Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: spelers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 606
Volgende pagina

GroenGeelHart070

Tommy schreef:

Dat zegt ie ook niwt. Beide hebben gebreken alleen is van hooijdonk 21 en verheijdt 29. Das het verschil
Dan zie ik liever Vincent Vermeij. Lang, sneller dan Van Hooijdonk en Verheydt en doelgericht. Het wilde niet helemaal lukken bij Duisburg, maar zijn contract loopt volgens mij 30-6 a.s. af daar.
Lijkt mij dat er voorlopig nog geen spelers aangetrokken kunnen worden zolang we nog in deze situatie zitten
0
Maandag 24 mei 2021 om 16:01 uur

Bert

Aad schreef:

Ik heb om ook voor mij onduidelijke redenen een pesthekel aan NEC. Daar hoeven we gelukkig niet tegen volgend seizoen.
Ik heb in het Nec vak gezeten toen mijn zoon daar met de Ado spelers het veld opkwam. Je moet dan in neutraal vak zitten mag niet bij Ado supporters

Kreeg te horen dat we een ongelofelijke leuke club waren geworden en dat er niks mis was met Ado.

Kreeg dezelfde boodschap bij Heracles en daar kochten de supporters zelfs wat te drinken voor ons.

Prima dat Nec naar de ere gaat wij hopelijk volgend jaar ook weer.
0
Zondag 23 mei 2021 om 23:19 uur

BLEISWIJK-1

Tommy schreef:

Lekker blijven denken
We gaan het zien Tommy. Hij kan ook nog naar NAC. Steyn is gek op Haagse spelers.

Misschien wil Steyn ook wel Meijers?
0
Zaterdag 22 mei 2021 om 21:29 uur

BLEISWIJK-1

Lellow schreef:

Ook wel veelzeggend behalve de jonkies Mulders broers en Besuijen die een donatie doen .

Of heeft de rest geen internet .
Gewoon de overige spelers, betrokken bij de degradatie, blijven stalken. Face to face of via social media.

Hadden ze niet 8000 euro van de supporters gehad? Wat is daar mee gebeurd?
0
Zaterdag 22 mei 2021 om 21:00 uur

Tommy

Bolskie schreef:

Ja wel mooi potje. 2keer eerder gelijk toch?
Jep maar swansea is niet echt in vorm vergeleken met een maand of wat terug.
En ze missen echt een spits. Maar zou wel mooi zijn als ze weer promoveren.
Aan de andere kant 3 sleutelspelers zijn huur spelers en de selectie is wat smal. Of ze wat in de premier league te zoeken hebben mwah
0
Zaterdag 22 mei 2021 om 20:56 uur

Thehague070

schreef:

Dat bedoel ik nu gelijk al weer negatief van ze komen niet enz maar waarom zou Louwman geen interesse hebben in onze club hij heeft al een mooi autocentrum in het forepark en ook een mooi auto museum in Den Haag dus het stadion kan ook heel veel bieden om iets te ondernemen met auto’s/klassiekers in combinatie met voetbal. Maar dit soort mensen komen niet omdat er bepaalde kliekjes inclusief vd Kallen om de club heen zweven en daar willen zij absoluut geen zaken mee doen want zoals al eerder gezegd voetbal is een dure hobby en je wil er dan ook plezier in hebben als je er zoveel geld in stopt zonder contant over je schouder heen te kijken of er weer een kliekje aan komt om je een mes in je rug te steken.
Exact goed getypt! Ook vd Kallen is idd betrokken nog... bij de jeugd leasen ze de busjes die de spelers ophalen en verder zal er nog wel wat groepen zijn die toch op een bepaalde manier invloed willen uitoefenen ipv gewoon een fijne bijdrage leveren om ADO omhoog te helpen!
0
Zaterdag 22 mei 2021 om 15:39 uur

stevie

Zes ex-ADO Den Haag-spelers in selectie Suriname
20 mei 2021


Bondscoach Dean Gorré heeft de selectie van Suriname voor de komende interlandperiode bekendgemaakt. Het zogeheten sportpaspoort heeft er wel voor gezorgd, dat Gorré nu een beroep kan doen op veel betaald voetballers, ook uit Nederland.

Spelers met roots in Suriname mogen voor Suriname uitkomen, zonder dat zij hun Nederlandse paspoort hoeven in te leveren. Dat heeft ertoe geleid, dat reeds de nodige spelers zich beschikbaar hebben gesteld.

