Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: spelers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 549
Volgende pagina

grijze gek

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Dani Ebben overleden
ADO-supporter Dani Ebben is overleden.
Lees het nieuwsbericht
Persoonlijk kende ik hem niet, maar ik ben blij met een traan dat hem verder lijden bespaard is gebleven en dat supporters en spelers hem nog een mooie laatste avond hebben gegeven.
Ouders en familie gecondoleerd.
0
Zondag 26 september 2021 om 02:51 uur

Bolskie

Sprinkhaan070 schreef:

Met beste spelers mag je Bourard en Besuijen absoluut niet vergeten!
Het is vloeken in de kerk maar Koopmans keepte gister ook meer dan prima potje! Overigens vind ik het team gewoon als geheel kloppend en doe je sommige misschien iets te kort door sommige man of the match te benoemen! Kemper een echte aanvoerder past echt goed bij de club en top mentaliteit ook hoe die met Dani omgaat.
Michael Mulder ook echt een prima speler kan alleen maar groeien matijs echt een aanwinst ervaring en goed voor de jonge jongens achterin, die ook allemaal prima zijn amofa seedorf. Kunnen eigenlijk iedereen wel benoemen het team klopt gewoon jong, ervaren de juiste balans. Supporters schreeuwde hier al tijden om en tuurlijk gaan we nog punten verspelen en krijgen we nog een hoop mindere wedstrijden maar dit willen we toch zien, strijd en 110 pro geven en liever verliezen met een herkend team en vele eigen jeugd spelers dan spelers van buiten af die een godsvermogen verdienen en het ze geen ruk interesseert wat er verder met de club gebeurd!
0
Zaterdag 25 september 2021 om 15:10 uur

Sprinkhaan070

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik vond Kemper toch wel heel sterk. Limnombe had de eerste helft geen kans tegen hem. Amofa, samen met Seedorf, hadden het heel moeilijk tegen Limbombe.

Als het lukt met Lentze en Jol, op deze voet verder gaan. Jol, heeft vorig kaar veel fout gedaan. Maar wat hij voor ogen had komt nu wel uit.

Kemper, Matthijs, Klas, Breinburg en Verheydt zijn op dit moment onze beste spelers. Maar er zit genoeg talent achter om nog jaren door te kunnen groeien. We zijn eindelijk de goede weg in geslagen.
Met beste spelers mag je Bourard en Besuijen absoluut niet vergeten!
0
Zaterdag 25 september 2021 om 14:49 uur

Gast

de beste spelers gisteren waren klas en matthys en man of match was dani. ynwa
0
Zaterdag 25 september 2021 om 14:40 uur

BLEISWIJK-1

Sprinkhaan070 schreef:

Wat speelde Klas gister een topwedstrijd zeg. Zat overal tussen! Daar gaan we nog veel plezier van beleven. Kemper de perfecte aanvoerder. Vind hem alleen nog niet zo sterk als vorig jaar. Steijn is een leuke speler maar moet nog in een hoop opzichten groeien. Zit veel potentie in deze selectie!! Talenten als Kemper, Besuijen, Klas, Steijn, Catic, Mulder en Amofa kunnen je straks goed geld opleveren.
Ik vond Kemper toch wel heel sterk. Limnombe had de eerste helft geen kans tegen hem. Amofa, samen met Seedorf, hadden het heel moeilijk tegen Limbombe.

Als het lukt met Lentze en Jol, op deze voet verder gaan. Jol, heeft vorig kaar veel fout gedaan. Maar wat hij voor ogen had komt nu wel uit.

Kemper, Matthijs, Klas, Breinburg en Verheydt zijn op dit moment onze beste spelers. Maar er zit genoeg talent achter om nog jaren door te kunnen groeien. We zijn eindelijk de goede weg in geslagen.
0
Zaterdag 25 september 2021 om 14:25 uur

Superfc

Gek idee. Ooit was er het spandoek van spelers aan supporters maak onze club niet kapot.
We starten een petitie gericht aan een ieder den haag een warm hart toedraagt. Het verzoek aan kopers, verkopers, gemeente, herstructureringsdeskundige, media, woordvoerders etc te stoppen met het kapot maken van de club. Stap over schaduw heen( sorry voor deze oneliner) en neem een voorbeeld aan spelers, medewerkers en supporters die de club zijn!
Goed idee?
0
Zaterdag 25 september 2021 om 10:57 uur

Advertentie

FFL

BigMac schreef:

