Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: spelers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 445
Volgende pagina

R.E.

... en dan ook nog jonge onervaren spelers.
0
Woensdag 29 juni 2022 om 15:06 uur

Madmax

FC Den Haag! schreef:

Wat mij betreft Bannis nog halen! Ander type spits ten opzichte van Verheydt zodat we ook kunnen variëren in speelwijze.
Ik zeg type zelfde spits groot, sterk, koppen, hard schieten, en strijdiglustig .... wat blijft er dan transfervrij over Mario Bilate
Cheik Touré transfervrij oppikken en Sontje Hansen halen beide voor de flanken, jonge gasten en spelers waar rek inzit.

En aub niet meer met de Beugelsdijks, Malone`s, Korte``s, Khayati,`s aankomen.


0
Woensdag 29 juni 2022 om 13:28 uur

BLEISWIJK-1

Die vd Waal wordt gewoon onze nieuwe aanvallende middenvelder.

Max de Waal: ‘ADO is echte volksclub, dat past bij mij’
29 juni 2022
Bron: Algemeen Dagblad

Max de Waal kwam als eerste versterking van deze transferzomer naar ADO Den Haag. De 20-jarige aanvaller annex middenvelder wordt voor een seizoen gehuurd van Ajax en lijkt op papier een logische vervanger van de vertrokken Sem Steijn. ,,Qua positie zijn wel wel vergelijkbare spelers, ja.”

Max, waarom heb je voor ADO gekozen?
Max de Waal: ,,ADO is een mooie club, die in mijn ogen in de eredivisie hoort. Ze hadden er dit seizoen kunnen en misschien wel moeten staan. De ambitie om te promoveren, is iets wat me aanspreekt. Daarnaast is ADO een echte volksclub. Mensen leven voor de club. Dat past goed bij mij als speler.”

Welke rol heeft Dirk Kuyt gespeeld in je beslissing naar ADO te komen?
,,Hij was een belangrijke factor. Hij heeft me opgebeld en verteld wat hij met me van plan is. Dat gaf me het gevoel dat het een goede keuze was om naar Den Haag te komen. Het lijkt me mooi om met zo’n trainer, die vroeger een hele grote speler is geweest, te werken.”

Hoe zou jij jezelf omschrijven als speler?
,,Ik ben een technische speler met een goed schot. Ik speel voornamelijk als aanvallende middenvelder, maar kan als het moet ook in de aanval spelen. In het verleden heb ik al vaker in de spits gespeeld. Ik sta in ieder geval voornamelijk in de as en niet vaak op de zijkanten.”

Je bent vorig seizoen in de tweede seizoenshelft uitgeleend aan PEC Zwolle, maar dat is met slechts zeven duels en nul goals vast niet gelopen zoals gehoopt. Waar komt dat door?
,,Ik raakte al snel geblesseerd en kreeg ook nog eens corona. Dat was lastig. Ik had best wat tijd nodig om daarvan te herstellen. Daarnaast knokte PEC Zwolle tegen degradatie en wilde de trainer daarom vooral niet te veel wisselen in zijn elftal. Dat maakte dat ik niet meer echt in het elftal kwam. Het was geen leuk, maar tegelijkertijd wel een leerzaam half jaar.”

In de eerste seizoenshelft speelde je wél, toen voor Jong Ajax en won je de prijs voor beste talent van de eerste periode. In de tweede periode won Sem Steijn die prijs. Denk je dat je hem kunt opvolgen in Den Haag?
,,Ik hoop in ieder geval van wel. Qua positie zijn we wel vergelijkbare spelers, maar het zijn grote schoenen om te vullen. Ik denk in ieder geval dat ik ADO veel energie en positiviteit kan geven. En hopelijk kan ik ervoor zorgen dat we met ADO naar de eredivisie promoveren.”

0
Woensdag 29 juni 2022 om 13:03 uur

Gast

Iedere mening dient gerespecteerd te worden en veranderen van mening kan altijd. Zelf ben ik geen voorstander van eigen jeugd omdat de beste voortijdig al worden weggekaapt ik zie meer in een hele goede scouting met een breed netwerk zodat je voortijdig talentvolle spelers vast kan leggen zodat je eigenlijk hetzelfde doet als de 6 clubs die onderling een zogenaamde gentleman agreement hebben afgesproken en de overige clubs in het betaald voetbal voor weinig ordinair leeg roven.
0
Woensdag 29 juni 2022 om 12:41 uur

Vos

https://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=405308

Hier een link naar een overzicht van voetbalzone, waarin je de transfers van de andere kkd clubs kunt zien. Valt bij de degradanten ook nog heel erg mee. Ik zie op een enkeling hier en daar nauwelijks versterkingen die voor ons heel bruikbaar waren geweest. We wachten dus gewoon af. Hopelijk snel goed nieuws over Breinburg en Klas. De belangrijkste spelers eerst vasthouden lijkt mij een logische prioriteit en daarnaast versterken of de selectie breder maken op andere posities.
0
Woensdag 29 juni 2022 om 11:00 uur

Red

Johannes schreef:

Als je Asante centraal zet naast Werker, heb je Rodriguez en Yegen voor de rechtsbackpositie. Ik heb alleen nog geen idee van de capaciteiten van Werker of Yegen. Dus Asante terug naar rechtsback en dan maar Sierveld centraal? Of Esajas? Een linksbenige centrale verdediger, hebben we die nog?

