Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 478
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

Rob2002 schreef:

Samenvattend: deze eigenaar wil niet koste wat het kost promoveren.
We moeten het doen met de huidige spelersgroep en hopen op verrassingen. Wie weet krijgt Dick Advocaat het vuur nog verder aan.
Bij het geruchtmakende interview van Reintjes. Waarna Verheydt en Kishna weg wilde. Toen zij Reijntjes al.......een jaartje meer of minder KKD is niet zo erg. Terwijl een halfjaar daarvoor de ambitie nog binnen 2 jaar promoveren was.
0
Woensdag 1 februari 2023 om 11:24 uur

Red

rd.. schreef:

Zeker vertrouwen in Dick. Maar wat is vertrokken en dan met name Steijn, breekt ons een beetje op. Achterin Matthys belangrijker dan gedacht. Amofa vind ik echt een gemis. En als dan Verheydt niet in de supervorm verkeert, er sprake is van een valse start hebt met Kuijt... dan zie je waar je zomaar kan staan. Dan spreek je bijna over een verloren seizoen en moet je hopen op een wondertje.

Kwaliteit zeker boven kwantiteit. Eens. Een buitenkansje zou mooi zijn. Maar als het niet gaat zoals het moet, dan moet t maar zoals het gaat.

Lekker die jonkies laten spelen.
Verheydt verkeert niet in supervorm, maar de absolute sterkhouder van vorig seizoen ook niet. Breinburg.

Klas is ook ver teruggezakt. Kemper haalde totaan z'n blessure ook geen niveau. Asante speelt nog wel aardig, maar eigenlijk ook minder dan vorig seizoen. Vraag me of wat je aan het conto Matthys, playoff Amofa en Steijn kunt ophangen als toch ook de andere spelers van vorig seizoen ook beneden al het niveau spelen.

Alleen Severina doet het bij vlagen aardig - ware het niet dat hij heel slecht is in de afronding. Ook Esajas maakt stappen, maar dan hebben we het wel gehad.

Hopelijk dat Dick het weet te polijsten. Het oogt in elk geval wel iets zekerder. Niet zozeer veel beter, maar je ziet het individuele vertrouwen wel toenemen.
0
Woensdag 1 februari 2023 om 11:12 uur

Lellow

Ik moet hier stiekem zo om gniffelen.

Iedereen stond te springen op de banken over hoe rijk David Blitzer wel niet is en dat we nu de top gingen bestormen .

Voor 1,5 M zijn de aandelen van de hand gegaan , gewoon een schijntje voor een BVO.
Bijna 20 M aan schulden kwijtgescholden.

HFC Wasserman die er met de kippen bij was om “advies “ te geven en hun eigen poppetjes hier neer te zetten .
Aangevuld met B garnituur aan spelers van eigen en bevriende zaakwaarnemers .

De kreet “wij keren terug “ is natuurlijk ambitieus en met een onervaren trainer plus een bestuur met 0 competenties bijna garantie voor falen .

Op voorhand was ik blij met de versterkingen die redelijk vroeg vastgelegd werden ,ook een unicum voor onze club.
Van een lange termijn visie is geen sprake , Kemper en Severina lopen transfervrij de deur uit .
Dit zijn in potentie top KKD en onderkant eredivisie spelers .

Gedurende de start van het seizoen is gebleken dat de club onbeschoft omgaat met de meest trouwe achterban .
Op het gebied van communicatie, kaartverkoop , überhaupt het beantwoorden van relatief simpele vragen.
De club staat mijlenver weg van de achterban . Op iedere post op sociale media is er een storm van kritiek.

De mensen op kantoor doen ongetwijfeld hun best maar worden aangestuurd door mensen zonder kwaliteiten maar met narcistische trekken ( interview Omroep West ) .

In plaats van na de Wang periode om gezamenlijk op te trekken ( Alle groepen gelieerd aan de club met al hun iconen en afkortingen ) is het nu een naar binnen gekeerd wespennest gevuld met vriendjes en zoontjes van , een ons kent ons systeem gevrijwaard van enige competenties.

Ik zie het somber in en vooral voor onze trouwe achterban die met 150 man afreist naar het verre Venlo ( om dan natuurlijk Kees de Boer en zijn moeder toe te zingen ) . Waarschijnlijk verdienen wij het bestuur wat wij nu hebben .

118 jaar , gefeliciteerd allen , alleen voelt het niet als een verjaardag maar als straf .
Ik kijk met weemoed terug op 3 of 4 seizoenen in mijn carrière van supporter van onze club in afgelopen 25 jaar .
0
Woensdag 1 februari 2023 om 10:18 uur

FC Den Haag!

rd.. schreef:

Het is niet te hopen dat de mooiste parels dan naar Estoril en Augsburg gaan... en we met een klein transfersommetje blijven zitten. Zoals nu met Dicke.

