Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 231
Volgende pagina

grijze gek

[url]https://youtu.be/gVk9MvFGx_Q[/url]

Je kan 14 dagen gaan praten hoe of wat, maar volgens mij kan je praten tot dat je een ons weegt, maar ik ga geen ommekeer meer zien.
Playoffs misschien,en dan??
3
Zaterdag 16 maart 2024 om 08:23 uur

Bastiano

Bastiano schreef:

ADO Den Haag is in een neerwaartse spiraal terechtkomen.

De ploeg van Darije Kalezic verloor vrijdagavond in Velsen met 3-1 van nummer 18 SC Telstar. Door deze verliespartij zijn de promotieplekken ver weg. FC Groningen heeft ADO ingehaald en Roda JC heeft net zoveel punten, maar nog twee wedstrijden tegoed.

ADO probeerde te voetballen, maar kwam niet door de linies van Telstar heen. Zoals wel vaker dit seizoen had de Haagse ploeg de boel ook achterin niet op orde. De club uit Noord-Holland kon namelijk na een kwartier uit een counter eenvoudig op voorsprong komen.

ADO ging op jacht naar de gelijkmaker. Eerst kopte Henk Veerman op de lat en even later was Jort van der Sande wel trefzeker. De middenvelder stond weer in de basis en scoorde op aangeven van Justin Ché.

Een paar minuten voor rust kwam Telstar weer op voorsprong en liep ADO dus weer achter de feiten aan. Kort na de pauze werd het zelfs 3-1 en was het duel gespeeld.

De Haagse formatie heeft twee weken de tijd om orde op zaken te stellen. Volgend weekend is er namelijk een interlandbreak. De week daarop komt FC Groningen naar Den Haag.
Het is duidelijk te zien dat ADO sinds 16 februari, na het verlies tegen Willem II, enorm uit vorm is geraakt. Een interessant punt is dat deze periode samenvalt met de afwezigheid van Ideho. Dit roept de vraag op of dit louter toeval is. De gehele ploeg lijkt te kampen met vormverlies, met opvallende problemen bij spelers zoals Assante, wiens prestaties vandaag weer teleurstellend waren met drie tegendoelpunten door persoonlijke fouten. Ook Surmeli valt op door zijn trage spel en veelvuldig balverlies op het middenveld. Daarnaast lijkt Che, na zijn terugkeer van een blessure, te kampen met te veel persoonlijke fouten.

Maar bovenal valt op dat onze coach uit vorm lijkt te zijn. Hij maakt veel te veel wisselingen in het basisteam, waardoor spelers zoals Van der Sande, die cruciaal kunnen zijn in belangrijke wedstrijden, op de bank worden gehouden. Daarentegen wordt constant het vriendje van de coach, Wolfgang, ingebracht, ondanks dat hij duidelijk niet op niveau presteert. Het tactische aspect lijkt ook te wensen over te laten, met verdedigend spel wanneer we moeten aanvallen, en vice versa. Het lijkt alsof de coach het team niet meer onder controle heeft in deze cruciale fase van de competitie.

Zou een andere coach tijdens de interlandpauze een ommekeer kunnen veroorzaken? Als we echter blijven spelen zoals we nu doen, is het twijfelachtig of we zelfs de nacompetitie nog zullen halen. Dit zou een enorme teleurstelling zijn na zo'n veelbelovende start van het seizoen.
0
Zaterdag 16 maart 2024 om 07:50 uur

Lellow

ADO079 schreef:

En weet je wat het mooie is. Marhijsen gaat na dit seizoen aan de slag bij een willekeurige eredivisieploeg en wij worden het nieuwe NAC. 10 jaar troosteloos op het 2e niveau spelen. Dit jaar was het jaar om te promoveren.
Dat Mathijsen weggaat is inherent aan onze club.
Voldoe je dan wordt je weggehaald, voldoe je niet dan wordt je weggestuurd.

Maar het nieuwe NAC worden dat zie ik dan wel graag gebeuren dat zou betekenen dat iedere thuiswedstrijd minimaal 13.000-14.000 enthousiastelingen naar het stadion komen en natuurlijk ook vaak teleurgesteld raken maar dan toch weer terugkomen.

Dat onze Naat het masterplan nog niet hoefde te presenteren ,na ruim 8 maanden ,kwam mede door het sportieve rookgordijn.
Hetzelfde sportieve rookgordijn heeft wel gezorgd voor commercieel succes door middel van 10 extra business seats die aan de man/vrouw zijn gebracht.
Dit alles bracht de bezettingsgraad op de eretribune naar 39%.

