 uur

JB

FC Den Haag! schreef:

Blijf de verkoop van Van Breemen wel een beetje dubbel vinden. 1 miljoen is een behoorlijk bedrag voor een speler die alleen nog maar KKD en wat dat betreft ook nog is relatief weinig wedstrijden daarin heeft gespeeld.

Aan de andere kant, ik was begin dit jaar heel blij dat een jonge talentvolle speler als Van Breemen langdurig was vastgelegd. Achteraf blijkt dus echter wel met een vaste afkoopsom van (slechts) een miljoen.

Indien hij nog pakweg 2/3 seizoenen was gebleven (en wij in die tijd dan waren gepromoveerd) hadden we zonder clausule wellicht een veelvoud van een miljoen kunnen krijgen.

Ik had de hoop dat we daar toch is naartoe zouden gaan door jonge talenten voor meerdere jaren te binden. Dat moet dan in het vervolg alleen wel worden gedaan zonder een vaste afkoopsom. Probleem zal dan alleen wel weer zijn (door die ellendige makelaars van spelers) dat betreffende spelers geen langdurig contract bij ons willen tekenen.
Of hij was volgend jaar gratis de deur uitgelopen, met een berg extra tekengeld in zijn eigen zak.
En was het ook niet goed geweest.
0
Donderdag 22 juni 2023 om 11:16 uur

GroenGeelHart070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

De vijf die meer opleverden dan Van Breemen
Finn van Breemen is voor één miljoen euro verkocht aan FC Basel. Maar wie leverden ADO meer geld op?
Lees het nieuwsbericht
Dat is de huidige stand van zaken.
Milan van Ewijk gaat na een transfer in dit rijtje terecht komen.
Misschien Haye zelfs ook al ben ik er even niet zeker van of we nog wat aan hem kunnen verdienen..
0
Donderdag 22 juni 2023 om 11:14 uur

Advertentie

t e

8 juli om 16.00 uur Velo- ADO Den Haag…….
Ben benieuwd of ze dan al een team kunnen neerzetten.
En of er al een trainer is dan.
0
Donderdag 22 juni 2023 om 09:55 uur

Olitano

Zeker vijf keer per dag kijk ik op CADD of er al nieuws is over een nieuwe trainer en welke nieuwe spelers er komen. En iedere keer ben ik weer teleurgesteld.

Tuurlijk ken ik de teksten dat er alleen nieuws naar buiten komt, pas als er nieuws is.

Ik doe mijn best maar het laat me niet los.
0
Donderdag 22 juni 2023 om 09:35 uur

Gast

Iedere dag kijk ik even tussendoor en steeds en zie ik voornamelijk dat Bleiswijk hier op de box paniek zit te zaaien over de toekomstige nieuwe trainer, de selectie en dat Mathijssen aan Franken moet uitleggen waarom er een andere( met of zonder ervaring)trainer wordt aangesteld. Waarom? Onze club is een miljoenen bedrijf en geen speeltuin waarbij we voor het eerst een echte technisch directeur hebben die als geen ander snapt wat het belangrijkste is van dit bedrijf dat wat er op het veld gebeurd . Ook voor het eerst wordt er niks meer gelekt naar buiten toe wat sowieso hoort maar in onze slangenkuil altijd onmogelijk was. Dus hou op en wacht even rustig af en voel je niet gelijk aangevallen we zijn tenslotte allemaal nieuwsgierige supporters. Maar wat ik al eerder heb gezegd als de AD en TD dit vol kunnen houden dan komt er ook eindelijk wat beschaving en rust binnen de club en dit komt ook weer ten goede van de prestaties op het veld omdat daar dan ook in alle rust gewerkt kan worden.
0
Donderdag 22 juni 2023 om 01:06 uur

Nu online

superfcdenhaag2, rh_vakc en 94 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 402
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5