Zou Sleegers al spijt hebben? OF weet hij iets wat wij niet weten?
We moeten ook niet overdreven de situatie gaan dramatiseren. Dat er verkeerde beslissingen zijn genomen en er beter gecommuniceerd kan worden vanuit de club is duidelijk. Dat zou ook een hoop onvrede kunnen wegnemen als je het mij vraagt.

Er gaan sinds de overname ook echt wel dingen goed/beter alleen valt dat nu weg tegen de slechte prestaties waardoor de algehele sfeer heel negatief is.

Jonge gasten waar ze wat in zien proberen ze nu echt wel langer te binden (onder andere Wentges, Nikiema, Asante en van Breemen) om zo in de toekomst daar hopelijk inderdaad is een goede transfer mee te kunnen maken.

Verder is het ook gelukt om Verheydt bij de club te houden evenals Breinburg en Kishna. En wie weet lukt het straks ook bij Kemper.

Daarbij zijn er ook flink wat nieuwe spelers gehaald afgelopen zomer. Daarin is het nu ook wel makkelijk om te roepen dat het allemaal miskopen zijn geweest. Een groot deel van ons was blij met de nieuwe spelers als Werker, Wehrmann, de Waal, Zwarts. Waarbij Wehrmann nu ook weer enigszins onder Advocaat lijkt op te bloeien.

Het belangrijkste wat ik in het begin van deze shout ook al heb aangegeven is dat er nu beter gecommuniceerd gaat worden vanuit de club. En dat er voor komende seizoen(en) nu koers gezet gaat worden met een nieuwe AD, TD en trainer. Het blijven echter Amerikanen en die zijn nooit zo van het openlijk communiceren over de visie en toekomstplannen die ze hebben. Dus vraag me af of dat gaat gebeuren...
0
Woensdag 1 februari 2023 om 10:11 uur

DHFC070

Eindelijk een keer geen geld uitgegeven wat er niet is.
Toch blijft het te treurig voor woorden jarenlang in de eredivisie met de 11e begroting en dan 2x degraderen en nu weer met het 4e spelersbudget in de KKD divisie 14e! staan. Daar zijn maar 2 woorden voor stelselmatig wanbeleid.

De key zit hem niet in geen geld, maar het geld verkeerd uitgeven. Altijd maar huurdeals waarmee je de voetbalnomaden voor een half jaar binnen hengelt en de zaakwaarnemers hun % pakken. Owja maar daardoor wel van tig spelers hun huurkosten kunnen uitsmeren over 6 of 12 maanden nou joepie. Ieder jaar 10 nieuwe spelers waar je geen reet aan hebt. Stop dat geld lekker in 1 of 2 gerichte aankopen door ook een transfersom te betalen en verder lekker jeugd opstellen.

Mag hopen dat Dickie na dit jaar nog langer aanblijft. Want dat zou zorgen voor broodnodige continuïteit en toch iemand met natuurlijk charisma en iemand die respect afdwingt. Resultaten zien we al langzaam terug want 5 wedstrijden niet verloren en ongeveer 300%? minder tegengoals.
0
Woensdag 1 februari 2023 om 09:59 uur

rd..

Aad schreef:

Eens temeer mag het duidelijk zijn dat de club, in tegenstelling tot wat sommigen hier zouden willen, nooit en te nimmer de jeugdopleiding moet gaan verwaarlozen.

Zeker voor de komende jaren is het noodzakelijk dat er daar mensen (komen te) zitten die de weinige pareltjes, die naar ons komen en niet naar Ajax of Feyenoord gaan, goed coachen en ervoor zorgen dat ze op tijd en langdurig aan de club worden gebonden. En ze op tijd en tegen betaling van een transfersom van de hand kunnen doen.

Dat is de enige mogelijkheid om op de lange duur naar een stabiele financiële situatie te komen. En vandaaruit de club weer verder uit te bouwen.

Dat vereist, naast goede technische mensen, ook een directie met verstand van zaken werkt. Als die er al was geweest hadden we misschien geen Verheydt, Kemper of Sleegers gehad maar wel een toekomst op langere termijn. Als er niet snel iets verandert geef ik de club nog een jaar of 10.
Het is niet te hopen dat de mooiste parels dan naar Estoril en Augsburg gaan... en we met een klein transfersommetje blijven zitten. Zoals nu met Dicke.

Zou Sleegers al spijt hebben? OF weet hij iets wat wij niet weten?
0
Woensdag 1 februari 2023 om 09:56 uur

Thehague070

Aad schreef:

Eens temeer mag het duidelijk zijn dat de club, in tegenstelling tot wat sommigen hier zouden willen, nooit en te nimmer de jeugdopleiding moet gaan verwaarlozen.

