Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 171
Volgende pagina

Sprinkhaan070

Kaos schreef:

Er lekt wellicht gewoon niks uit..

Exact! Dat zelfde geouwehoer iedere dag word je echt moe van. Wacht gewoon af. Een aantal andere betaald voetbalclubs in Nederland hebben ook nog geen hoofdtrainer. We zijn echt niet de enige. En hoe mooi is het voor Mathijsen en de nieuwe trainer dat zij zelf de selectie voor een groot deel kunnen samenstellen.

Achter de schermen zijn ze echt wel hard bezig. En nogmaals (!) Mathijsen zegt niet voor niets dat er een selectie komt te staan die voor promotie gaat spelen.
0
Woensdag 21 juni 2023 om 21:40 uur

BLEISWIJK-1

Kaos schreef:

Er lekt wellicht gewoon niks uit..

Waarom zou je niet bekend maken dat een trainer getekend heeft?

De enige wat ik mij kan bedenken, is dat er een absolute nummer 1 is, die bedenktijd heeft gevraagd. En daar wachten ze op.
0
Woensdag 21 juni 2023 om 21:39 uur

BLEISWIJK-1

Kan iemand mij uitleggen waarom we voor geen een trainer nog concreet zijn geworden? Waar wachten we nog op?
0
Woensdag 21 juni 2023 om 21:30 uur

opper

ADO "watcher" Stan Wagtman schrijft vandaag het volgende:
Maar wat - naast veel gesprekken voeren - vermoedelijk eerst op haar bordje zal komen, is het zetten samen met technisch directeur Joris Mathijsen zetten van een krabbel onder het contract van de nieuwe trainer. Die moet er volgens Van Grinsven-Admiraal op ‘zeer korte termijn’ zijn. De namen van Alfons Groenendijk en Kevin Hofland zingen rond, maar richting hen werd het (nog) niet concreet.
0
Woensdag 21 juni 2023 om 20:36 uur

Eagle187

Paulo Turra halen als trainer als die betaalbaar is
0
Woensdag 21 juni 2023 om 14:27 uur

Haagse Haas

De Graafschap heeft nog één kandidaat over voor de functie van hoofdtrainer: Jan Vreman.

Dat meldt De Telegraaf. De 57-jarige oefenmeester stond in het verleden ook al voor de groep in Doetinchem.  Volgens De Telegraaf had De Graafschap, dat vanwege gezondheidsredenen onlangs moest scheiden met Adrie Poldervaart, tot voor kort nog een andere kandidaat op de shortlist staan. De Superboeren dachten ook aan Fons Groenendijk. 'Die liet echter vanaf zijn vakantieadres in Spanje weten dat hij geen trainer wordt van De Graafschap', zo is te lezen. 


Dus toch weer anti voetbal Alfons?
0
Woensdag 21 juni 2023 om 14:12 uur

Gast

Ik zou niet weten waarom Mathijssen moet uitleggen waarom hij voor een bepaalde trainer kiest (met of zonder ervaring). Alle namen van trainers zijn door de media verzonnen dus niemand weet of hij wel of niet met zijn eerste keuze bezig is dus het slaat ook nergens op dat hij door zijn keuzes heen begint te raken terwijl hij misschien nog steeds met zijn eerste keuze bezig is. Sommige hier op de box zijn echte paniekzaaiers en schijnen precies te weten hoe een betaald voetbal organisatie gerund moet worden.
0
Woensdag 21 juni 2023 om 13:12 uur

Vak_W

AMSTERDAM - Jan Vreman is de enige overgebleven kandidaat voor de trainerspost bij De Graafschap. De man met een lang verleden bij de Doetinchemse club had aanvankelijk met Fons Groenendijk nog een tegenkandidaat. Die liet echter vanaf zijn vakantieadres in Spanje weten dat hij geen trainer wordt van De Graafschap.


Meneer Groenendijk toch nog in de race?
0
Woensdag 21 juni 2023 om 12:30 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

Johannes schreef:

Mathijsen wil een 'eigen' trainer aanstellen. Met zijn ' eigen' mensen werken. (Of die van Bolt?) Dat is in elk geval gezegd door hem zelf, niet in de media overigens.
Op zich snap ik dat wel. Maar het lijkt er toch op dat hij steeds verder vanaf zijn eerste keus (lees netwerk) een trainer moet zoeken.

Dan kan je het zonder goede argumenten ook niet maken om een trainer, met de juiste papieren en goede statistieken, die je zelf in je organisatie hebt zomaar aan de kant schuiven. Ook Joris moet verbinden.
0
Woensdag 21 juni 2023 om 11:42 uur

Johannes

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik zou het raar vinden als ze met Bosschaart komen, als je Franken onder 21 laat doen. Bosschaart heeft als hoofdcoach ook maar weinig ervaring.

Ervaren trainers als Wormuth, Keijzer, Schip e.d. zou ik beter snappen.
Mathijsen wil een 'eigen' trainer aanstellen. Met zijn ' eigen' mensen werken. (Of die van Bolt?) Dat is in elk geval gezegd door hem zelf, niet in de media overigens.
0
Woensdag 21 juni 2023 om 11:35 uur

Nu online

GroenGeelHart070, TheMariner, fcsoep, Ano-Niem, ozfcdh, buurmanBrutus, 070downtherivers, ADOZoetermeer, ADO079, Vakkie-G, vakkiel, rh_vakc, Haagse070_, Robztw en 118 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 171
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5