Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: spelers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 598
Volgende pagina

James

Kees schreef:

Direct terug in de eredivisie dus.
met wat extra spelers word je gewoon kampioen
0
Zondag 6 juni 2021 om 14:20 uur

gillah

yesyes schreef:

Is gewoon meer dan prima toch. En zal heus nog wel wat bij komen vermoed ik. Hoop van duinen en verheijdt
Ik denk dat je grote voordeel nu is dat je niet heel veel spelers op de loonlijst hebt die je per se kwijt moet omdat je ze hun salaris niet meer kan betalen in de KKD.

Met een paar spelers erbij kan je zeker meespelen voor de Play-Offs. Het hangt er denk ik vooral van af wat er voorin nog bij kan komen.

Ook denk ik dat er nog wat spelers vertrekken. Van Bijen vermoed ik dat die wat te duur is voor de KKD. Het zou me niet verbazen als Janmaat er alsnog helemaal mee stopt. Over Vejinovic twijfel ik. Aan de ene kant heb ik wel genoeg van hem gezien, aan de andere kant is hij misschien juist een best wel goede speler een niveautje lager.
0
Zondag 6 juni 2021 om 11:39 uur

DHFC070

Inderdaad JB zei het twee dagen geleden al die JHdB is een goede lobbyist en heeft de publieke opinie goed weten te draaien. In mijn moreel besef staat het liegen van de Boer nagenoeg gelijk aan het lekken van vertrouwelijke informatie.
Wil niet zeggen dat ik het voor een HFC of RvC opneem want kies geen kant in deze moddergooi wedstrijd. Ergste is dat het van alle kanten en partijen over de rug van de supporters, sponsoren en kantoor personeel is.
Wordt tijd dat het hier weer een keer over voetbal, opstellingen, nieuwe spelers etc. gaat, je core business dus, maar dat gaat ben ik bang nog heel lang duren.
0
Zondag 6 juni 2021 om 08:26 uur

gonz

https://thehaguecityfirm.nl/2021/06/05/bestuur-ado-dh-stap-op/

Bestuur ADO DH, stap op!!

Na toenemende druk vanuit de wel betalende supporters van ADO Den Haag heeft Harm de Boer, voorzitter van de besloten vereniging HFC ADO Den Haag (1 aandeel in de club van de 4.000.001) in zijn oneindige goedheid besloten aanstaande dinsdag zijn dure tijd te besteden (wordt hij gewoon voor betaald door echte supporters) om vertegenwoordigers van echte supporters te woord te staan over de ontstane soap rond de overname van onze club en de rol van van HFC ADO DH, STA, directie en RvC hierin.

Tevens wordt er aanstaande vrijdag gesproken met Edwin Reijntjes, vice voorzitter van HFC ADO Den Haag, die na het aftreden van Hamdi door de Raad van Commisarissen is aangesteld als Directeur van ADO Den Haag.

Dus deze ongekozen zichzelf benoemende, en ook in deze zeer zware tijden gewoon doorbetaalde kliek, gaat de supporters uitleggen waarom zij denken te kunnen bepalen wat het beste is voor de toekomst van onze club.

Echt ongelooflijk. Redding staat voor de deur, overname door een kapitaalkrachtige Haagse topkandidaat en clubicoon, wat wil je nou meer?? Er is nauwelijks nog tijd om wat spelers aan te trekken om enige rol van betekenis te kunnen spellen in de KKD.

Wie zijn deze heren om de hakken in het zand te zetten??

Wie heeft voor hen gekozen??

MORE POWER TO THE FANS!!


Ps. Er wordt nog een goede en ervaren notulist gezocht voor de gesprekken. Wil je graag deze belangrijke bijdrage leveren voor je club mail dan naar:

info@haagssupporterscollectief.nl
0
Zaterdag 5 juni 2021 om 15:20 uur

Tommy

Kaos schreef:

Hoezo?

Je kan ook elkaars vertrouwen winnen door bijvoorbeeld een nieuwtje betreffende een speler of sponsor te horen krijgen met de tekst hou dit nog even stil.

Ik geloof absoluut niet dat hsc zich laat binnenhengelen.
Dat station is zeker gepasseerd.

Ja in theorie heb je gelijk.
We gaan het zien.
Maar hoe langer dit allemaal.duurt hoe langer het duurt voordat de overname rond is. En alles schuift dus op.
Knvb onderzoek
Begroting
Spelers
Het enige wat niet opschuift is begin komend seizoen.

Van mij dat die rvc gister weg.
Ben wel heel benieuwd hoe die reiziger er allemaal naar kijkt.
0
Zaterdag 5 juni 2021 om 14:42 uur

Advertentie

DHFC070

marcellino schreef:

Deze snap ik even niet.
Je maakt een begroting aan,het begin van het jaar waar je de in en uitgaven in verrekend.
Waar precies komt dan die 3 miljoen voor die uvs vooruit had moeten betalen?