Zeker voor de komende jaren is het noodzakelijk dat er daar mensen (komen te) zitten die de weinige pareltjes, die naar ons komen en niet naar Ajax of Feyenoord gaan, goed coachen en ervoor zorgen dat ze op tijd en langdurig aan de club worden gebonden. En ze op tijd en tegen betaling van een transfersom van de hand kunnen doen.

Dat is de enige mogelijkheid om op de lange duur naar een stabiele financiële situatie te komen. En vandaaruit de club weer verder uit te bouwen.

Dat vereist, naast goede technische mensen, ook een directie met verstand van zaken werkt. Als die er al was geweest hadden we misschien geen Verheydt, Kemper of Sleegers gehad maar wel een toekomst op langere termijn. Als er niet snel iets verandert geef ik de club nog een jaar of 10.
Exact wat ik ook denk, goeie post....constant bewijst de manier van handelen voor mij van de mensen die er zitten in het bestuur etc dat zij daar dan wel niet horen vanwege weinig verstand...of worden tegengewerkt uit alle mogelijke hoeken wanneer de kennis er wel is...dan noem ik een hamdi...fontein...op de aftrap ook een groot aantal mensen...en dat is iets wat me ook steeds meer opvalt dat bepaalde gasten geen contract hebben...geen transfergeld opleveren etc en dan kan ik met mijn view die best dichtbij de mensen staat die er werken niet anders concluderen dan dat dat werkelijk waar bewust gedaan word...en dat zou enorm pijnlijk zijn als dat waar blijkt...want dan hadden wij al supporters min of meer de plicht om ze dan wel niet te controleren of ik verder gaande status eruit moeten bonjouren...
0
Woensdag 1 februari 2023 om 09:52 uur

Aad

Eens temeer mag het duidelijk zijn dat de club, in tegenstelling tot wat sommigen hier zouden willen, nooit en te nimmer de jeugdopleiding moet gaan verwaarlozen.

Zeker voor de komende jaren is het noodzakelijk dat er daar mensen (komen te) zitten die de weinige pareltjes, die naar ons komen en niet naar Ajax of Feyenoord gaan, goed coachen en ervoor zorgen dat ze op tijd en langdurig aan de club worden gebonden. En ze op tijd en tegen betaling van een transfersom van de hand kunnen doen.

Dat is de enige mogelijkheid om op de lange duur naar een stabiele financiële situatie te komen. En vandaaruit de club weer verder uit te bouwen.

Dat vereist, naast goede technische mensen, ook een directie met verstand van zaken werkt. Als die er al was geweest hadden we misschien geen Verheydt, Kemper of Sleegers gehad maar wel een toekomst op langere termijn. Als er niet snel iets verandert geef ik de club nog een jaar of 10.
0
Woensdag 1 februari 2023 om 09:41 uur

Advertentie

Aad

Het is wel duidelijk zo. Bolt houdt vast aan eerdere uitlatingen: de club moet zichzelf bedruipen, geen geld vanuit Bolt voor versterkingen.
Op zich te begrijpen want ze draaien al op voor de exploitatieverliezen.

Met name de supporters zullen dan toch hun verwachtingen moeten terugschroeven. Als de club ook exploitatieverliezen moet gaan vermijden zal de begroting nog verder terug moeten en daarmee het budget voor spelerssalarissen. En dan kom je al gauw op het niveau middenmoot KKD zonder reëel uitzicht op meer tenzij in een seizoen ineens alles meezit en je de playoffs haalt. Maar dan nog is de eredivisie ver weg. We zullen ons moeten meten met een club als Telstar en die onzin van de derde stad van Nederland vergeten. Althans wat voetbal betreft. Die derde stad lig in Eindhoven, Alkmaar of Enschede.
0
Woensdag 1 februari 2023 om 08:37 uur

rd..

Bolskie schreef:

Alsof Reijntjes iets te zeggen heeft over spelers, die man weet niet eens dat er lucht in een bal zit. Maar kap nou eens de bescherm engel van hem te zijn die vent moet zo snel mogelijk pleite, al zorg die er voor dat advocaat de rest van ze leven bij ons club verbonden blijft, die man heeft zijn hand allang verspeeld.


Anyway. Weinig erbij. Weinig weg ook. Ik weet niet wat erger is. Wat iemand terecht al stelde: Zwarts en de Waal laten gaan voor iets anders, was goed geweest. Om ruimte te creëeren. Ik ben benieuwd wat er eventueel nu nog gehaald kan worden na vannacht en of dat nog 'n optie is.
0
Woensdag 1 februari 2023 om 07:15 uur

Nu online

Aad, jbdh, Langebach2, LeoH, JoostJ, Hansiehansie, guru, viarijn, fcdh-denhaag, wiegah070, DHFC070, DH070, Vakkie-G, Madmax, BLEISWIJK-1, Jurriën en 131 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 478
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5