Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

<FCDH>

ADO Den Haag vreet Sparta met huid en haar op

ADO Den Haag heeft zondag voor het eerst sinds 1977 een zege geboekt in de eerste speelronde van de Eredivisie. Het werd 2-5 bij Sparta Rotterdam. Het was een enerverend duel met veel goals, een rode kaart en een trainer die naar de tribune werd gestuurd. Toen ADO in 2007 degradeerde, had de club zeventien Eredivisieduels op rij niet gewonnen.

Joshua John bracht de wedstrijd al na vier minuten tot leven door Sparta op 1-0 te zetten. ADO stelde echter nog voor rust orde op zaken met doelpunten van Csaba Horváth (15`), Yuri Cornelisse (19`, strafschop) en Richard Knopper (34`, foto). Een kwartier na rust moesten de bezoekers echter met tien man verder toen aanvoerder Aleksandar Rankovic rood kreeg.

Sparta werd met een man meer gevaarlijker en scoorde ook via Yuri Rose. ADO voerde op dat moment echter een wissel door, maar scheidsrechter Kevin Blom kende de treffer wel toe. ADO-coach André Wetzel wond zich daar behoorlijk over op en werd naar de tribune gestuurd. Daar zag hij dat Knopper en Fabio Caracciolo er 2-5 van maakten.


0
Zondag 31 augustus 2008 om 18:48 uur

<FCDH>

mooie overwinning en hoe? sparta was nergens meer we staan derde hoelang is dat niet geleden?ze kunnen zeggen wat ze willen maar we staan toch mooi in het linkerrijtje dat pakken ze niet meer af

gefeliciteerd allemaal
0
Zondag 31 augustus 2008 om 18:43 uur

Rome*

Iemand enig idee hoelaat de samenvatting is? Ik weet dat het om 7 uur begitn.., maar hoelaat is ADO?
0
Zondag 31 augustus 2008 om 18:40 uur

Delft

Mooie overwining. Gefeliciteerd allemaal!!!!!!!! Mooi ook dat onze nieuwe spits gelijk heeft gescoord. Dat geeft vertrouwen. Kan in ieder geval morgen met opgeheven hoofd weer aan mijn eerste werkdag beginnen zo na de vakantie. Jammer voor mijn collega`s van Feyennooit. 
0
Zondag 31 augustus 2008 om 18:38 uur

Don

Voorlopig staan we 2 weken lang bovenaan.

Ook de topscorerslijst staat lekker zo
0
Zondag 31 augustus 2008 om 18:26 uur

Ado op Aruba!

Gefeliciteerd iedereen !!!!!
De eerste punten zijn binnen.....
De haagse bluf is terug!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Zondag 31 augustus 2008 om 18:09 uur

haguhnees

GED = GeK*nk*rd
0
Zondag 31 augustus 2008 om 18:03 uur

Advertentie

de eik

haguhnees schreef:

hahah die wetzel net op radio 1 ik heb een ploeg gezien die wou werken en die voor elke meter vocht en daar scheelde het soms nogal aan in de voorbereiding daar heb ik veel over geklaagd en GED hahha wat een man he
Wetzel: "Een foutenfestival"

ADO Den Haag-trainer André Wetzel zag zijn ploeg zondag met 2-5 winnen bij Sparta. Desondanks vond hij het een belabberde wedstrijd. "Het was heel matig van beide kanten."

"Een foutenfestival, een wedstrijd niet eredivisiewaardig. Ik vind het wel positief dat we hier voor de winst hebben gevochten", aldus Wetzel.

Sparta-coach Foeke Booy was het met Wetzel eens. "We komen op 1-0, maar wat er daarna allemaal fout ging was ongelooflijk."
0
Zondag 31 augustus 2008 om 18:03 uur

haguhnees

hahah die wetzel net op radio 1 ik heb een ploeg gezien die wou werken en die voor elke meter vocht en daar scheelde het soms nogal aan in de voorbereiding daar heb ik veel over geklaagd en GED hahha wat een man he
0
Zondag 31 augustus 2008 om 17:56 uur

Don

dirk schreef:

Wetzel is dus geen lul. Hoewel hier door sommigen neergezet als een leugenaar en een praatjesmaker, heeft hij de spelers binnengehaald die hij wilde. En bovendien heeft hij het zooitje in beweging weten te krijgen. Maar inderdaad, het kan nog alle kanten op, we kunnen nog 33 keer verliezen.!
Geniet dan juist van deze ene overwinning!!!!!

K A M P I O E N U H!!!!!!!
0
Zondag 31 augustus 2008 om 17:32 uur

Nu online

pajam, Martgroen, Ran1972, Renearmand56 en 240 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2