Minuut 21 kippenvel!
Tranen in mijn ogen.
Mooi ook spreekkoor: Roda bedankt!! Terecht want spelers en supporters (redelijk vol uitval) klapten mee
0
Vrijdag 24 september 2021 om 20:58 uur

Henniesz

Superfc schreef:

Goedemorgen
Vanuit hcf is heeft men het gevoel dat partijen zoals bv Jol/Lentze worden tegengewerkt door het bestuur. Wat ik dan gek vind als dat bij groep Jol/Lentze ook zo leeft is dat ze de communicatie naar gemeente via Ado laten lopen. Je zou zeggen. Groep jol wil iets van de gemeente niet ado. Er is geen vertrouwen naar het bestuur maar je laat je voorstel wel via Ado lopen. Dat vind ik best apart.
Daarnaast vroeg ik mjj af, wellicht zijn er hier cijfer shouters. Dit jaar is er flink gesneden in begrotingen en budget. Is de huidige begroting dan nu wel kosten dekkend. Dwz komt er evenveel binnen als er uit gaat? Of gaat er nog steeds meer uit dan er binnenkomtt?
Het lijkt erop dat ADO geen problemen meer heeft met spelers salarissen betalen. Aangezien daar flink is ingesneden met personee en directeuren minderl (ticketing word nu gedaan door vrijwilligers) en nu vooral jeugd spelers in het team staat.de duurste waren nog peet bijen en aaron meijers.) Ook door whao zijn er bijnangeen cijfers bekend alleen die er wel zijn.ADO heeft een sluitende exploitatie ingediend alleenndit is voor lnvb niet voldoende .En het gaat er meer om dat ze dit misschien 2 3 maanden kunnen doen maar dan het potje leeg is . Bv.omdat er een schuld is bij 150 bedrijven/mensen wat 3.9mil bedraagt en dat., Naast evt huur voor stadion 1.1mill en andere kosten . Vandaar dat ze zeggen geen sluitende begroting en er is behoefte aan liquiditeit voor evt tegenvallers en daarnaast gewoon je spelers en div kosten te betalen . Dat er gewoon geld is op bank van ado zonder steeds handje hoeft op te houden
. Dat je niet het ene gat met andere gat loopt te dekken. Mijn denken is dat ze het stadion verkopen met evt erfpacht en aandeel aan de gemeente moet geven om goed contact met de gemeente te staan dat de plek hebben aan tafel en eerder evt kunnen anticiperen zo dat dit in de toekomst te voorkomen. (Mijn opinie) er is pas op 3 sept formeel bij de gemeenten ingediend of ze het stadion willen verkopen. Voor politiek zijnde gaat nog best snel.fijm weekend en hopelijk 3 punten💛💚
0
Vrijdag 24 september 2021 om 09:21 uur

BLEISWIJK-1

DARLYL JANMAAT BEGINT STAGE OP DE AFTRAP

Vanaf deze week is Daryl Janmaat, onder toezicht van de hoofdtrainer Levi Swiebbe, één keer per week bij de talenten van de O16 te bewonderen als assistent. Daryl wil verkennen wat het trainersvak inhoudt en gebruikt het bijwonen van de trainingen ook als voorbereiding op het volgen van een trainersopleiding.

“Het is geweldig dat Daryl zich specifiek gaat richten op onze talenten van de jeugdopleiding en zijn ervaringen met onze jongens wil delen. Dit past ook goed in onze filosofie om spelers met het ADO Den Haag DNA als trainer toe te voegen aan onze jeugdopleiding”, aldus Academy Director Albert van der Dussen.

0
Donderdag 23 september 2021 om 18:04 uur

Ausputzer

Aflevering 215 uit de langlopende drama serie `Achter de duinen`. In deze aflevering meldt zich een nieuwe overname kandidaat zich bij het stadion.
Nogmaals moet worden benadrukt dat de gebeurtenissen zijn gedramatiseerd, en iedere gelijkenis met bestaande personen of situaties berust op louter toeval.

Naast alle bekende en betrokken haagse handen die uit de mouwen zijn gestoken om ADO uit het moeras te trekken, heeft zich in ter elfder ure een nieuwe kandidaat gemeld. Het gaat om de 56-jarige hagenaar Robbie van Zanten, die fortuin heeft gemaakt met zijn groothandel in blusmaterialen in Scheveningen.

Met een storting van de benodigde 5 miljoen op een derden-rekening heeft hij zich in één klap opgeworpen als de zoveelste overname kandidaat die graag serieus genomen wil worden. De reacties uit het Haagse zijn vooralsnog voorzichtig.

