Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 188
Volgende pagina

Gast

We zijn het niet gewend maar we mogen in ons geval blij zijn met een Nederlandse ad en td dit had toch ook heel anders kunnen uitpakken. Ook de trainer wordt pas bekend gemaakt als het rond is en niet meer zoals in het verleden dat iedereen de naam al wist behalve de trainer zelf. Dit heeft als groot voordeel dat je als club de concurrenten voor blijft mochten er meer geïnteresseerden zijn. Persoonlijk ben ik ook wel nieuwsgierig maar ik ben niet zoals sommige hier in paniek. Ik vind het eigenlijk wel prima zo.
0
Dinsdag 6 juni 2023 om 11:32 uur

Brian

Je kan een trainer halen met wat een grote naam is in het voetbal maar het gaat er volgens meer om wat er op het veld staat . En dat is veel te slecht geweest dus hoop liever op een paar goede spelers dan bijvoorbeeld een Ron Jans.

Je moet sowieso paar goede buitenspelers halen met een goede voorzet en misschien 2 ervaren goede verdedigers en misschien een nummer 10.

Las paar maanden geleden dat Toornstra hier ook wel zou willen afsluiten ...
0
Maandag 5 juni 2023 om 22:06 uur

BLEISWIJK-1

GroenGeelHart070 schreef:

Heerlijk, het lijkt wel of de lekkende gaten worden gedicht.

1. Lee-Roy Echteld
2. Fred Grim
3. Alfons Groenendijk
4. Danny Buijs
5. Giovanni Franken
6. Edwin Grünholz

Tja...zoveel namen al genoemd. Frank Wormuth ook en zelfs Ron Jans. Ben benieuwd welke verrassing Mathijsen uit de hoed tovert. Ik hoop nu snel
Wel eens over nagedacht dat er mogelijk geen serieuze trainer in wil te stappen? Te weinig mogelijkheden. En te weinig duidelijkheid. Is ook gewoon een optie.
0
Maandag 5 juni 2023 om 22:02 uur

BLEISWIJK-1

rd.. schreef:

Er lekt echt niks meer uit. Wat een verademing.
Ik kan dat nog niet als heel positief zien. Het is niet alleen de trainer, maar ook met spelers moet gepraat worden. En die hebben weer zaakwaarnemers. Dat er niets uitlekt geeft mij niet de indruk dat er veel gebeurd.

Maar we kunnen ook gewoon een paar weken later met de voorbereiding beginnen. Probleem opgelost.

0
Maandag 5 juni 2023 om 21:50 uur

Franky

purnie&pino schreef:

Hoezo dat ?
Tenminste een haags iemand die weet wat er gevraagd wordt hier in den haag
Ik heb ontzettend veel respect voor de (zaal)voetballer die Edwin was. Maar op trainersgebied komt het op mij over als weinig ambitieus.
Ja, een 'ervaren' trainer zegt niet dat het beter gaat, maar als we puur gaan selecteren op spelers die ooit goed waren en 'weten wat er gevraagd wordt' dan wordt de lijst erg kort en beperkt in keuze. In mijn optiek hebben de andere 3 heren meer laten zien, ook in de jeugd.
Vandaar dat ik het teleurstellend zou vinden als hij het wordt.
0
Maandag 5 juni 2023 om 19:00 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

'Tasten in duister' over nieuwe trainer
,,Voorlopig blijft het behoorlijk in het duister tasten wie de nieuwe trainer wordt van ADO Den Haag.''
Lees het nieuwsbericht
0
Maandag 5 juni 2023 om 18:41 uur

Langebach2

purnie&pino schreef:

Hoezo dat ?
Tenminste een haags iemand die weet wat er gevraagd wordt hier in den haag
trainer is net zo goed meestal als het materiaal.
Gewoon twee snelle buitenspelers met goede voorzet met verheydt in de spits.
En vertrouwen geven aan die gasten.
0
Maandag 5 juni 2023 om 18:36 uur

Advertentie

Madmax

Edwin Grunholz nieuwe trainer ADO Den Haag Straks meer....
0
Maandag 5 juni 2023 om 17:34 uur

grijze gek

Nog geen trainer?????????? duurt wel erg lang, of zal die op een cursus nederlands zitten
0
Maandag 5 juni 2023 om 16:01 uur

Gast

De lokale driehoek maakt zich zorgen nu de veiligheidscoördinator is ontslagen en voor het gemak wijst de gemeente maar weer eens naar de wedstrijd tegen Excelsior. Ik maak me meer zorgen over de lokale driehoek en met name over onze burgemeester die toch echt zelf ondanks alle info die hij had de wedstrijd liet doorgaan tegen Excelsior en daarna ineens de getapte jongen gaat uithangen door te dreigen met het wel of niet verstrekken van een vergunning of onze club wel of niet een wedstrijd mag spelen. Het is echt een onvervalste gluiperige VVD’er nog even en hij gaat nog beslissen wie de nieuwe trainer word want bij de verkeerde keuze mag er geen wedstrijd gespeeld worden.
0
Maandag 5 juni 2023 om 15:10 uur

Nu online

wiegah070, Haagse Haas, Erik070, James, Rbn079, Ronaldo, Joost70, ton en 98 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 188
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5