Ik was vrij sceptisch over het aantrekken van zoveel oudere spelers zonder meerwaarde (transferwaarde) maar helaas leert dit seizoen ons dat we niet direct promoveren en daarbij een gigantisch tekort hebben in de begroting ,waarbij ik niet geloof dat Bolt dit gaat herhalen. Joris een grote zak met geld geven is dus ook geen oplossing en zijn netwerk vol onbekende parels ,dat blijkt ook niet te bestaan.

Chinezen , Amerikanen, 7 miljoen of 20 miljoen het was niets , het is niets en het wordt ook niets .
5
Zaterdag 16 maart 2024 om 06:14 uur

Haraldberg1

Weg met die trainer voordat het echt te laat is!
Stein vragen om het de laatste wedstrijden over te nemen!!
Of vd Brom vragen om de zaak te redden!
Directe promotie gaat niet meer lukken maar een motiverende trainer kan misschien nog iets bereiken in de nacompetitie!
Zo allejezus zonde dat onze trainer zoveel disbalans heeft gecreeerd!
5
Zaterdag 16 maart 2024 om 00:31 uur

Eeuwig Den Haag

Wintertransfers, die op een een of andere manier MOETEN spelen, hebben heel de selectie uit balans gehaald. Of naja Kalezic die ze vervolgens elke week ook opstelt.
3
Vrijdag 15 maart 2024 om 23:37 uur

Wahter

We hebben vier spelers gehaald in de winterstop.
Alle vier kosten een berg geld maar geen 1 van de vier vind ik een prima aankoop of goede aanwinst.
Nog ff anders; deze vier hebben de hele hiërarchie in de groep veranderd en is het los zand geworden.

De eindafrekening wordt pittig voor Mathijsen.
Misschien teveel naar Kalazic geluisterd en teveel te oude spelers gehaald.
Er zijn grote fouten gemaakt.
5
Vrijdag 15 maart 2024 om 23:36 uur

slash070

Max schreef:

Nog maar een maand geleden: Veerman: er is nu stabiliteit in de ploeg.
Wat is er daarna misgegaan?
Wie er ook wekelijks opgesteld staan, het elftal straalt helemaal geen spontaniteit of overtuiging in duels meer uit. Gewoon verbazend om te zien die uitstraling voor een promotie kandidaat. Kalezic is in rap tempo een Petrovic geworden. Of hij was het al die tijd al en werd het eerder vernoemd door oa Veerman, Ideho, en vd Sande.
3
Vrijdag 15 maart 2024 om 23:20 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

haguhnees87 schreef:

Finn de bruin? Deed het heel goed tegen Sparta en is jong wilt vooruit voetballen nooit meer surmeli en vlak is ook ze geld niet waard. Zit totaal geen creativiteit meer in sinds iDeho geblesseerd is. Zonder iDeho maar 1 keer gewonnen….

Kalezic out vreemde keuzes
Creativiteit of niet. Heb je gezien hoe we doelpunten tegen krijgen? Dan is je organisatie gewoon ruk. Met ook nog een slechte keeper.
0
Vrijdag 15 maart 2024 om 22:11 uur

TheMariner

Wat een vernedering: je wordt gepiepeld door de nummer 18 op de ranglijst. Langzaam maar zeker is het leven, het geloof, de overtuiging en het vuur uit dit elftal verdwenen. En vindt het hier op een vrijdagavond zijn ondergang in Velsen. Het is misschien opportunistisch maar wel duidelijk: op korte termijn moet er een keuze worden gemaakt: doorgaan met dit elftal bestaande uit dooien met een dag verlof, of dan maar met jongens die misschien ‘van mindere kwaliteit’ zijn maar die wel willen…?
0
Vrijdag 15 maart 2024 om 22:06 uur

DHFC070

Was de tegenstander nou zo goed of wij zo slecht?
Over 2 weken na Groningen thuis kunnen de ogen naar de playoffs loterij waar je echt niet kansloos bent.
1
Vrijdag 15 maart 2024 om 22:05 uur

Nu online

wdr, Marcie, DH070, bommetjebas, GroenGeelHart070, adonees_015, frans swa, Jk23, Vakkie-G, Langebach2, lernst, jbdh, ClubAchterVanDuinen en 82 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 231
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5