Volgens de herstructureringsdeskundige is er weliswaar tevens 2,5 miljoen overgemaakt op de rekening van de club om de grootste nood te lenigen bij de schuldeisers, maar moet hij zich desalnietttemin terughoudend opstellen. `Mijn rol zou snel uitgespeeld zijn als iemand met een goed doortimmerd financieel plan en voldoende middelen op korte termijn de schulden zou aflossen,` aldus R. `Het zou een delicaat proces verstoren waarin wordt toegewerkt naar een nipt gemiste deadline.`

Ook binnen de gemeente wordt met enige scepsis gekeken naar de nieuwe overname kandidaat. Volgens de woordvoerder sport, recreatie en cultuur staat het doortastend handelen van van Zanten op gespannen voet met de door de gemeente vereiste termijnen voor zorgvuldige besluitvorming. `Als het een kwestie van geld zou zijn, dan was van Zanten zeker een mogelijke gesprekspartner. Maar hoe zit het met zijn culturele bagage? Zijn standpunt over vreugdevuren met oudjaar? Is hij een graag geziene gast in de achterkamers van deze stad? Het zijn allemaal zaken waar je als gemeente toch rekening mee moet houden. We hebben goddank weinig draagvlak in de stad en dat willen we graag zo houden.`

Vanuit het technisch hart van de club klinkt ook enige twijfel. `Het klinkt mooi natuurlijk, bouwen aan een ambitieuze jeugdopleiding met uitstraling tot ver buiten de regio, en zo de tijd nemen voor een stabiele organisatie die mee kan in het linker rijtje van de Eredivisie, maar je blijft dan wel zitten met een groep goedbetaalde, oudere spelers die nergens anders meer aan de bak zullen komen. En hierin moet de club natuurlijk ook zijn verantwoordelijkheid nemen, en daar zie ik in het door van Zanten geformuleerde technische beleid weinig van terug...`

Vanuit het bestuur zijn de geluiden positiever. `Van Zanten is welkom om te komen praten,` zo klinkt het binnen de club. `Maar het moge duidelijk zijn dat wij blijven beweren geen voorkeur te hebben. Of van Zanten nu op pole ligt? Daar gaan wij niet over. Dat is aan de belanghebbenden in deze kwestie. En wie dat zijn daar hebben wij eigenlijk al maanden geen zicht meer op.`

Ook onder supporters heeft het bod van Robbie van Zanten voor tweespalt gezorgd en bleek het niet mogelijk om met gezamenlijk statement te komen. Je haalt met een solide bod en goed geschreven plan natuurlijk wel de spanning uit dit hele overname proces, zo kon worden opgetekend uit de mond van Rooie Sjaak, die ondanks zijn stadionverbod geen thuiswedstrijd overslaat en alles volgt vanaf P2. `De plannen voor een bestorming van het stadion liggen zo goed als klaar en is het eigenlijk alleen nog maar wachten op de zending illegaal vuurwerk van onze vrienden uit Warschau. Het zou voor iedereen jammer zijn als deze uiting van clubliefde in de kiem wordt gesmoord.`

Anderen zien het minder somber in en zien nog voldoende mogelijkheden om het bod te laten stranden. `Wie zich zou verdiepen in de solvabiliteit van Robbie van Zanten, ziet dat zijn boekhouding er keurig uitziet en is goedgekeurd door een gerenomeerd accountantskantoor. Dat klinkt niet als de gedroomde nieuwe eigenaar van ADO.`

De KNVB stelt zich zoals altijd formeel op. `Wij hebben met het binnenhalen van Louis eindelijk weer eens de lachers op onze hand, dus kijken wij de komende tijd bij netelige kwesties de kat uit de boom en beperken ons tot besluiten door beroepscommissies achter gesloten deuren.`

Uiteraard zijn alle reacties voorgelegd aan de woordvoerder van Robbie. Die achtte het echter niet verstandig om op geruchten en emotionele uitspraken te reageren en hoopt dat snel duidelijk wordt wie er binnen ADO aan de touwtjes trekt en over de bevoegdheid beschikt om de overname af te ronden.
0
Donderdag 23 september 2021 om 12:41 uur

Nu online

bennyboy1960, ADO079, Ano-Niem, FrankieB, Bollie74, Franky, Ftuur, viarijn, Peter87, Anne van Schuurman, Wahter, S.upporter, J Wright, rh_vakc, VakkieJ en 120 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 549
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5