Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 241
Volgende pagina

Baco070

Lellow schreef:

Ik noem het realisme.
Dat ik zelden ga is irrelevant en draagt nog iets toe aan het aantal uitsupporters.

Of geldt een mening hier enkel als je SCC houder bent en alle uitwedstrijden bezoekt en vaak met een grote vlag mag zwaaien ?

Wij als regio Haaglanden moeten ons kapot schamen voor het aantal bezoekers en de beleving tijdens de wedstrijden.

Eenheid is ver te zoeken onder de supporters met allemaal hun eigen belangen en privileges.
Je hebt gelijk hoor, duidelijk punt.

Maar het is wel hypocriet dat als je zelf nooit gaat, dat je de de supporters die dan wel gaan gaat bekritiseren.

Ik vind het eigenlijk wel grappig om te lezen dat er mensen zijn die nooit naar het stadion gaan, het de supporters of club kwalijk nemen dat er zo weinig in het stadion zitten.

Als iedereen (waaronder ook jij) het voor elkaar krijgen er +1 mee te nemen zitten er zo 10 - 12.000. Moeten ze de kaartverkoop natuurlijk dan wel versoepelen.
3
Dinsdag 27 februari 2024 om 17:39 uur

Lellow

JvDH schreef:

Zelf ga je ook zelden dus vanwaar dit cynisme?
Ik noem het realisme.
Dat ik zelden ga is irrelevant en draagt nog iets toe aan het aantal uitsupporters.

Of geldt een mening hier enkel als je SCC houder bent en alle uitwedstrijden bezoekt en vaak met een grote vlag mag zwaaien ?

Wij als regio Haaglanden moeten ons kapot schamen voor het aantal bezoekers en de beleving tijdens de wedstrijden.

Eenheid is ver te zoeken onder de supporters met allemaal hun eigen belangen en privileges.
0
Dinsdag 27 februari 2024 om 12:05 uur

Eeuwig Den Haag

Lellow schreef:

Tegen MVV zaten er 7800 in ons stadion minus de 300 uit Maastricht.
7500 trouwe supporters ga uit van 5% dus 400 zullen het er wel niet worden of de supporters moeten met een bericht komen om met zoveel mogelijk af te reizen voor de “wedstrijd van het jaar 12.0” .

Bring back the passion 3.0
Het is ook wel echt een schandalige combi, zeker gezien de autocombi regeling die roda dit jaar eerder naar ons had. Half roda heeft toen in de stad lekker gegeten en gedronken. Ongelofelijk deze combi. Maar we zijn er sowieso, uitvak of niet
3
Dinsdag 27 februari 2024 om 08:52 uur

Lellow

Justin schreef:

Benieuwd hoeveel man er meegaan hoop op minimaal 400+
Tegen MVV zaten er 7800 in ons stadion minus de 300 uit Maastricht.
7500 trouwe supporters ga uit van 5% dus 400 zullen het er wel niet worden of de supporters moeten met een bericht komen om met zoveel mogelijk af te reizen voor de “wedstrijd van het jaar 12.0” .

Bring back the passion 3.0
2
Dinsdag 27 februari 2024 om 07:56 uur

ADO079

Justin schreef:

Iets bekend over de ticketsverkoop naar Roda wanneer komen ze online, is er een autocombi en hoeveelheid tickets krijgen we???
Ik hoorde dat het enkel buscombi is. Weet niet of het klopt maar dat is in elk geval wat ik hoorde.
3
Maandag 26 februari 2024 om 09:34 uur

Advertentie

Superfan

Barend schreef:

Jij maakt het nog erger. Het probleem zien en er niks aan doen?!
Iedereen ziet het probleem toch? Kalezic gokt er gewoon op dat we er 4 of 5 inschieten.
Inmiddels kent de hele kkd ons manco.
Je zag MVV gisteren ook bij de aftrap enorm fel beginnen. Die weten dat wij de eerste 5 minuten staan te slapen. Vervolgens laat je ADO het spel maken en sla je toe in de counter.
6
Zaterdag 24 februari 2024 om 15:49 uur

Superfan

purnie&pino schreef:

Zonder Ideho gewoon maar 5-3-2 spelen ? Met Che en Koudoussou/Absalem op de flanken..
Ik zou sowieso v Hintum vervangen door Ché of Koudossou. Die hebben veel meer snelheid
0
Zaterdag 24 februari 2024 om 12:39 uur

Bolskie

GroenGeelHart070 schreef:

De balans is niet best. Als 1 back hoog komt moet de andere iets zakken en knijpen. Als Vlak hoger op het veld komt, moet Sürmeli zakken, en andersom. Gisteren stonden ze allemaal steeds hoog. Dat zal nooit de bedoeling van Kalezic zijn geweest, denk dat die gasten zich in de aanvalsdrang lieten meeslepen en steeds uit de organisatie liepen. En dan is met name voor de ouderen het niet meer te belopen, dat was duidelijk aan o.a. Van Hintum te zien
Eens. Van Hintum is een prima back up maar voor basis is het niet goed genoeg meer zeker niet als je wilt dat backs hoger staan. Eén absalem of kadusso kunnen een hoop goedmaken met hun snelheid.

Het middenveld is niet goed. De afstemming tussen Surmeli en vlak is er (nog) niet. Het kan natuurlijk nooit zo zijn dat bij balverlies je beide controleurs weg zijn waardoor de verdediging in ondertal zijn.
0
Zaterdag 24 februari 2024 om 10:05 uur

Kees

Je kunt 101 excuses, redenen of wat dan ook aanvoeren echter met zo'n spelersbudget en selectie dien je minimaal tot en met de laatste speelronde mee te strijden om directe promotie. En eigenlijk te promoveren.

Alles minder is bedroevend qua resultaat.
5
Zaterdag 24 februari 2024 om 09:32 uur

Lellow

Het maakt niet uit met welke 4 of 5 mans verdediging je speelt, feit blijft dat “slak” Surmeli ervoor loopt en iedere bal lange bal direct gevaar oplevert , niet eens via de zijkanten maar recht door het midden.

Kalezic neem afscheid van je aanvoerder!
3
Zaterdag 24 februari 2024 om 09:21 uur

Nu online

rh_vakc, oodh, viarijn, ADOZoetermeer, Adonees, Vakkie-G, Marcelvld, Rooie91 en 116 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 241
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5