Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 488
Volgende pagina

Bolskie

Vakkie-G schreef:

Asante loopt over twee jaar gratis de deur uit ben ik bang
Ja daar zouden mee moeten gaan praten met z’n jongen maar ado kennende wachten ze daar mee tot het laatste half jaar en dan komt die of met de eis dat hij veel salaris wilt of gratis de deur uit gaat indd.
0
Zondag 15 januari 2023 om 12:11 uur

Johannes

Bolskie schreef:

Asante ook geschorst..
Beker of competitie?
0
Zondag 15 januari 2023 om 09:09 uur

Thehague070

Zou toch lekker zijn als we Go Ahead gewoon gaan pakken en daarna Katwijk of Spakenburg loten...dan ben je echt zoals advocaat zegt maar een paar overwinningen er vandaan...zie t wel mogelijk zijn...je hebt ook de Graafschap tegen de Treffers nog..ook te pakken..ik zeg we winnen m gewoon !
0
Zaterdag 14 januari 2023 om 23:31 uur

rd..

Anne van Schuurman schreef:

Logisch maar op ons niveau komt er dan ook echt wel veel door
Lijkt me wel.

Nog een stap verder is het drafting systeem als in Amerika. Maar dan moet echt de hele voetbalpiramide in NL op de kop. Binnen het financiële systeem van het voetbal ook totaal onmogelijk geworden. Tenzij de grote clubs uiteindelijk toch nog zouden gaan voor die Champions Cup of hoe dat ook heten mag. Dan kan alles wat eronder zit ook hervormen.
0
Zaterdag 14 januari 2023 om 13:19 uur

Rob2002

Het was gisteren allemaal nog niet fantastisch maar je zag wel dat er eindelijk een idee achter zat. Op het middenveld en voorin werd aardig druk gezet. Zelfs een Zwarts liep lekker mee te verdedigen. Weinig weggegeven en door een paar kleine foutjes krijgt MVV haast nog meer dan waar het recht op heeft.

Er is weer een beetje geloof. Als er inderdaad nog een centrale verdediger en Breinburg en Klas en ook Kishna weer fit zijn heb je kans dat de schwung van vorig jaar teug keert. Malouki of Sleegers in de Steijn rol.
Zin in volgende week! En dat is wel eens anders geweest.
0
Zaterdag 14 januari 2023 om 10:09 uur

superfcdenhaag2

BLEISWIJK-1 schreef:

Zo weer terug. Er waren weinig toeschouwers. Maar ik heb wel de leukste wedstrijd van het seizoen gezien.

Ook mooi om te zien dat ze er het laatste lwartier echt voor gingen. Daarbij was de overwinning gewoon terecht.

Het is nog maar een zwaluw. Maar Dick heeft de spirit er wel in gekregen.

Was het ook zo stil daar, Of leek dat op tv alleen zo?
0
Zaterdag 14 januari 2023 om 01:39 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

Even kijken of ik hem zo in het stadion zie.

3-1 overwinning!!
0
Vrijdag 13 januari 2023 om 19:06 uur

Aad

Lellow schreef:

Mee eens , kinderen van 10-11 jaar oud die afreizen naar Heerenveen of Roda om tegen leeftijdgenoten te spelen , die ontwikkelen zich net zo goed als spelen tegen HBS , Quick en Westlandia .

Vanaf 16 jaar moet je de talenten vastleggen en verder opleiden .

ADO Den Haag jeugd kan zich beter positioneren als familieclub net de ambitie om de beste jeugdelftallen te hebben .

Als je onder 16 niet meer zelf wil opleiden zal je goede afspraken voor een samenwerkingsverband moeten hebben met de clubs in de regio of net daarbuiten. Anders is dit gedoemd om te mislukken want de clubs die wel onder 16 zelf opleiden zijn je dan altijd voor en halen de grootste talenten al op en blijft het 2e of zelfs 3e garnituur over.

Je zal toch eerst bij de spelertjes (en hun ouders!!!) die door de clubs (waarmee je een samenwerkingsverband hebt) worden aangedragen een "ADO-gevoel" moeten kweken. Je zal ze regelmatig moeten zien spelen en af en toe voor een gezamenlijke training uitnodigen. En om het samenwerkingsverband gaande te houden zal je ook de clubs een (financiële ?) handreiking moeten doen. En dan nog kan je ze niet aanspreken wanneer ze in plaats van ADO bij voorbeeld Sparta bellen.

Het idee om onder 16 af te schaffen zou dan bij alle clubs moeten gebeuren. En zie jij dat Ajax en Feyenoord doen?

Ik vraag mij echt af of zoiets veel minder kost. Je bespaart misschien iets en je hebt minder vrijwilligers nodig (chauffeurs, huiswerkbegeleiders) maar je maakt je wel afhankelijk van anderen waar je geen grip op hebt.
0
Vrijdag 13 januari 2023 om 14:18 uur

Lellow

schreef:

Zoals ik al meerdere keren heb gezegd stoppen met die jeugdopleiding. Een goede scouten en gebruik maken van technische snufjes dat is de toekomst ipv opleiden voor andere clubs voor noppes. Kijk maar eens wat er uit Den Haag rondloopt bij andere clubs daarmee kan je top5 eredivisie spelen ipv top 5 rechterrijtje kkd.
Mee eens , kinderen van 10-11 jaar oud die afreizen naar Heerenveen of Roda om tegen leeftijdgenoten te spelen , die ontwikkelen zich net zo goed als spelen tegen HBS , Quick en Westlandia .

Vanaf 16 jaar moet je de talenten vastleggen en verder opleiden .

ADO Den Haag jeugd kan zich beter positioneren als familieclub net de ambitie om de beste jeugdelftallen te hebben .

0
Vrijdag 13 januari 2023 om 13:39 uur

Aad

Vanavond.

Ongelukkig eigen doelpunt tegen. Rode kaart voor Kemper. 4 keer op paal of lat geschoten. Onterechte penalty tegen. 0-2 verlies.

Het zou verboden moeten worden, voetballen op vrijdag de 13e
0
Vrijdag 13 januari 2023 om 11:38 uur

Nu online

wiegah070, Vakkie-G, Eeuwig Den Haag en 83 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 488
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5