In elk bedrijf werkt het zo dat je kijkt wat je inkomsten zijn bijvoorbeeld toeschouwers aantallen,sponsors ,tv gelden etc...
Daar tegen over staat het huren van een pand of stadion.spelers contracten en maandelijkse lonen en inkoop etc..

Dat ado misschien niet goed met het geld is omgegaan ,of niet goed met de in en uitgaven is wel duidelijk, dat uvs totaal geen verstand van een club leiden heeft is ook duidelijk.

Ook is duidelijk dat ze er allebij een zooitje van hebben gemaakt.
Mij is echter niet duidelijk waarom uvs 3 miljoen van te voren moet betalen dus hoor graag je uitleg.
Al jarenlang is de uitgave kant van de begroting zo`n 16 miljoen waar maar zo`n 12,5 miljoen inkomsten tegenover staan. Kortom een niet sluitende begroting van zo`n 3,5 miljoen per jaar. Hier staat UVS garant voor middels achtergestelde leningen die later deels in agio stortingen zijn omgezet om aan de KNVB regels te voldoen.

Uit het jaarverslag 2019-2020:
Dit is inclusief de door de aandeelhouder afgegeven garantie tot
het verschaffen van liquiditeit voor het komende seizoen van € 3,0 miljoen


De essentie van mijn shout is dat je zo vroeg mogelijk het geld binnen wilt hebben [beste situatie] zodat je kunt investeren ipv salarissen van oude spelers zonder restwaarde uitsmeren over 12 maanden.

Het is niet een hele moeilijke rekeningsom dat je in de liquiditeitsproblemen komt als je gedurende het seizoen na zo`n 9 maanden de 12 miljoen aan uitgave / rekeningen hebt betaald dat er daarna geen inkomsten meer tegenover staan je dus in de problemen gaat komen.

Zeg nergens dat UVS dit vooraf had moeten overmaken want dat is volgens mij nergens vastgelegd. Wat ik begrijp uit de interviews van bijvoorbeeld Hamdi en destijds Manders is dat er wel bepaalde termijnen zijn afgesproken waar bedragen gedurende het seizoen overgemaakt zouden worden (en dus niet alles achteraf laat staan met vertraging gedurende het volgende seizoen) dit om liquiditeitsproblemen te voorkomen. Daar heeft UVS meermaals niet aan voldaan.

Ben het in essentie met veel shouts van je eens mbt UVS alleen met de wetenschap van de laatste paar maanden begin ik daar wel een beetje van terug te krabbelen.

De [gewenste situatie] heb ik hier al meermaals verkondigd en dat is natuurlijk een begroting indienen waarbij de inkomsten en uitgave kant gelijk zijn. De vraag is of UVS hiermee akkoord zou zijn gegaan aangezien die nog altijd de top van NL wilde bestormen inclusief 2e ring. Sterker nog meen me te herinneren dat Manders in zijn laatste seizoen de begroting toen zo`n 7 ton naar beneden wilde bijstellen maar UVS hier een stokje voor stak.

Met je conclusie dat ze er allebei een zooitje van hebben gemaakt ben ik het dan wel weer helemaal met je eens.
0
Vrijdag 4 juni 2021 om 20:50 uur

marcellino

DHFC070 schreef:

Je moet wat toch? Wil je pas seizoenskaarten verkopen als de nieuwe eigenaar er is, de KNVB dit allemaal heeft goedgekeurd, en we de eerste wedstrijd gaan spelen? Stel je verkoopt eind juni / begin juli zo`n 2.000 seizoenskaarten a €150 gemiddeld heb je toch weer 3 ton in het laadje die mooi meegenomen zijn om wat salarissen weer te betalen.

In dit economische stelsel is alles ge-ent om zo snel mogelijk geld binnen te krijgen (het liefst nog geleend geld) zodat je dit weer kunt laten rollen. Daarom is het ook zo fout gegaan bij UVS die jaarlijks wel een handtekening zette onder een dik tekort en dat hun dit gingen aanvullen. Maar vervolgens werd dit pas aangevuld aan het eind van het seizoen en dan soms zelfs nog met maanden vertraging. Had je ieder jaar 3 miljoen aanvulling aan het begin van het seizoen gehad, had je transfersommen kunnen betalen van 2 ton + 1 ton salaris aan KKD spelers met potentie en restwaarde ipv 3 ton aan oude spelers zonder restwaarde.

Met die seizoenskaarten is ook zo`n voorbeeld. Liever een cashflow, geld direct aan het begin van het seizoen binnen en continuiteit kwa inkomsten dan losse ticket verkoop. Met losse ticketverkoop pak je natuurlijk verhoudingsgewijs veel meer binnen per ticket maar wel pas gedurende het seizoen en er kleeft een risico aan als het even wat minder gaat, het slecht weer is etc.
Deze snap ik even niet.
Je maakt een begroting aan,het begin van het jaar waar je de in en uitgaven in verrekend.
Waar precies komt dan die 3 miljoen voor die uvs vooruit had moeten betalen?

