Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 225
Volgende pagina

MonkNL

Zou wat zijn, als Advocaat het seizoen af gaat maken en de boel hopelijk een beetje op orde kan brengen. Beter dan weer een of andere trainer met 0 ervaring.
0
Vrijdag 25 november 2022 om 22:12 uur

supporter-noord

hahah, Advocaat.
Nou, volgens mij kon hij Sparta niet eens in de eredivisie houden.
Misschien als hij een stuk of 6 betere spelers haalt.
Want wat er nu loopt daar kan geen ene trainer wat van maken.
0
Vrijdag 25 november 2022 om 22:10 uur

Ranthehague

Advocaat trainer??!!!! Net op sbs 6
0
Vrijdag 25 november 2022 om 22:02 uur

purnie&pino

*Supportersvereniging Haagsche Bluf aan tafel met de vertegenwoordiger van de eigenaar Bolt ADO Den Haag Holding LLC*

Afgelopen woensdag 23 november heeft de Supportersvereniging Haagsche Bluf (SVHB) aan tafel gezeten met Ignacio Beristain. In dit gesprek heeft SVHB (wederom) het vertrek van Edwin Reijntjes geëist. Het waarom hebben we uitgelegd. Ignacio denkt hier anders over en meent dat de eis buitenproportioneel is en heeft daarbij ook uitgelegd waarom hij dit vindt. Ondanks meerdere keren herhalen van de eis blijft hij bij zijn mening. Het contract met Edwin Reijntjes loopt tot en met 30 juni 2023 en zij willen hun zoektocht naar een opvolger rustig voltooien. De conclusie van SVHB op dit punt: “We agreed to disagree.”

Ignacio heeft de plannen rond het vrouwenteam, de jeugd en het Zuiderpark toegelicht. De eerste stappen zijn daarvoor gezet. Bijvoorbeeld rond het contracteren van talenten.

De vreselijk slechte communicatie van de kant van de club is besproken. Vandaag weer een voorbeeld. Het bericht over Dirk Kuijt op de site van de club, later er weer vanaf! Ignacio heeft hiervan aantekeningen gemaakt. Nu concreet komen tot verbeteringen.

SVHB heeft vertrouwen uitgesproken in Head of Operations ADO Maurice Westerwoudt. Met hem hebben we structureel overleg rond de thuiswedstrijden over vele onderwerpen. Open, eerlijk en transparant. Hij komt zijn afspraken na.

We hebben ook gesproken over de rol van HFC Haaglanden Football Club ‘Alles door oefening Den Haag’. Over hen hebben we ook een mening uitgesproken: wel in gesprek, maar geen deel uitmaken van hun vereniging zoals die nu is.

De financiën van de club (verlies) en de investeringen tijdens de winterstop kwamen langs. Verlies wordt gedekt. Wat betreft versterkingen niet erg concreet, maar een positieve reactie van Ignacio.

Ignacio heeft gevraagd om ideeën voor de toekomst. Die gaan we uitwerken, daar komen we mee en delen deze met hem.

Contact met de club door structureel overleg met Maurice Westerwoudt en hopelijk vanaf heden ook met Ignacio Beristain. Geen gesprekken meer met Edwin Reijntjes. Vooruit nog eenmaal, om weer te vertellen waarom we het met hem - al lange tijd – hebben gehad.

Woensdag 23 november aan tafel met Ignacio Beristain en dan de volgende ochtend vroeg het vertrek van Dirk Kuijt als trainer. Dat valt op. Is het toeval? Wíj zijn in ieder geval blij woensdag aan tafel met Ignacio te hebben gezeten. Wat - of wie - gaat volgen?
0
Vrijdag 25 november 2022 om 10:27 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

'Vervanger Kuyt na weekend gepresenteerd'
De nieuwe trainer die Dirk Kuyt gaat vervangen, staat al klaar.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 25 november 2022 om 10:20 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Is er nog hoop voor Dirk Kuyt?
Is er nog hoop voor trainer Dirk Kuyt? Frank Rijkaard degradeerde met Sparta en won de Champions League.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 25 november 2022 om 09:57 uur

Lellow

R.E. schreef:

Even vloeken in de kerk, maar serieus gemeend: John van den Brom heeft momenteel geen club ...
Dat is toch die trainer die ons (mij) een van de mooiste seizoenen als supporter heeft laten beleven en die wij daarna bij ieder bezoek “vriendelijk “ toezongen ?

Oh ja die staat te springen om terug te keren , naast idioten in de bestuurskamer zitten er nog vele op de tribunes .
0
Vrijdag 25 november 2022 om 07:08 uur

Advertentie

FC Den Haag!

Aad schreef:

Lig ik in het ziekenhuis een nieuwe knie te krijgen , kom ik terug op de zaal hebben ze Kuijt ontslagen. Ik ben bang dat Bolt niet de mening van Reijntjes deelde.
Als die nu een vent is stapt hij uit principe op maar ik ben bang dat hij die niet heeft. Dus of Blitzer laat hem zitten zonder feitelijke. Beslissingsbevoegdheid of hij trekt de portemonnee. We gaan het zien.
Bang of blij dat Bolt de mening van Reijntjes niet deelde? Hopelijk gooien ze nu ook Reijntjes er nog uit en gaan ze nu echt capabele mensen aanstellen als AD, TD en trainer.
0
Donderdag 24 november 2022 om 20:55 uur

Bleek

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Trainerskerkhof ADO Den Haag
De term ‘trainerskerkhof’ wordt wel vaker gebruikt, maar is zeker van toepassing op ADO Den Haag.
Lees het nieuwsbericht
En dat terwijl een nieuwe assistent trainer de oplossing was volgens ons orakel de algemeen directeur..

0
Donderdag 24 november 2022 om 16:07 uur

grijze gek

Hopelijk zet een nieuwe trainer de poppetjes op de juiste plaatsten en LAAT HIJ ZE OOK ZO STAAN
0
Donderdag 24 november 2022 om 15:39 uur

Nu online

GroenGeelHart070, ADOZoetermeer, rh_vakc, ADO73, BigMac, fcdh-denhaag, Vos, Ado Vakkie S en 104 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 225
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5