Red, hoe zou jij het nu neerzetten?
Je hebt wel wat multipositionele spelers dus dat is goed.
Als ik alleen nu naar de basis kijk:

--------------------- Verheydt--------------------
Severina/Velland--------------------------Catic
-----------------De Waal-------------------------
-------------Klas-------------Asante-------------
Kemper------Mulder------Werker-------Rodriguez
-----------------Wentges

Asante of Klas kan natuurlijk ook achterin. Siereveld zou ipv Mulder kunnen, maar ik vraag me wel af of Siereveld al klaar ervoor is. Betekent dus wel dat we nog een centrale verdediger kunnen gebruiken (Beugelsdijk) en dus ook linksbuiten en rechtsback. Op zich kan Asante of Yegen ook rechtsback.
Dicke en Esajas ook nog als optie achterin, of Dicke op 6.
0
Woensdag 29 juni 2022 om 10:48 uur

Mr.070

schreef:

Nu Beugelsdijk nog en dan ben je al een heel end op weg in de verdediging. Nu nog 2 buitenspelers en een vervanger voor Steijn alhoewel dat onmogelijk zal zijn. Ik mis Steijn nu al maar blijf hem uiteraard volgen hij gaat een grote toekomst tegemoet wat heb ik van hem genoten.
Beugelsdijk terug nemen lijkt mij alleen maar een sta in de weg voor het beleid dat Ado wilt gaan voeren. Ik mag die jongen graag en aan zijn vechtlust ligt het niet maar het is niet iemand die ook een ander beter maakt in zijn spel of beter laat spelen.

Jeugd de kans geven hebben we vorig seizoen al grotendeels gedaan en dat is goed bevallen, vul dit aan met spelers van type Breinburg en er staat een mooi elftal.
0
Woensdag 29 juni 2022 om 09:42 uur

Advertentie

Madmax

De in Rijswijk geboren Naoufal Banis (foto), die begin dit jaar nog zijn contract verlengde bij Feyenoord en direct verhuurd werd aan NAC, mag – volgens het AD – van de Rotterdammers uitkijken naar een nieuwe club.

Dat zou gelden voor nog vier spelers die op huurbasis het afgelopen seizoen elders speelden: Mark Diemers Hannover’96), Róbert Bozeník Fortuna Düsseldorf), Aliou Baldé (Waasland-Beveren) en Christian Conteh (FC Dordrecht).

Naoufal Banis kwam in de jeugd uit voor Haaglandia, stapte in 2011 over naar de opleiding van ADO den Haag op De Aftrap en verkaste in 2016 naar Feyenoord op Varkenoord. In 2018 tekende hij zijn eerste contract. Hij speelde af en toe mee met de hoofdmacht en werd in januari 2021 verhuurd aan FC Dordrecht. Het afgelopen halve seizoen was hij actief bij NAC.

Banis en de andere spelers zouden trainer Arne Slot niet voldoende overtuigd hebben om langer bij Feyenoord te verblijven

0
Dinsdag 28 juni 2022 om 23:53 uur

Ranthehague

Jaja, het is weer zover! Geen enkele speler is goed genoeg, de ‘ik zie het somber in’ en ‘nou hier spreekt weinig ambitie uit’ shouts stromen weer binnen. Elk seizoen weer denken sommige hier dat de spelers in de rij staan om bij ADO te mogen spelen en dat de technische staf geen idee heeft en maar wat doet. Afzagen die handel is prio nummer 1 om daarna lekker je tel weg te leggen en in de zon te gaan liggen. En morgen weer kijken wat de club heeft gedaan en opnieuw te gaan zagen en zeiken…. WELKOM in Den Haag nieuwe spelers. De club waar supporters je bij voorbaat niet moeten… tenzij je uit Den Haag komt want dan mag je bij 8e divisie club ballenmetmatties hebben gespeeld en ben je een wereld aankoop. Pfffffff
0
Dinsdag 28 juni 2022 om 18:48 uur

Kees

Kunnen we het mogelijk weer hebben over faillissementen en of de club binnenkort niet meer bestaat?
Kan ik tenminste ook meepraten.
Al die nieuwe spelers zeggen me niks.
0
Dinsdag 28 juni 2022 om 18:05 uur

Nu online

rien1, Marcie, Franky, Lellow, Dannyy, Vak_W, Haagse070_ en 90 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 445
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
2-0
13 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
17 mei 2025 om 16:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5