In elk bedrijf werkt het zo dat je kijkt wat je inkomsten zijn bijvoorbeeld toeschouwers aantallen,sponsors ,tv gelden etc...
Daar tegen over staat het huren van een pand of stadion.spelers contracten en maandelijkse lonen en inkoop etc..

Dat ado misschien niet goed met het geld is omgegaan ,of niet goed met de in en uitgaven is wel duidelijk, dat uvs totaal geen verstand van een club leiden heeft is ook duidelijk.

Ook is duidelijk dat ze er allebij een zooitje van hebben gemaakt.
Mij is echter niet duidelijk waarom uvs 3 miljoen van te voren moet betalen dus hoor graag je uitleg.
0
Vrijdag 4 juni 2021 om 20:04 uur

DHFC070

GroenGeelHart070 schreef:

Een organisatie kan natuurlijk nooit helemaal tot stilstand komen, maar zijn dit soort regelingen niet een beetje voorbarig t.o.v. de nieuwe eigenaar?!
Je moet wat toch? Wil je pas seizoenskaarten verkopen als de nieuwe eigenaar er is, de KNVB dit allemaal heeft goedgekeurd, en we de eerste wedstrijd gaan spelen? Stel je verkoopt eind juni / begin juli zo`n 2.000 seizoenskaarten a €150 gemiddeld heb je toch weer 3 ton in het laadje die mooi meegenomen zijn om wat salarissen weer te betalen.

In dit economische stelsel is alles ge-ent om zo snel mogelijk geld binnen te krijgen (het liefst nog geleend geld) zodat je dit weer kunt laten rollen. Daarom is het ook zo fout gegaan bij UVS die jaarlijks wel een handtekening zette onder een dik tekort en dat hun dit gingen aanvullen. Maar vervolgens werd dit pas aangevuld aan het eind van het seizoen en dan soms zelfs nog met maanden vertraging. Had je ieder jaar 3 miljoen aanvulling aan het begin van het seizoen gehad, had je transfersommen kunnen betalen van 2 ton + 1 ton salaris aan KKD spelers met potentie en restwaarde ipv 3 ton aan oude spelers zonder restwaarde.

Met die seizoenskaarten is ook zo`n voorbeeld. Liever een cashflow, geld direct aan het begin van het seizoen binnen en continuiteit kwa inkomsten dan losse ticket verkoop. Met losse ticketverkoop pak je natuurlijk verhoudingsgewijs veel meer binnen per ticket maar wel pas gedurende het seizoen en er kleeft een risico aan als het even wat minder gaat, het slecht weer is etc.
0
Vrijdag 4 juni 2021 om 17:00 uur

ghostdrift

BLEISWIJK-1 schreef:

Een nieuwe onbekende eigenaar is niet per definitie een betere eigenaar.

Jol heeft het laatste seizoen slecht gedaan. Maar is niet verantwoordelijk voor de jaren daarvoor. Het waren andere die de selectie te oud maakte.
Jan Hermen heeft z`n rol gehad. Maar was voetbaltechnisch niet verantwoordelijk.

Een frisse wind is een leuk idee. Maar je hebt geen idee wat je binnen haalt.
Ik vind dit weer kort door de bocht de spelers op het veld hebben het ook laten afweten nu word hij waarschijnlijk de eigenaar dus komt er echt wel verandering in de structuur
0
Donderdag 3 juni 2021 om 11:36 uur

Gast

De druk wordt steeds groter op de rvc en de bijbehorende partijen Jol is verreweg met Maas en op de achtergrond Mandenmakers de kapitaalkrachtigste overnamekandidaat en voldoet ook nog een aan de eis van de herstructureringsdeskundige dat de voorkeur uitgaat naar de partij die een overname overeenkomst heeft met UVS. Alleen snap ik de vijandigheid van de zogenaamde ADO club niet tegen de overname van Jol als dit dan gaat om het aftreden wat sowieso hoort als je gedegradeerd overigens geld dit trouwens ook voor de technische staf die hebben ondanks het slechte spelers materiaal uiteindelijk ook gefaald er zat ook na al die 26 wedstrijden onder Brood nog steeds geen enkele lijn in het spel.
0
Donderdag 3 juni 2021 om 06:07 uur

Nu online

Tante Wil, ADO73, Koos43, Haagse Haas, Marcie, Kees, barney0700, James, R.E., BLEISWIJK-1, Michiel, ADOZoetermeer, KvR, Fido, fcdh-middennoord, JvDH, kojak1, Rooie91, Bhattoe 74, Oldtimer o, Dennis72, poemba, Haraldberg1, Mitcheldegroot89, Marijn, grijze gek, Thehague070, Sprinkhaan070, Jap, tjapi01, opper, Jacco en 165 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 598
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5