Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 353
Volgende pagina

Langebach2

opper schreef:

Er lijkt meer idee in te zitten dan vorig jaar toen we uiteindelijk in periode 3 heel dichtbij kwamen. Dus ja wel wat vertrouwen, maar alleen als er ook 4-5 namen bij kunnen komen de komende maand.
In Kalezic wel vertrouwen.
Mathijsen doet ook zijn best, maar helaas tekent niet elke transfervrije speler zomaar bij onze club.
Spelers wachten op betere aanbiedingen of een avontuur in het buitenland.
Neem echt wel aan dat er aanbiedingen gedaan zijn.

0
Woensdag 2 augustus 2023 om 22:57 uur

purnie&pino

opper schreef:

Er lijkt meer idee in te zitten dan vorig jaar toen we uiteindelijk in periode 3 heel dichtbij kwamen. Dus ja wel wat vertrouwen, maar alleen als er ook 4-5 namen bij kunnen komen de komende maand.
Morgen of vrijdag nog een goede speler erbij zou ook wel leuk zijn voor de opendag
0
Woensdag 2 augustus 2023 om 22:53 uur

rd..

opper schreef:

Maar dat hebben ze toch al ook laten blijken? Dat we pas laat een volledige selectie hebben en we pas in periode 3 en 4 kunnen oogsten. Of net aan via de competitie of via de periodetitels. Riskant, maar meer zit er dit jaar niet in.
Het heeft te maken met je 'meer zit er dit jaar niet in' verwachtingspatroon, inderdaad. Ik verwacht eerlijk gezegd geen reet. NC is een dikke plus wat mij betreft. Vanuit dat perspectief zijn de dingen die nu gebeuren, niet onaardig. Het lijkt of dingen gebeuren vanuit een idee/filosofie. Dat geeft mij wat broos vertrouwen richting de toekomst.
0
Woensdag 2 augustus 2023 om 22:40 uur

opper

Lellow schreef:

Henk is best een prima spits enkel zijn 25? goals worden tenietgedaan door 50 tegendoelpunten.

Er MOET bij een
Linksback
Rechter centrale verdediger
Middenvelder (6)
Linker en rechter aanvaller plus nog een 2e spits.

Met ons geluk boeken we een goed resultaat tot aan het einde van de transfermarkt en dan zijn alle overige elftallen ingespeeld en doen wij mee voor plek 10-15.

Waarna iedereen weer hoop heeft tijdens de daaropvolgende transferperiode .
Maar dat hebben ze toch al ook laten blijken? Dat we pas laat een volledige selectie hebben en we pas in periode 3 en 4 kunnen oogsten. Of net aan via de competitie of via de periodetitels. Riskant, maar meer zit er dit jaar niet in.
0
Woensdag 2 augustus 2023 om 22:22 uur

BLEISWIJK-1

Bleek schreef:

Volgens mij (en Kees) wel..

Snap het ongeduld van sommige echt wel. Ik heb zelf eigenlijk wel het idee dat er eindelijk iets van beleid aan het ontstaan is.

Vind je dan werkelijk dat hij zijn mond tot september moet houden? Dat is toch onzin?

In september moet hij dan z'n mond tot de derde periode houden? Want dan kan het ook nog.

En als we dan dit hele seizoen niks presteren, dan mag hij volgende zomer ktitiek uiten? Of over 3 jaar.

Er is op dit moment nog niks zichtbaar van beleid. Alleen het idee wat door de woorden van Mathijsen leeft. Al wil ik daar graag in geloven.
0
Woensdag 2 augustus 2023 om 21:24 uur

Advertentie

Lellow

rd.. schreef:

Ook veel te vroeg.
Laten we de balans opmaken in maand 35 van het (10e) 3 jaren plan.

Eind September kunnen we al de balans opmaken , waarschijnlijk wordt dan Ricardo “niet geschikt voor betaald voetbal “ Kishna in zijn maillot gehesen om ons te redden en waarschijnlijk nog een aanvaller uit de o zo professionele Bolt groep .
Dat valt dan ongetwijfeld samen met het interview van onze nieuwe AD .
Eerst even 100 dagen de boel inventariseren.

Heeft Joris al enige bijdrage geleverd trouwens of is Henk Veerman nog gescout in 2009 door Lex Jr
0
Woensdag 2 augustus 2023 om 19:49 uur

purnie&pino

Baco070 schreef:

Ik heb die Sürmeli al 3x zien schutteren in de samenvattingen. Lijkt er verdedigend niet zo veel van te kunnen zo op het eerste oog.


Hoop dat hij ook veel dingen goed doet die we niet in de samenvatting te zien krijgen.
Perfecte 12e man denk ik voor als er iemand gebleseerd of geschoorst is
0
Dinsdag 1 augustus 2023 om 22:22 uur

grijze gek

Goede keeper zei Jim v/d Deijl bij het schot in de hoek die hij tegen hield met zijn been, pffffffffff die had ik ook kunnen hebben, bij die 2e ging hij volgens mij flink in de fout onze “Super Keeper” met z’n felle kleuren tenue.
Of werd dat schot van richting veranderd.
Maar goed, mijn type keeper is het niet,zal de enige niet zijn…………….. Toch
0
Dinsdag 1 augustus 2023 om 21:35 uur

rd..

FC Den Haag! schreef:

Het zou ook wel is tijd worden voor een tropische verrassing
Of De Grote Vis!
0
Dinsdag 1 augustus 2023 om 21:33 uur

GroenGeelHart070

Weer een hoop negativiteit zeg.
Zijn we vergeten dat we een dikke schuld proberen te kwijten met het nieuwe beleid en dat de nodige versterkingen nog gaan komen? Met dat in gedachten lees ik liever of iemand inmiddels is opgevallen welke zaken zijn verbeterd.
De selectie wordt niet alleen veranderd, de structuur van de hele club wordt hervormd. Allemaal om financieel gezond te worden en sportieve successen te kunnen gaan boeken.
Op enkele jaren uitgezonderd gaat dit al decennia fout en hier wordt verwacht dat de nieuwe AD en TD dit binnen anderhalve maand na hun aanstelling allemaal opgelost hebben?
Begin september, wanneer versterkingen zijn aangesloten bij de selectie, moet er eens een tussenstand van alles opgemaakt worden, hoe alles er dan voor staat.
En tot dat moment: support our club and team
0
Dinsdag 1 augustus 2023 om 19:26 uur

Nu online

bimboembam, Lellow, Wahter, pajam, Leidado, ClubAchterVanDuinen, Ano-Niem, Kees, rh_vakc, Martgroen, fcdh-denhaag, ADOZoetermeer, yesyes en 112 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 353
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5