Becker

Eén van de nieuwelingen in de selectie van Gorré is Sheraldo Becker, die ook in het Cars Jeans Stadion actief was en nu uitkomt in de Bundesliga bij 1. Union Berlin. Andere spelers in de selectie zijn: Shaquille Pinas, Ramon Leeuwin, Roland Alberg, Dion Malone en Tjaronn Cherry.

Suriname speelt op 4 juni tegen Bermuda en komt op 8 juni binnen de lijnen tegen concurrent Canada. De formatie van Gorré pakte, net als Canada, zes punten in de eerste twee duels. De nummer één van de groep plaatst zich voor de volgende ronde in de WK-kwalificatiereeks richting het eindtoernooi in Qatar.

https://haaglandenvoetbal.nl/2021/05/20/zes-ex-ado-den-haag-spelers-in-selectie-suriname/
0
Zaterdag 22 mei 2021 om 15:17 uur

Advertentie

China Town

Law schreef:

Personeel of vanuit de spelersgroep?
HFC is een belangrijke stakeholder, dat is sowieso een partij waarmee we mee aan tafel moeten. Er is al wkn geleden contact met ze opgenomen.
Het is hectisch zo op het moment en eigenlijk al een hele periode. We proberen vanuit de supporters het geluid naar buiten te brengen dat we met zijn allen wat kunnen betekenen…dat geluid moet door dreunen tot aan bedrijven; sponsoren en investeerders.

Het momentum is echt aangebroken om door te pakken en het initiatief te nemen. Stil zitten en achterover leunen is geen optie en van dit voldongen moet iedereen zich van bewust zijn. Tv staat wel aan meer geen tijd om er naar te kijken🙈💚💛
Afscheid was van paar spelers. Maar zoals we kunnen zien dat er weinig, tot niemand warm loopt voor 15k, dat is maandsalaris van El K., zonder vakantiegeld...... gechargeerd, maar om aan te geven waar we het over hebben. Hebben jullie al contact gehad met Ferdy, de broer van onze Kees?
0
Vrijdag 21 mei 2021 om 22:53 uur

BLEISWIJK-1

R.E. schreef:

Ja, zet hem alsjeblieft zo snel mogelijk op droog brood (of op water en brood). Het is de hoogste tijd om hem het brood uit de mond te stoten en geen zoete broodjes meer met hem te bakken. Hij heeft trouwens vast voldoende brood op de plank. Wat heeft hij nou gepresteerd (net als bij NAC, waarmee hij ook al degradeerde)? Daar lusten de honden geen brood van. Hij heeft zich de kaas van het brood laten eten door bijzonder matige ploegen als Emmen en Willem II en het is volkomen terecht dat hij dat op zijn brood krijgt. Een frisse, jonge trainer is broodnodig (en beter betaalbaar).
Het grootste probleem volgend jaar is misschien niet eens het geld, maar de negatieve stemming in de spelersgroep van de degradatie en het daarmee spelen op een minder aantrekkelijk nivo.

Ik denk dan ook dat het goed is dat er veel spelers verttekken. Dit om weer in een positieve flow te komen. Hetzelfde gaat ook op voor de trainersstaf. Los van of Brood het goed of slecht heeft gedaan. Daarom sowieso met een nieuwe trainer beginnen.

Volgens mij zit ook niemand meer op Vejinovic te wachten. Daar moet je ook afscheid van nemen. Indien mogelijk natuurlijk.

0
Vrijdag 21 mei 2021 om 17:34 uur

Aad

wdr schreef:

Steijn is ontslagen vanwege slechte resultaten, dat gebeurt elke trainer ter wereld die niet presteert. De club heeft de spelers laten gaan die onvoldoende meerwaarde hadden of te duur waren. Dat gebeurt ook overal ter wereld.
Volgens mij heeft ADO hier niet anders gehandeld dan dat andere clubs zouden doen, en ik ben er ook niet voor om niet presterende coaches of spelers te behouden omdat ze Haags zijn. ADO is een topsport club, geen liefdadigheidsinstelling of buurthuis.
Ik hoop dat je je realiseert dat in zeker 9 van de 10 gevallen het niet de trainer is die niet presteert maar een stelletje over het paard getilde voetballers die denken met hun vingers in de neus rijk te worden.

Oorzaak: te hoge basissalarissen voor de spelers in plaats van een prestatie-gerelateerde beloning (bv 2 x modaal en de rest puntenpremies)
0
Vrijdag 21 mei 2021 om 11:53 uur

Nu online

grijze gek, frans swa, superfcdenhaag2 en 77 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 606
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5